Ankieta - jazda konna - pomoc do magisterki

http://www.ankietka.pl/ankieta/31967/ankieta-dotyczaca-jazdy-konnej-jako-formy-spedzania-czasu-wolnego.html

Piszę pracę magisterską  dotyczącą jazdy konnej jako formy spędzania czasu wolnego, pomóżcie drodzy forumowicze w badaniach  :kwiatek:
wypelniłam, aczkolwiek odniosę się do dwóch pytań.

Pytanie o to jak lubię jeździć, szkoda, że nie ma możliwości wyboru dwoch opcji. Ja np lubie jezdzic na ujezdzalni rozwijajac swoje umiejetnosci, ale uwielbiam tez jezdzic w tereny, dlatego np zaznaczylam "inne" i wpisalam, że obie odp sa prawidlowe.
Co do wydatków miesięcznych, powinno też być "ponad 1000zł"  😅

Jest pełno takich wariatów (jak ja) co to uwielbiają na swojego malucha wydawać każdy grosik, kupując tu nową dereczke, tu nowy czapraczek, tu jakies dodatkowe witaminki, smakołyki. Mnie sam boks kosztuje prawie 600zł, do tego kowal, witaminy i juz przekraczam 800zł 😉 już nie mowiąc o Warszawce, gdzie sam boks czesto kosztuje ok 1000zł.
Ten punkt warto zmienić i dodać odpowiedź "od 800zł w górę".
Pozdrawiam serdecznie  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
02 grudnia 2009 11:57
dokladnie, 600-800 zl? to niektorzy nieraz wiecej na sam pensjonat wydaja, nie liczac treningow, szmat, zawodow, paszy itd...
majek   zwykle sobie żartuję
02 grudnia 2009 12:05
nie ma także odpowiedzi: mam za dużo koni zupełnie beż sensu  :kwiatek:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 grudnia 2009 12:10
wypełniłam  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 grudnia 2009 12:28
ja też
juz  😉
Wypełniłam, ale można by ankietę poprawić. Brak opcji że wydaje się naprawdę dużo  😀iabeł:, brak opcji, że nie wydaje się nic a nawet zarabia! To jest możliwe, nawet przy rekreacyjnym podejściu. Nie jest określone, że ankieta dla pełnoletnich - jeśli nie, to gdzie opcja np. ja + mama/tata?. A co z częstotliwością jazdy gdy np. kon kontuzjowany? Brak opcji typu: zazwyczaj często, ale mam przerwę. A czym się różni jazda kilka! razy w tygodniu od jazdy prawie codziennie?
Wypełniłam, ale czemu w ostatnim pytaniu o koszty nie ma możliwosci wyboru, że owszem uważam ze to drogie hobby, ale wydaję np 100zł miesiecznie, bo wiecej nie mogę? Bądź odwrotnie.
A co z częstotliwością jazdy gdy np. kon kontuzjowany? Brak opcji typu: zazwyczaj często, ale mam przerwę. A czym się różni jazda kilka! razy w tygodniu od jazdy prawie codziennie?

O, dokładnie, na to też zwróciłam uwagę. Jak mogłam to jeździłam prawie codziennie, teraz mam konia młodego, na ktorym jeszcze w sumie nie jezdze i bede jezdzic dopiero na wiosne. Mozna to tez podlaczyc pod to, ze sa konie kontuzjowane no i konie jeszcze nie nadajace sie pod siodla. Tylko tu juz wiecej roboty zeby zmienic punkt.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 grudnia 2009 12:53
Staram się omijać wątek ile kosztuje Cię utrzymanie konia, a wypełniając ankietę musiałam stawić tej kwocie czoła 😵
brakowało mi tylko przy pytaniu Najczęściej jeździ Pani/Pan konno: *
1) W parze
2) Samotnie
3) W grupie kilku osób
4) Prowadzę zastępy koni w terenie
5) W zastępie, z instruktorem

indywidualnie z instruktorem 🙂 więc zaznaczyłam "w zastępie".

pozdrawiam i powodzenia

Dzięki za uwagi, poprawiłam ankietę, jeśli coś się jeszcze nasunie, to chętnie skorzystam 🙂

edit. dopisuję:

to jest ankieta bardzo ogólna, więc niektóre pytania można w różnoraki sposób zinterpretowac, tak jak napisała kajula, czy dzionka, że nie jeżdżą bo koń młody lub kontuzjowany, można podpiąc, że jeżdżą codziennie, bo widzą się ze swoimi końmi codziennie, poświęcają tyle czasu. Pozobnie sprawa się ma do lwinki 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
02 grudnia 2009 12:59
wypełnione 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 grudnia 2009 13:15
Wypełnione 🙂
Wypełnione
halo Dokładnie, można jeszcze zarabiac na tym 🙂 Lub tak jak ja, nie płacić nic, a jeżdżę 3 konie,  Wydaję około 300 zł, dojazdy do stajni+jakieś szmatki dla konia 😉
ja też wypełniłam.  😉
I ja, i ja 😀
I ja. 😉
wypełnione 🙂
wypełniłam
wypełnione  🙂
Wypełnione.  Szkoda, że tak mało pytań  😉
Wypelniłam. Tez załuje ze mało pytań 🙂
ja również . ( ;
slojma   I was born with a silver spoon!
02 grudnia 2009 17:44
wypełniłam
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 grudnia 2009 17:47
ja też wypełniam 🙂
wypełnione 😉
Dziękuję wam wszystkim! czekam na kolejnych chętnych 🙂
wypełniłam 🙂

jaki masz dokladnie temat???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się