matura

Powinni Wam rozdać, u nas chodziła sekretarka i rozdawała, a jeśli kogoś nie było, to trzeba się było zgłosić do sekretariatu. I, cytuję: "macie tego pilnować jak cnoty"  😁
powinien być, ale tylko jeden egzemplarz. jak ktoś zgubi to szkoła nie ma tego nigdzie skopiowanego ani zapisanego. Nie mają do tego prawa.
Mhm 😉 Czyli jak się to zgubiło czy coś to po prostu pózniej się dostanie wyniki maturalne i tyle
galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2011 14:17
Karutek to jest takie hasło zeby sie zalogować zeby sobie 30czerwca sprawdzic wyniki w internecie, ale zapewne jak bedzie tak jak w zeszlym roku czyli przeciążone serwery bo wszyscy chcą naraz i w wyniku tego nie sprawdzi nikt  😂 moja kolezanka probowala sie logowac przez 3 godziny ale jej sie nie udalo to dopila drinka i poszła spa  😂 ale wyniki mozna odebrac tez w szkole bez problemu
tak.jak odbierzesz swiadectwo maturalne 30 czerwca 🙂
a wyniki można sprawdzać już podobno 25 czerwca
Kurczę u nas też nic nie rozdawali ... . Ja właśnie kończę spisywanie środków stylistycznych i idę powtarzać epoki z polskiego :p Będzie dobrze 😀  🥂
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 15:00
dziewczyny jak to jest w tym roku, jesli ktos chce zdac przedmiot na poziomie rozszerzonym, to pisze podstawowy i rozszerzony, czy tylko rozszerzony?
nie mogę uwierzyć, że to już jutro! cały rok obijania się, a teraz leczę kaca po wczoraj  🏇 do ostatniej chwili miałam nadzieję, że coś mnie ruszy, zacznę się stresować i w efekcie uczyć.. a tu nic  😵

ja też kac gigant...eh, ogniska w stajni  😁
co ma być to będzie!  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2011 15:01
O losie, myślę o napisaniu maturki z włosu. Otworzyłam dziś zadania maturalne i przypomniałam sobie jak zarąbiście debilne zadania są na maturze. przecież one nie mają ŻADNEGO  cholernego sensu. W dodatku nie mają nic wspólnego ze sprawdzaniem wiedzy. Co za koszmar.


nie martwcie się, na studiach jest hardkorowo, najczęściej przypominają zoo i cyrk jednocześnie, ale uczycie się normalnie. I najczęściej zdajecie normalnie.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 maja 2011 15:04
kujka zdajesz pp i pr jeśli chodzi o obowiązkowe (polski, matma i język), a resztę już możesz same pr zdawać.
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 15:07
bianca, dziekowac  :kwiatek:
Dziewczyny, powodzenia w najbliższe dni! 😅
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 15:36
ej ej mam kolejne pytanie z serii "obudzilam sie dzien przed matura" - czy nadal matury piszemy tylko czarnym dlugopisem? czy mozna juz uzywac granatowego tuszu? :P (jak ja pisalam, to trzeba bylo na czarno)
nie mogę uwierzyć, że to już jutro! cały rok obijania się, a teraz leczę kaca po wczoraj  🏇 do ostatniej chwili miałam nadzieję, że coś mnie ruszy, zacznę się stresować i w efekcie uczyć.. a tu nic  😵


U mnie to samo.. 😵
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
03 maja 2011 15:39
Tylko i wyłącznie czarny 😉
A na matematyce (i tu WAŻNE! BARDZO WAŻNE!) NIE WOLNO wnosić ołówków (za wniesienie może być unieważniony egzamin!). Jak mamy cyrkiel to tylko i wyłącznie taki "starego typu", gdzie się wkłada ołówek. Zamiast ołówka wkładamy długopis. Nie wolno używać ołówków maturzyści 😉
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
03 maja 2011 15:55
no zeby rysować długopisem, tojuz troche przegieli ;/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 maja 2011 15:59
fcuk, nie mam takiego cyrkla co można długopis wsadzić... :/
Ja specjalnie kupowałam taki cyrkiel, ale to już przegięcie z tym cyrklem bez ołówka 🤔wirek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 maja 2011 16:17
kupie jutro po maturze z polaka 😁 a można mieć ekierkę? 👀
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
03 maja 2011 16:28
jak to jest z tematami ustnych prezentacji? cala polska ma takie same, czy sobie szkola wymysla ?:>
możesz mieć ekierkę i możesz mieć cyrkiel zwykły.. chodzi o to, żeby potem ten okrąg poprawić długopisem, bo oni te prace skanują czasem i ołówek się nie odbija.. także ten.. moi drodzy bez paniki zwykłe cyrkle można mieć.. 🤣
jak to jest z tematami ustnych prezentacji? cala polska ma takie same, czy sobie szkola wymysla ?:>

Każda szkoła ma swoje, ale zazwyczaj listy są bardzo podobne.
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
03 maja 2011 16:32
grunt mi sie zaczyna usuwac spod nog bo 20 maja mam ustny polski, a jeszcze nie ruszylam ;/
no naprawde nie moge sie przemoc, takze nie ma ktoś tematu o roznych postawach 19wiecznego patriotyzmu ?:>
galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2011 16:36
kurechii ja mam 9 i nie skonczylam pisac  😉 spoookojnie
Też mam 9, ale na szczęście napisałam prezentacje w weekend😉
galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2011 16:42
kto mi powie czy moj plan ramowy jest prawidłowy?  👀  :kwiatek:
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 maja 2011 16:54
ja mam 12ego i mam za dużo tej prezentacji :P

edit: widziałyście, co się dzieje na niektórych stronach? 😀 jak obstawiają lektury. Ogólnie przewija sie Wesele, Dżuma, Ludzie Bezdomni i wiele innych. Zabawni są. 😀 W sumie nie wiadomo, jak z tym Miłoszem pojadą, bo jedni mówią, że jak jest rok miłoszowski, to dadzą wiersz, a drudzy mówią, że to by było za łatwe..
ja ustny polski mam 7 maja i jeszcze nie mam tego zrobionego  😁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
03 maja 2011 17:09
w sobotę?
tak  🙄 nie wiem dlaczego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się