Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Atlantyka stojącego (wciąż?) w stajni Siekierki 🙂? To on? 😀
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 marca 2012 21:48
Tak, mój były podopieczny najlepsze lata mojego życia... On nadal na siekierkach stoi 🙂
wątek zamknięty
Moja siostra na nim jeździła przez jakiś czas. Raz go odwiedziłam jak w wakacje stał jeszcze 'na końcu świata'  🤣
Miły koń chociaż ciężki do ogarnięcia dla średniego jeźdźca.
Dobraaa, kończę offa 🙂
wątek zamknięty
O, znałam Atlantyka 😀 10 lat temu 😀
Facella, czepiasz sie ludzi których nie znasz, nie wiadomo po co...a potem, nie udolnie sie bronisz, oskarżasz o złom interpretacje twoich notek...a sama cudzych nie czytasz :/ Ano fakt u


Złom?! Złom to taka kupa metalu 😀

Choroba, wyszedł mi post pod postem, przepraszam! :kwiatek:

no wlasnie :/
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 10:13
"Na szczęście skończyło się to tylko zadrapaniami, lekko wyszczerbionym kopycie [do dzisiaj nie wiem jak on to zrobił] oraz zdartych nadgarstkach i kostkach."

takie pytanie techniczne, bom niedouczona... Gdzie koń ma kostki?  🙄
wątek zamknięty
Tam, gdzie człowiek, czyli z tyłu stawu skokowego?
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 11:03
Ironizujesz, czy mówisz serio?
Bo jak serio to z tyłu raczej jest coś na wzór naszej pięty tj. kość piętowa(jeśli można to tak nazwać) i śródstopie. A kostki raczej po bokach jeśli przekładać staw skokowy koński na ludzki 😉
wątek zamknięty
Ej no... piszę o kostce, a myślałam o pięcie  :emot4:  🤣
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 11:57
  👍 😂 😂
Można i tak  🤣
wątek zamknięty
Wracając do poprzedniego tematu to ja też wsiadałam z gipsem na konia  😉 Nie wyobrażam sobie nie jeździć przez 3 miesiące . Oczywiście ta ,,jazda'' to był tylko szybki ,ekstremalny ,emocjonujący,zapierający dech w piersiach  .... stęp  (i to oprowadzany :cool🙂 😀 I szczerze wątpię ,że jakikolwiek jeździec ,który  to kocha by wytrzymał bez 😉 




ups to ja jeszcze gorsze zło popełniłam, bo wsiadałam w ciąży na stępa  😡 😁 😁
wątek zamknięty
bakalia07 i Cierp1enie co do ciąży to nie ja, ale moja znajoma trenerka, i zawodniczka WKKW Katarzyna Papajak <jeździłam w tej samej stajni co ona - Baborówko być może ktoś zna> i ona z tego co widziałam to praktycznie całą ciąże jeździła konno...
wątek zamknięty
Moja trenerka też - ciąża zdrowa. I pierwsza i druga. Po 3 tyg od porodu już wsiadała.
wątek zamknięty
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
10 marca 2012 17:58
Cierp1enie Zginiesz w piekle ! 🤣  Moja trenerka też wsiadła w ciąży na stępa ;D  Kurczę to w tym piekle niedługo miejsc zabraknie.  😂
wątek zamknięty
Kasia też wsiadła jakoś 3 tyg po porodzie, dziecko urodziło sie zdrowe, 1kwietnia czyli w prime aprilis, jak napisała do znajomych sms'y że urodziła to nikt jej nie wierzył;p 😀
wątek zamknięty
http://forum.galopuje.pl/f,wypinacze-jak-zapiac,58220,0.html
Nada się ?  😂

,,silimax gratuluje inteligentnej odpowiedzi - są dwa karabińczyki -.- "

Ale z drugiej strony...śmieję się z tego, że ktoś koniowi krzywdę wyrządza 🙁
wątek zamknięty
przedpołudniem bardzo nudnym powkręcałam pewną quniareczkę. Jest świetna  😂 ''umiem już galopować to wam pomoge zajeździć''  🤣 (orty są specjalnie!!) smacznego:

ja
11😲0:33
no i to jest kuc co mało chodzi to powinien mieć energje a on jest szybki ale wyłamuje czasem

quniarka
11😲0:52
a ile ma lat ?

ja
11😲1😲1
i galopuje galopuje daje łytke a on idzie w bok
11😲1😲3
8

quniarka
11😲1:14
to dawaj dwie łydki !

quniarka
11:10:16
coś  jeszcze ? ; )

ja
11:12:40
jak sie ujerzdża konie bo moja kolerzanka kupuje klacz 1 rok i 8 miesiency i jak bendzie miec 2 lata to bendziemy jom ujerzdżać i kolerzanka mnie sie pytała czy jej pomoge bo ona nie za bardzo umie jeźdzć (3 miesionce)

quniarka
11:15:13
ja mogę wam pomóc ; D
11:17:14
chcecie ? ; D

ja
11:18:16
a ujerzdżałaś kjedyś konia? dobrze jeździsz?

quniarka
11:20:59
już galopuję
11:21:15
a w wakacje będę zaczynać skakać

ja
11:21:31
a ile jeździsz?

quniarka
11:21:45
od wakacji tamtego roku ; D
11:21:49
ale szybko się uczę

ja
11:31:36
ale chyba jeździsz za krutko

quniarka
11:31:44
no nie wiem

ja
11:32:20
a co umjesz z ujerzdżania/ dresarzu albo westernu albo skokuw

quniarka
11:32:43
skakałam już ale tylko przez takie małe przeszkody ; ( niecały 1 metr

ja
11:32:59
a dresarz
11:33😲9
umjesz zrobić piaf albo pasarz?

quniarka
11:33:41
dresażu nie umiem a ty ?

ja
11:34😲0
troche
11:34:48
umjesz zebrać konia?

quniarka
11:35😲6
zależy w jai sposób 😀

ja
11:35:14
no ale umjesz?
11:35:23
rzeby szedł z głowom tak nisko i w ogule

quniarka
11:35:39
no umiem , a co
11:35:39
?

a potem mi się znudziło  😜 powinnam wyjść z domu, pojeździć, bo sie quniarek co potrafią galopować i zbierać konie czepiam  🤬

wątek zamknięty
Konwalia- 👍 za wtapianie się w tłum qniarek  😂 Powinnaś być takim jakimś...tłumaczem z qniarkowego na ludzki 😀
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2012 11:56
konwalia sorry ale budzi to we mnie nie mały niesmak.
Nie masz innych zajęć? Bo ratowanie świata lub ośmieszanie tego typu osób wychodzi ci marnie.
Nie wiem co  jest ciekawego/ fascynującego w tego typu rozmowach. W jakim są one celu?
Ciekawa jestem na ile  ta laska jest świadoma swojej błędnej wiedzy. I jak podchodzi do rozwijania swoich umiejetności. A moze trafiła na ludzi którym równiez można wiele zarzucić w prowadzeniu ,,trenigów"?
Zastanowiłaś sie nad tym?

Wiesz znam ludzi którzy po 40 latach ,,doświadczenia" z końmi dalej nie potrafią zrozumieć kilka podstawowych zasad jeździeckich bo są tak zadufani w sobie- zero jakiegokolwiek samokrytycyzmu, zrozumienia swoich błedów, logicznego myślenia.
I to są dla mnie ,,quniarki".
Moze są  stare i spróchniałe - ale quniarki, które uparcie tkwia w swojej głupocie..



wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 marca 2012 12:24
Oto najprawdziwszy zaklinacz koni 🙂  klik  🏇
wątek zamknięty
Czy mi się na oczy rzuciło, czy tam jest jeden znak interpunkcyjny i to w dodatku wykrzyknik?
wątek zamknięty
Biczowa, a jaki login ! 😀
wątek zamknięty
interpunkcja interpunkcją, ale przynajmniej błędów ortograficznych nie robi 😎 "no w sumie nie sama bo z moim pieskiem"- urocze 💘
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 marca 2012 12:46
A ja tyle czasu zazdrościłam Innym krajom że mają Pata Parelliego, Bucka Brannamaniego czy Montiego Robertsa a tu nam wyrośl własny Polski Zaklinacz Koni 😀
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/greyhorses14/117643141/d.html ciekawe tak wsadzać dziecko bez kasku na dębującego kucyka, ale jak kto tam lubi 
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2012 16:53
ta dziewczyna trzymająca kucyka ma 14 lat, gdzie są rodzice?  😵
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 marca 2012 16:56
Oj Facella zdjęcie robią :P
wątek zamknięty
WOW! ja bym spadła!
to niedopuszczalne! trzy spr w jednym dniu!

jeden z komentarzy - sprawdziany w szkole są niedopuszczalne, ale takie sadzanie dziecka już tak 😵
wątek zamknięty
a ja nie chcę widzieć jak jakiś kucyk skończy jak się przestraszy, i nadzieje się na jedną z tych maszyn(?) czy złomu...


a tu link do fbl, ale dziewczyna jest mądra, i wie że tak sie nie stanie  😲
http://www.photoblog.pl/wacusiowa11/117664333
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 marca 2012 13:49
Ta wacusiowa11 powala. Szczególnie, że mówi, że boks, w którym stoi koń, nie jest mały  🤔 Kuźwa, to te kontrole weterynaryjne i zootechniczne chyba nie wiedzą, gdzie jeździć! Ostatnio obmierzali boks mojego konia i jego towarzyszy w stajni :P
wątek zamknięty
normalnie konie na złomowisku!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.