Galeria Końskiej Rewii

Ok, no więc zakładam nowy wątek żeby podyskutować o nowym pomyśle 🙂
Ja się mogę zgłosić na ochotnika, ale potrzebuję kogoś do pomocy.
Najpierw musimy ustalić jak strona miałaby wyglądać, jaki podział, jakie firmy..... Pomysły??
Również proszę o pomysły na nazwę i logo takiej stronki🙂


[hr]
Uwaga, drobne info.

Stronę końskiej rewii mody można znaleźć tutaj:

http://rewiamody.konskieforum.pl/


Jak dodać zdjęcie na stronę?
Wstaw je w tym wątku wraz z opisem, jaką dokładnie kolekcję przedstawia.
Pamiętaj - zdjęcie musi być odpowiedniego rozmiaru, tj. minimum 800 pikseli szerokości (lub wysokości, przy pionowym kadrze zdjęcia).
Nie śpiesz się - nie warto robić zdjęcia na szybko, w ciemnej stajni komórką. Poczekaj na dobrą pogodę, wymyśl ciekawe tło do zdjęcia.
Postaraj się, aby Twoja fotka była naprawdę wyjątkowa.



[hr]
Ja sie zgłaszam, do prawadzenia i robienia takiej strony 🙂 Teraz trzeba ogłosic konkurs na nazwę 😉
Dokładnie 🙂 Jutro ( a raczej dzisiaj) będzie na forum więcej osób to mam nadzieję ze jakieś pomysły się pojawią 🙂
Również mogę pomóc🙂
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 00:05
I ja, i ja 😅 nie stać mnie na anki i eskadrony : P
Andre   I am who I am
07 stycznia 2010 06:28
może firmy takie typu Fair Play, Lamicell, Jarpol, HKM i hmmm coś jeszcze
deborah   koń by się uśmiał...
07 stycznia 2010 07:17
pomysł bardzo fajny tylko dlaczego ma być to oddzielna galeria? tworzymy podział na tych których stać na eskadrona i Anky i na tych których stać na tańsze marki?
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 07:19
Equi Theme jeszcze.

Deb, bo oni nie chcą tańszych u siebie.
Z firm to można przedewszystkim Jarpol, Lamicell, pewnie tattini, HKM,forumowej ivett dzieła ^^

Ja mam piękny czaprak HAPPY VALLEY, świetny jest !

a nie można zrobić tego tam przy szmatoholikach (nie chce się rządzić, żeby nie było ;P) byłoby wszystko ładnie i razem 🙂😉)
deborah   koń by się uśmiał...
07 stycznia 2010 07:46
już widzę drugi odnośnik na górze forum "Szmatoholicy economic"  🤔
Fajny pomysł, jestem za
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 07:48
Z firm to można przedewszystkim Jarpol, Lamicell, pewnie tattini, HKM,forumowej ivett dzieła ^^

Ja mam piękny czaprak HAPPY VALLEY, świetny jest !

a nie można zrobić tego tam przy szmatoholikach (nie chce się rządzić, żeby nie było ;P) byłoby wszystko ładnie i razem 🙂😉)


I teraz każdy będzie wymienial te same nazwy firm przez 10 stron?

Przejrzyjcie chociaż dwie ost strony szmatoholików - wyraźnie piszą, że nie chcą innych firm "u siebie".
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 stycznia 2010 07:53
chcą czy nie chcą powinno być top razem, nie można tak dyskryminować tych " mniej zamożnych" albo tych którzy wolą "tańsze " produkty , często nie gorsze.
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 08:04
Póki co to jest "ich" strona więc to my musimy się podporządkować. Oni tam mają władzę.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 stycznia 2010 08:07
deborah, Ale taka prawda. Czasem pewno niektórym żal i 'wstyd', ze nie mogą pokazać takich u siebie. Chociaż ja bym nie wydała na końską szmatkę 300 zł, bo to dla mnie kosmiczna suma. Naprawdę tego nie rozumiem. jaki jest sens kupienia szmaty za taką sumę, 2-3 razy założona albo w ogóle nie widziała konia i juz wisi na ogłoszeniach 🤔wirek:
Ja bym wolała przeznaczyć tę sumę w całości dla kopytnego 🙂 i to nie w zrozumieniu, ze kolejny czaprak 😉
Trochę zrozumienia 🙂

In,dokładnie. My swoje, oni swoje. I nic im do tego 😉
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 08:11
Czasem pewno niektórym żal i 'wstyd', ze nie mogą pokazać takich u siebie
A tam wstyd. Ja zdecydowanie bardziej lubię pady equi theme za 90zł niż Anky za dużo wiecej. Wg mnie są ładniejsze i po 1000 praniu dalej wyglądają jak podczas kupna. A Anki z tego co widziałam szmacą się po kilku.
deborah, myślę, że tu nie chodzi o podział. Tak jak pisałam w szmatoholikach - marki, które prezentujemy na stronie mają swoje kolekcje, wypuszczają konkretne kolory co jakiś czas. Inne firmy tego nie mają lub dopiero to wprowadzają. Tak więc Anky, eskadrona, euro-stara możemy podzielić wśród kolorów kolekcji i rodzajów padów/czapraków - wyobrażasz sobie tak podzielić czapraki HKM? Powstałby ogromny bajzel.

Dlatego ja jestem za tym, żeby była taka osobna galeria, która by była podzielona na kolory czapraków/owijek i maści konia, np. gniade w czerwieni, a pod zdjęciem ew. opis co to za czaprak/owijki/derka.

Tak unikniemy pominięcia znów jakichś firm no i oczywiście wspomnianego wyżej bałaganu🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 stycznia 2010 08:20
In., Dlatego napisałam to w '...' 😉

Głownie tu tez o to chodzi, że jeśli ktoś pyta w tym wątku o jakiś inny czaprak to, to pytanie ginie w natłoku postów zachwyconych voltowiczek. 😉
Ja kupuję pady anky za 150 zł i to jest dużo więcej niż 90 z equi them? Uważam, że to nie jest jakaś astronomiczna kwota, jeśli kupuje się jeden pad na dość długi czas, ja mam 10 padów/czapraków i mi w zupełnosci wystarcza i kupuje je na lata a nie na 2 dni. Taki pad starczy mi na bardzo długo i wbrew pozorom nie zamieniam ich co 5 minut... 🙂🙂


Mam trochę wrażenie, że zaraz każdy będzie tutaj krytykować, jacy to szmatoholicy są głupi  itp. bo wydają na szmatki dla koni, w szmatoholikach nikt nikogo nie obraza ze ma czapraki za 50 zł, po prostu tam kupują takie, bo ich na to stać i im się podoba 🙂

Ja kupuje szmatki i kupuje dla konia, mój koń na tym nie cierpi, dostaje do jedzenia wszystko czego zapragnie i tylko jest dostępne na rynku, najlepsze pasze, witaminy, dodatki. Kupowanie szmatek, nie musi kolidować z dbaniem o konia ;]

Różnica w jakości niektórych produktów jest ogromna, owszem płaci się też za metkę, no ale taki jest biznes... ;]


Dobra wracam do czapraków ^^

Miałam kiedyś czaprak YORK, bardzo fajna jakość, za 40 zł jak za taki czaprak był ŚWIETNY ! ujeżdżeniowy taki w fale :]

A co to za różnica jaka metka - po pracy na targach w Hanowerze i na Hippologice wiem, że wszytko jest made in china (poza bryczeami pikeura bo te sa szyte w niemczech).
Mam piękne czapraki eskadrona ale moim najpiękniejszym czaprakiem jest HKM ujeżdzniówka czarny zamszowy z delikatną lamóweczka czerwoną - cuudowny!.

jestem za dodaniem linków w istniejącej galerii - to naprawdę jej, ani ludziom dodającym tam zdjęcia nie ubliży.
Jest teraz wiele ładnych i lansiarskich i oryginalnych kolekcji innych marek.

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 stycznia 2010 08:29
http://www.na-gorce.miracle.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=261&osCsid=f306b63083a616b5a13abfcf13e90443
To ja zapytam po raz kolejny, bo w szmatocholikach zostałam zignorowana :]

Czy warto zawracać sobie tym głowę?
na starej volcie ktoś już zakładał taką galerię w photobuckecie
był podział na maści koni bodajże
a może nawet były dwa katalogi - jeden podział na maści, drugi na kolor ubioru
caroline powinna coś wiedzieć na ten temat

a ANKY, Eskdarony i inne fajne też są i nie ma co gadać kto jakie kupuje i ile na to przeznacza.
Bardziej żenujące jest dyskryminowanie ludzi ze względu na zamożność portfela, czy też poglądy oraz tworzenie na publicznym forum tematu "wara Wam od tego jeśli nie macie ANKY"

PS. A jest przecież taki temat "Końska rewia mody" to chyba właśnie takie miejsce na rozmowy ogólnie o kolorach "szmatek" bez względu na metkę?
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2010 08:31
Ja kupuję pady anky za 150 zł i to jest dużo więcej niż 90 z equi them? Uważam, że to nie jest jakaś astronomiczna kwota, jeśli kupuje się jeden pad na dość długi czas, ja mam 10 padów/czapraków i mi w zupełnosci wystarcza i kupuje je na lata a nie na 2 dni. Taki pad starczy mi na bardzo długo i wbrew pozorom nie zamieniam ich co 5 minut... uśmiechuśmiech
Ten za 90zł to mój najdroższy. Pozostłe mam za jakieś grosze. Max 50zł. Sztuk 4. Od 5 lat.
I tak, 60zł robie mi OGROMNĄ różnicę. Na ten equi theme ciurałam długo.
Jestem bardzo ZA tym pomysłem  😅
Wreszcie taka galeria dla wszystkich, nie tylko żeby popatrzyć na śliczne obrazki ale i znaleść coś do kupienia dla siebie 🙂
Szmatoholicy economic? Dla mnie brzmi super!

Żeby nie było, że dyskryminuje czy inne takie - Eskadrony, Anky, Eurostary - super firmy, piekne czapraki ale niestety poza cottonami reszta zalicza się do wyższej półki cenowej i już nie każdego na nie stać więc co w tym złego stworzyć alternatywną galerię 🙂 Szczególnie, że wśród innych firm można też znaleść fajne i ładne czapraki 🙂

HKM
Lamicell
Fair Play
Equi-Theme
Alcapady

To chyba najpopularniejsze firmy godne uwagi za cenę do ok 150zł 🙂
kpik   kpik bo kpi?
07 stycznia 2010 08:42
poprzednia galeria umarła bo dostep do niej był troche koślawy - login, hasło, potem jak ktoś długo nie wchodził na konto to się zdeaktualizowało.
Tam nie było podziałów na firmy (bo i po co skoro ich tam tyle było), tylko maści i kolory = był zupełnie inny pomysł na stronę.
Ja też na szmatocholików wchodzę tylko po to żeby zobaczyć jakie kolory do jakiej maści można dobrać i mysle ze druga stronka - konkretnie w tym celu,miałaby sens. ale stronka www a nie konto na pb.

Dajcie już spokój z tym wycenianiem czapraków. Każdy ma swój portfel i sam kupuje co chce i za ile chce. Mnie po prostu nie kręcą anky i eskadrony, nie robi mi różnych kreta blue czy dusk blue, więc nie kupuję i się nie piekle o to.
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2010 08:53
http://www.na-gorce.miracle.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=261&osCsid=f306b63083a616b5a13abfcf13e90443
To ja zapytam po raz kolejny, bo w szmatocholikach zostałam zignorowana :]

Czy warto zawracać sobie tym głowę?

Notarialna, może czytaj uważniej, zanim napiszesz, że ktoś cię ignoruje? Po pierwsze - zapytałaś nie w szmatoholikach, a w końskiej rewii, a po drugie - ja odpowiedziałam na to pytanie.
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 stycznia 2010 08:57
poprzednia galeria umarła bo dostep do niej był troche koślawy - login, hasło, potem jak ktoś długo nie wchodził na konto to się zdeaktualizowało.
Tam nie było podziałów na firmy (bo i po co skoro ich tam tyle było), tylko maści i kolory = był zupełnie inny pomysł na stronę.
Ja też na szmatocholików wchodzę tylko po to żeby zobaczyć jakie kolory do jakiej maści można dobrać i mysle ze druga stronka - konkretnie w tym celu,miałaby sens. ale stronka www a nie konto na pb.

gwoli ścisłości to istniały w sumie 3 galerie, 2 otworzone przeze mnie i jedna - jesli dobrze pamiętam - przez Brevę

1. ogłowia Pana Marka
2. czapraki - w podziale na kolory i na maści koni
3. ta Brevowa - kazdy sam tworzył podkatalog swojego konia w różnych szmatkach (to ta galeria z loginem i haslem)

ja mogę sie wypowiedziec o tych 2 pierwszych - zamknęłam je, ponieważ skopiowane w nich były WASZE zdjęcia, a na linki do nich zaczęłam natrafiać w dziwnych miejscach. więc zanim doszło do potraktowania tych galerii jako łatwodostępnych zbiorów fotek na blogi, wirtualne stajenki, itp, itd, oraz lawiny związanych z tym kłopotów - usunęłam zdjęcia i zamknęłam galerie.

co do tworzenia "drugiej" stronki... jestem w szoku, że tak się daliście zapędzić w kozi róg 🤔 wy nie jesteście szmatoholikami?? nie jestescie równoprawnymi uzytkownikami tego forum?? dlaczego? bo nie macie czapraka ANKY?? 🤔
doprawdy - nie wiem kogo popierd***ło bardziej - ich, ze wpadli na tak kretyński pomysł i że odwazyli sie go zwerbalizowac, czy was, ze potulnie się temu kretynizmowi poddaliście 🤔

moim zdaniem w ISTNIEJĄCEJ galerii powinien powstać po prostu kolejny dział - coś na kształt "forumowe konie w różnych kolorach" - i tam prosty podział na masci i kolory, a w podpisach zdjęc - tak jak i jest obecnie - marka i nazwa koloru czapraka i owijek.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2010 09:04
Czasem pewno niektórym żal i 'wstyd', ze nie mogą pokazać takich u siebie
A tam wstyd. Ja zdecydowanie bardziej lubię pady equi theme za 90zł niż Anky za dużo wiecej. Wg mnie są ładniejsze i po 1000 praniu dalej wyglądają jak podczas kupna. A Anki z tego co widziałam szmacą się po kilku.

no wlasnie widzisz, a nie masz z tym doczynienia mialam 2 pady suede i dla mnie to straszna pomylka bardzo szybko sie ich pozbylam 😉 Anek mam 4 no juz 3 i raczej nie mam ochoty sie z nimi rozstawac..

a co do pomysłu fajny ale czy łaczyć... moze faktycznie zrobic podkategorie
deborah   koń by się uśmiał...
07 stycznia 2010 09:06
caroline, amen

popieram w całej rozciągłości jako człowiek który jest zbyt skąpy zeby dać za pad Anky 200 zł mimo tego, ze bardzo mi się podobają

nie uwaźam, żeby rozsądnie poprowadzone wzbogacenie istniejącej stronki wprowadziło zamęt czy rozpierduchę..
No ale moment HKM Fairplay Lamicell Equi Theme - to nie sa markowe rzeczy 🤔 ?
A co w takm razie zasługuje na bycie markowym?
Dla mnie rzecz nie markowa to poprostu jakiś no-name typu czapraki amigo, fouganza, global i inne zwykłe potniki bawełaniane.

ps. No cóż tez uważam, że wygodniej by było na jednej stronie ale stali bywalcy szmatoholików wyrażnie i dosadnie wyrazili swoje zdanie na ten temat 😉
I chyba fajniej mieć wlasną stronę niż wpraszać się w ich łaski by dobrodusznie pozwolili na zakładkę tych o rany nie markowych czapraków! 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się