Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Dziękuje wszystkim za miłe słowa  :kwiatek: Bardzo nam miło, myślę, że we trójkę  :kwiatek: 😉

Trakenka, on zawsze wygląda jak pączek w maśle. I to nasza, niestety, największa zmora 😉

Epk, mówię to bez żadnej przesadnej skromności: nie masz się co z nami porównywać, bo nie ma z czym. Z ładnie ubranym, zadbanym rekreacyjnym koniem czy z jego jeźdźcem-nerwusem?  :kwiatek: Uwierz mi, że żeby to na zdjęciach chociaż wyglądało, to na co dzień jest pot krew i łzy: koń coraz jezdniejszy (ale wciąż trudny), jeździec coraz bardziej ogarnięty (ale wciąż za słaby na tego konia). Wszystko przychodzi trudno, wolno, każdy postęp jest na wagę złota... a umiem to i tak zepsuć w 5min. I tak codziennie: trzy kroki do przodu, dwa w tył, jeden do przodu, trzy w tył.  👿

Przepraszam że smęcę, ale zdjęcia sobie...życie sobie.  Ze swoim koniem  - prawdopodobnie - już bijecie nas 10x na głowę pod każdym względem. I oto chodzi!  :kwiatek:

Zwłaszcza, gdy fotograf dobry 😉

wątek zamknięty
ewciaa_, Piórek w sierpniu skończy 8 lat 🙂 dojrzały chłopak 🙂

epk, przepięknie wyglądacie!

wątek zamknięty
karolinaaa - cieszę sie, że bułka się podoba - to na prawdę świetny koń i mam nadzieję, że razem z M. będą odnosić dużo sukcesów...

carmina
- do tej pory się uśmiecham na to co od Ciebie usłyszałam - Twoja opinia jest dla mnie bardzo znacząca 🙂. Mam nadzieję, że dorosnę do niego w końcu umiejętnościami...

Sierra - dobry fotograf to podstawa dobrego samopoczucia 🤣 Ale nie bądź taka skromna. Ty przeszłaś ze swoim koniem długą drogę wyciągając go z kompletnej czarnej d..y, zrobiłaś to swoim zaangażowaniem, umiejętnościami i wiarą. Ja ze swojego konia tylko jak na razie czerpię co się da i staram się całkiem go nie popsuć. Ale mam nadzieję, że radochę z naszych koni obie mamy podobną 🙂

Burza, Korsik
  :kwiatek:

wątek zamknięty
epk bardzo się podoba  😉
natomiast z tego, co widzę po zdjęciach Dylan też zmienił się na duży +
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
04 lipca 2010 21:48
mój Szary galopujący  🤔



cos mu na starość odbiło i sie sam z siebie zgadza na usportawianie. nawet na przeszkody chce mnie ponosic  😵 😂




wątek zamknięty
Maniek, ze zdjęciami nie "robi się co chce" tylko używa się ich w zgodzie z prawami autorskimi czy indywidualną zgodą autora, który jest tych zdjęć właścicielem.Jeśli chodzi o Jacka to fotografie z imprez masowych(a za taką można uznac zawody) nie wymagają zgody na upublicznianie wizerunku, osoba pojawiająca się w takich miejscach automatycznie jest narażona na ostrzał fotografów i z wykorzystaniem wizerunku z takiej imprezy nie wiążą się sankcje prawne.W przeciwieństwie do wykorzystywania fotografii niezgodnie z przepisami określającymi prawa autorskie.Za takie coś można wytoczyć proces z powództwa cywilnego 🏇 😁 😀iabeł:Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania a jeżeli świadomie ignorancko postępuje się ze zdjęciami wbrew woli ich autora to jest to po prostu chamskie, trąci brakiem poszanowania cudzej pracy i nie świadczy najlepiej więc jeżeli się upierasz...nie mam nic więcej do powiedzenia-sama sobie wydajesz świadectwo.
wątek zamknięty
Met   moje spore
04 lipca 2010 22:24
to ja sie moja ukochansza Gabcia pochwale 🤣



wątek zamknięty
epk masz naprawdę przepięknego kasztana! Widać, że świetnie się rusza, nic dziwnego, że jeździcie ujeżdżeniowo, powodzenia. 😉 PS wysłałaś już puśliska, czy dopiero będziesz jechała na pocztę?
Severus to komplet pea ? pasuje mu!
Galopada Twój Szary jest przesłodki i super skacze. 😉
wątek zamknięty
No ok przepraszam za złamanie zasad ; ), ale akurat zdjęcie było takie sobie i po co nie miłe komenatrze i pretensje do mnie, że wstawiłam to zdjęcie.
wątek zamknięty
Nie no Maniek, nie ma sprawy,  ja wiem, że moim zdjęciom wiele brakuje tylko grzecznie i miło dla wszystkich jest się stosować do takich zasad 😉
A czasem można się faktycznie przejechać ignorując je bo wiele ludzi traktuje swoje zdjęcia z dużą dozą szacunku, jakiekolwiek by nie były 😉
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
05 lipca 2010 14:04
Caira - tak to pea  😉

Met - piekna kasztanka  😍
wątek zamknięty
epk
dzięki  :kwiatek:

galopada
Ależ on jest cudny. Ma chłopak serducho  😍
wątek zamknięty
tak sie zalilam, ze nie ma konia a mi sie chce wakacyjnej jazdy no i mam!
najwspanialsza garbata, 21latka na swiecie  😍
(siodło nie jest jej, pozyczylam i jak widac nie byl to najlepszy pomysl)







a na deser jeszcze pluskanie po arabsku  😜
tego mi trzeba bylo 😀

wątek zamknięty
garbus cudo ,stara ale jara 😎 😂
wątek zamknięty
agree  😀
wątek zamknięty
Garbata nie wyglada na swoj wiek  🙂  Dobrze sie trzyma  =)
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 lipca 2010 18:22
kasska     😜  😍   
wątek zamknięty
Lotnik znowu testował sprzęt 😁



wątek zamknięty
Dorcysia, pięknie wygląda 🙂 a cóż to za derka?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 lipca 2010 22:07
epk- 😍 Fantastyczny zwierzak 😍
Dorcysia- i jakies fajne ohraniacze(?) 🙂
kasska-Garbata swietnie wyglada 🙂
wątek zamknięty
To wszystko prototypy Mattesa.
wątek zamknięty
Dorcysia piękne konisko, bardzo w moim typie  😎
btw - zawsze jak widzę Twój avatar to cieszę się sama do siebie  😁
wątek zamknięty
galopada_ ja już od dłuższego czasu jestem cichą wielbicielką Twojego kn-a. Na te zdjęcia się po prostu napatrzeć nie mogę  😜
kasska Garbata ma świetną odmianę na głowie
wątek zamknięty
kasska, garbata jak zwykle zachwycająca

milusia
- przy Twoim rudym i tak blaknie 🙂
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 lipca 2010 11:56
moja młoda wróciła  pod siodło po 2 miesięcznej przerwie, pozostaje mi tylko popatrzeć jak dziewucha wymiata na niej


wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2010 12:13
kasska, ale ona śliczna!

Znalazłam w stajni pamiątkę po naszych pustynnych reproduktorach. 😁 A że Posio to ogier pełnym pyskiem, więc... 😂









Zdjęcia by A. Dziarkowska :kwiatek:
wątek zamknięty
epka super wyglądacie 🙂 Pasuje Ci Dylan widać a i wyglądasz bardzo profesjonalnie 😉
wątek zamknięty
szalony rumak 🙂
wątek zamknięty
Pursat
Zdjecie gdzie konio trzyma w zebach tabliczke -  👍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 lipca 2010 13:43
Pursat-swietne fotki 🤣
epk-no nie zartuj 🤬 Masz na prawde super konisko, tylko za malo go pokazujesz 👿

Z. z niedzieli (by ewciaa_)




oraz jakos z polowy czerwca (by Koniczyna :kwiatek🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.