Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

No to mi nie poszło  😁
Nie ukończyłam parkuru... z resztą jak już tylko go zobaczyłam to sie popłakałam, bo wiedziałam, że odwrotu nie ma, a te przeszkody były jakieś wysokie... strasznie sie bałam! Wczoraj ta LLka była naprawde mała, a dzisiaj niestety już solidna. Jak by mi ktoś kazał skakać coś takiego na treningu to bym go wyśmiała.
Szukałam jeszcze kogoś kto by pojechał za mnie na szybko, ale nikogo nie znalazłam... . Bałam się nawet oddac pierwszego skoku na rozprężalni z tego wszystkiego:]
Ale przełamałam sie i okazało się, ze mój koń jest najidealniejszy jakby tylko mógł być - nic nie mogłam mu zarzucić!!! Dojeżdżał spokojnie, równiutko, zawsze pasowało i generalne było git. Bez żadnego stresu. Tylko dlatego zdecydowałam się w końcu jechać.
Niestety na parkurze byl już trochę gorszy, boczył się na pierwszą przeszkodę, ale pojechał. Jechałam wolniutko i to pewnie był mój błąd, ale bałam sie pojechać go mocniej, bo jakby zrobil mi stopę z szybszego tempa to bym leżała na przeszkodzie:] Trzy pierwsze skoki super, problem pojawił się na linii. Dostałam eliminacje. Za każdym razem na innej przeszkodzie, ale niestety zaczął stawać. Oczywiście moja wina, bo ja nie robiłam nic, tylko sobie siedziałam, udając, że mam profesorka :]
W drugim przejeździe było już lepiej. Stanął mi na ostatnim okserze!!! To już bylo niestety hamstwo, bo ostatnia przeszkoda i w ogóle o mało nie zleciałam  😤
Cóz, eliminacja... Ale powiem Wam, że mimo to jest bardzo z niego zadowolona! Gdyby nie te stopy, których łatwo byłoby uniknąc gdyby jeździec byl troche bardziej kumaty to po prostu koń ideał. Bez stresu jechal ten parkur i technicznie super!!!
Mam mega fajne foty od Klami😉 Tylko musze poczekac az wróci!!! 😉
A na koniu poskacze trochę trenerka i powinnam mieć niedługo profesora skokowego😉
On ma możliwości. Jechałam tak wolniutko, że przy drobnych wahaniach te nasze skoki czasem wychodziły prawie ze stój, ale dla siwego to nie byl żaden problem.

A ta LLka to było szaleństwo  😁 Nie do końca wierze, ze byłam taka odwazna i to pojechałam nie skacząc już 3 lata :] A takich wielkości to już w ogóle... :]
wątek zamknięty
Ty Alice nie będziesz mieć konia profesora jak sobie do głowy nie wbijesz ze dasz radę. Trenerka Ci nic nie pomoże bo Choniu skacze jak złoto 🙂 (widziałam zdjęcia, nie z dzisiaj ale to nie ważne, więc nawet nie próbuj zaprzeczać) Teraz Ty babo na konia i jeździć!!! Aż przestaniesz sobie wmawiać że LL to wysoko :P I jak Ty uwierzysz ze możesz to od razu będzie inaczej 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, a Ty widziałas moj przejazd?
Ja wiem, ze mój koń jest spoko... Sam mnie zadziwił.
Ale dla mnie to jest wysoko, jak ja generalnie nie skaczę, a ostatnio stresowałam się nawet na krzyżaku :]
wątek zamknięty
Widziałam ale tylko jeden 🙂 przelotem byłam na hipo dzisiaj 😀
wątek zamknięty
Co się stało wole nie pisać na forum, bo to nie mój koń.
Na dodatek dzisiaj mój młody kulał. Jeżeli znowu czeka nas pół roku stępa to ja chyba wysiadam.

mam. dość.

😵


Alice to super że koń tak fajnie... a Ty się z treningiem wypracujesz 😉
wątek zamknięty
Lov, u nas na razie "?". Czekamy kolo miesiaca i dopiero sie zobaczy jak jest.

fin, zdolniacha z niej. Ech..
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 marca 2010 16:25
a ja dzisiaj załozyłam moją magiczną bluzę i znowu zadziałała - to co nie wychodziło w piątek dzisiaj wyszło ślicznie 😅
i ogólnie super Kaszek chodził 🙂 ta wczorajsza terapia błotna mu chyba pomogła 😉
wątek zamknięty
pokaż magiczną bluzę 🤣 też taką potrzebuję 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 marca 2010 18:08
czerwona bluza kingslandu 🙂
taka:

magiczna, bo trenerka się ze mnie nabija, że jak ją zakładam, to się bardziej staram podczas jazdy 😉
wątek zamknięty
ładna, ładna, też bym się bardziej starała 🙂
wątek zamknięty
A ja bede niedobra. Uprzejmie donosze, ze kate i Alice dostaly juz zdjecia.  😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
21 marca 2010 18:16
Klami, ale już w domku jesteście? 😉
wątek zamknięty
Claudia Super Paco wygląda, zmężniał, przypakował. A jak mu poszło pogodzenie się z utratą nabiału??

Hypnotize jak zwykle przepiękne, klimatyczne foty!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 marca 2010 18:18
epk, niestety za ciepło się już na nią robi 🙁 musze poszukać jakiejś fajnej polówki KL 😉
ale ogólnie ciuszki KL bardzo polecam, ta bluza mnie za każdym razem kładzie na łopatki tym jaka jest fajna w dotyku i w ogóle boska 😍
wątek zamknięty
Lov, tak tak, od tygodnia w domu. Juz po glownym leczeniu, wiec doktor pozwolil zabrac Paczunia.
wątek zamknięty
a ja dzisiaj otworzyłam sezon wiosenno letni jeżdżąc w krótkim rękawku 🙂 o! 😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 marca 2010 18:58
Klami, bądź jeszcze bardzie niegrzeczna i wstawiaj

🙂

Alice właśnie po wczorajszych zdjeciach myślałam sobie że bardzo niskie te parkury i ze dalibyśmy radę z palcem w nosie 😉
dobrze, ze nie zdecydowałam się jechać hihhi
wątek zamknięty
Mam nadzieje, ze nie zostane jutro zlinczowana. To tak po dwie fotki na wstep, dalej niech juz modelki wstawiaja. 😉

kate:





Alice:





wątek zamknięty
ja zamierzałam wstawić te:




😉 😉 😉 😉
w ogóle to dziś grzmotnęłam z Złotego  😀 😀 😀
wątek zamknięty
_kate, czekalam az sie pochwalisz hahahaha  🤣
jeszcze Magdy z kobyla brakuje
wątek zamknięty
Kate pełen lans 😎





my się dziś troche rozerwaliśmy 😡
wątek zamknięty
kate przepieknie grzmotnelas. Hehe.... Z polobrotu.    😂

Sigma, a Ty ?? Nie zapominaj, ze tez sie dzis w kadr zaplatalas... 😉
wątek zamknięty
ale kon nie moj :P jak magda bedzie chciala to sie koniem pochwali
wątek zamknięty
bu ja tez cem zdjecia 🙁 i to takie ladne! zazdraszczam!
wątek zamknięty
Sigma, nie czaj się, tylko wstawiaj😉 madźź nie ma na necie od dłuższego czasu:P
Ja po obejrzeniu fot załamałam się swoim półsiadem.
Ale to foto co wstawiła Klami jest super  😜 Mój koń jest meeeega  💘
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
21 marca 2010 19:37
Klami, łooo, no to super. I jakie rokowania? Wybacz że tak pytam, ale ostatnio rzadziej bywam i nie jestem na bieżąco.
wątek zamknięty
Sigma
a mam z Tobą takie ładne zdjęcie! wyglądamy jak czarna i biała strona mocy! i mamy czapraki z tej samej kolekcji  🤣
Gosia
a co wykombinowałaś?  👀

mój wybór zdjęć jest trochę ograniczony, bo z lewej strony mam piękne błoto na pupie. Deszcz padał, więc zamieniłam się w Pannę Kręciołkę, bo moje kudły zawsze się kręcą jak jest wilgoć.
wątek zamknięty
_kate poka poka. ja takiego nie dostalam

no to kobylka Madźź, ktora (jezeli jutro nic nie odwali) zaczynam lubic  🤣

wątek zamknięty
Alice, a Ty chyba mialas avatar zmienic, no nie ?
Pokaz cos wiecej.  😉

Lov, zobaczymy za miesiac tak na prawde (okolo, bo to zalezy od terminu przyjazdu doktora).

wątek zamknięty
Kate, moje "skoki" + latający i brykający gruby - to trzeba było widzieć. Raz tak wyrwał do przodu, że przez dłuższą chwile nie mogłam go zatrzymać 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.