Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Dzionka bylas u Romanowskiego?
wątek zamknięty
Nie nie, byłam w stadninie w której urodził się mój Dzionek, pod Szczytnem 🙂
wątek zamknięty
quanta ja zawsze mówiłam, że jak kasztan to tylko taki odcień jak twój  😍 zobaczysz, ukradnę go  😜
młody z korytarzu
wiem że brudny jak matka ziemia, ale miał taką panierkę, że nie dałam rady doczyścić  😵
wątek zamknięty
Strucelka, odrósł prawie całkowicie już, za tydzień chyba go będę znowu golić... półtora miesiąca i nie ma śladu.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lipca 2010 14:40
Burza  :kwiatek: Pierwszy raz miał wypinacze. Dostałam wskazówkę, żeby zapiąć je jak najluźniej (czytaj na 1szą dziurkę  😉 )

Strucelka dzięki  :kwiatek: Tak, to pad Jarpola  💘 Pokazuj swoich chłopaków

Dzionka dziękuję  :kwiatek: Łowy udane  😉

Lanka no oczywiście  😉 pod warunkiem, że będzie dobrze przygotowany do pierwszego wsiadania  😉
wątek zamknięty
Amnestria, dziękujemy! No mam nadzieję, że teraz już tylko "tendencja wzrostowa" będzie następować 😁
Nasturcja- Renata, dziękuję :kwiatek:

Wróciłam z Mazur z kupowania konia 🙂 W tym roku wybór jest fajniejszy niż te dwa lata temu jak kupowałam Dzionka - są konie po Ignamie, Ajbeku, Burgundzie - naprawdę fajne. Może to dobrze, że wtedy była gorsza stawka, jeszcze bym się na innego skusiła 😉

Dzionka, czy ja czegoś nie doczytałam? 👀 Kupujesz drugiego konia?


A ja się nie mogę powstrzymać i wrzucę coś jeszcze z wczoraj 😁






I zdjęcie idealnie oddające wczorajszy nastrój Flasha...


Głupia mina i uciekam!


wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 lipca 2010 15:44
wendetta, ja nie Dzionka, ale ona pisała zdaje się, że koleżanka szuka konia, a Dzionka towarzyszy.

No właśnie, Dzionka, coś wybrałyście?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, uuuu pierwszy raz 🙂 czekam na regularne relacje!


wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2010 16:00
Burza z jakiego roku jest zdjęcie Piorka na suwaczku? Wypiękniał Ci chłop okrutnie!

Nasturcja-Renata niestety mam tylko parę fot Belfasta, z Likierem nie ma mi kto zrobić 🙁

Parę klatek z filmików z wczorajszego treningu. Chciałabym, by takie treningi zdażały się coraz częściej. Gdy cały czas gęba mi się cieszy, a trenerka wychwala Belfasta pod niebiosa to chyba znak, że jestem mega szczęściarą 💘 No i pierwszy raz usłyszane słowa "Klasa C" dają nadzieję, że to dopiero początek...

















i już nas nie ma 😉
wątek zamknięty
Dzięki wszystkim 🙂 Kolejne foty już poszły do galerii 😎

szafirowa, dzięki - no naszukałam się faktycznie dużo, i zdecydowanie na dzień dzisiejszy twierdzę, że dużo za dużo 😉 Nawet jak teraz byłam tylko przejazdem po hanowerskich stajenkach, to upolowałam atrakcyjne ciasteczko na sprzedaż, tym razem czteroletnie 😉 Mają tam tych koni, jak mrówków. Wyboru nie ma tylko w maściach - jak ujeżdżeniowy, to na bank będzie albo kary, albo malowany kasztan 😁
Ja tam bym swoją drogą z miłą chęcią obejrzała więcej fotek Crossa - chłopak się super rusza i naprawdę lubię Wasze zdjęcia. No i trzymam Cię Szafirowa za słowo za te czworoboki 🙂

lostak, no i cóż zrobić, nie ma boksu, będzie musiał zostać 😉 Ale tak na serio - im dłużej koń mieszka sobie w Niemczech i im dłużej obserwuję jego rozwój, to tym bardziej dziękuję szczęśliwym zbiegom okoliczności, że udało się trafić z rudym w to miejsce, gdzie obecnie stoi 🙂

deborah, no koreczki perfekt - aż je zaraz wrzucę w wątek fryzurowy 😲 Zresztą tam wszystko jest zorganizowane i dopięte, niemiecki porządek heh 😎

Dzionka, a z tej młodzieży to było coś, co by się nadawało na ujeżdżenie? Bo co najmniej dwoje moich znajomych szuka 😉

No i skoro miałam floodować, to flooduję (jakby co, to bijcie Burzę) 😀iabeł:






Z Eckim każdy koń wygląda jak kucyk 😉
wątek zamknięty
Ło matko, nie ma to jak tydzień na zadupiu bez konia i bez volty. Muszę nadrobić KR, na razie tylko przejrzałam.

Nasturcja-Renata fajnie się młody zapowiada  😀 I jaki przystojny w jarpolowskim padziku.
kujka widzę że ciekawie tam u Ciebie, o śpiewająco-świecących kosmicznych stanikach jeszcze nie słyszałam 😂
Aaaaa Strucelka! Jakie kucyk ma długie nogi!!! I jaki wysoki i szczupły się wydaje na 1 zdj, super 😅
wątek zamknięty
Strucelka, to jakieś całkiem prawie aktualne bo z listopada 2009 😉 yyy albo... hmm to już 9 miesięcy tak? 😁

A dziś ma po prostu więcej nóg 😉


Ale on Ci się zadem pcha!! Szał!!

Edit- dopiero doczytałam
Quanta- nie chcę sobie wyobrażać ile siły woli trzeba żeby w niego usiąść ale to na pewno będzie jeden wielki opad szczęki ten koń 🙂 strasznie chciałabym go zobaczyć na żywo, albo filmiki, bo wizualnie jest takim koniem jakich u nas praktycznie nie ma..
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2010 16:20
Atamanka on ma tylko 143cm wzrostu 😁 a trenerka chyba z 165, może dlatego takie wrażenie 😉

Burza haha, no 9 miesięcy to trochę sporo 😁 ej a tak na serio to też się bardzo chłopak uszportowił! A ile schudł! 😲 Szkoda, że nie miałaś możliwości go zważyć przed i po odchudzaniu 😁

A Belfast taa, pcha dupę oj pcha i trenerka pracuje teraz nad pokazaniem mu jak opanować ten zadek, bo czasami sam sobie nie radzi 😁 w ten weekend zmierzymy się z pierwszymi Nkami, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
wątek zamknięty
Strucelka, zwariowałaś? 😉 nasze chudnięcie jest pod opieką weta i żywieniowca i oczywiście, że był ważony, już trzy razy 😉 w tej chwili 62 kg już poszło. Ale fakt, wyśliczniał mi 🙂 tylko ksywa Pączek mi już nie pasuje...

Zdjęcia są niesamowite, naprawdę wierzę w świat jak na was patrzę 🙂 kiedy trzymać kciuki?
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 lipca 2010 16:42
Burza tak? Ja mało doświadczona w kwestiach odchudzania 😡 Świetny wynik! Choć i tak dla mnie wygląda jakby przeszedł liposukcję 😁 Jaki jest cel wagowy? Dużo Wam zostało?

A kciuki... no przydałyby się w sobotę na N-6 za mnie i w niedzielę na N-8 za trenerkę 😉
Ja zaś oglądając Belfasta pod trenerką zaczynam wierzyć, że nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia i zaczyna przypominać prawdziwego kuca sportowego, a nie tylko przypadkową mieszankę małopolanki z hucułem 😉
wątek zamknięty
Burza, nie dość, że koń Ci wyszlachetniał to i w górę go wyciągnęło - zastanawiam się, czy Ty przypadkiem nas w konia nie robisz i innego ogonka nam tu nie pokazujesz - jakąś podróbkę Pączka hehe  😂
wątek zamknięty
To ja sie jeszcze wepchne ze zdjeciami Wendettowego Fuksa jak jeszcze był ogierem i ze swoim Rudym 😀
Flash Back - zwany przeze mnie Fuksem 😉










I Pinio jak jeszcze byl wiele grubszy...  🙄 🙄 🙄






Ach jakbym chciała zeby wrócił do takiej wagi... co roku to samo. Jak tylko ciepło sie robi, wiosna nadchodzi a potem lato to mam konia w wersji żebra ba wierzchu... :/
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lipca 2010 17:38
Atamankadzięki  :kwiatek:

Strucelka w takim razie super wieści. Fajnie, że Belfast tak progresuje, a Ty czujesz się szczęśliwa. 3mam kciuki z 1sza Nkę  :kwiatek:

Burza czekam na Lanke i dalsze wskazówki  😀iabeł: Muszę kiedyś Cię nawiedzić w nowym domku. Pieknie tam musi być  💘

Hypnotize piękne rudziszony  💘
wątek zamknięty
wendetta, tak jak maleństwo pisze - koleżanka kupuje, ja jestem "jeźdźcem testowym i przewodnikiem turystycznym" 😉

maleństwo, wahają się między pewną kobyłą z innego miejsca a skarogniadym wałachem z tego mojego miejsca właśnie - po Ignamie od kobyły również z Akropolem w papierze. Jest świetny i bardzo ogierzasty z wyglądu, ja tam bym go brała 😀

quantanamera, co do kasztana, to brak mi słów - po prostu mega bomba 🙂😉
Jeśli chodzi o ujeżdżenie, to tegoroczne 3 latki są super - jeszcze niezajeżdżone, powoli je sprowadzają z łąk dopiero. Właśnie jeden kary z gwiazdką po Ajbeku był nam pokazywany w ramach ciekawostki, bo znajomi chcą starszego, i ruszał się fenomenalnie!! Charakter wspaniały, jak wszystkie konie stamtąd zresztą 🙂 Jest też kobyła trakeńska, gniada malowana, od strony matki rosyjskie trakeny a ojciec nie pamiętam jaki niestety, ale jak na niej jeździła to chciałam żeby mi siodło zmienili, bo leciałam do tyłu - dopiero na zdjęciach zobaczyłam co ten koń wyprawiał - przód tak wysoko, a zad tak nisko, że można się zdziwić :O Kobyła 4-letnia, z fenomenalnym galopem pod górkę, ale charakter zrąbany na amen. Bomba zegarowa. Podobno jakaś szalona Niemka ją jeździła przez miesiąc i oddała (w sensie że kupiła i zwróciła) i teraz ten koń nic nie robi. Ale jak by poszła w robotę to nie chcę nawet myśleć co by z niej było 🙂 Tylko dla naprawdę ludzi z głową.
W ogóle ci właściciele są gotowi ją komuś dać do jazdy o ile nie będzie ich to za dużo kosztować, żeby potem ją ewentualnie sprzedać, więc jeśli znasz kogoś kto by ją chciał... Mam fotki, mogę wrzucić 🙂
wątek zamknięty
wendetta tak z czystej ciekawości to cóż to za siodło ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Aflacja, Pessoa Amo, close contact 😉
wątek zamknięty
Strucelka, nie no jasne 🙂 jeszcze ok.15kg do zrzucenia.
Będę w takim razie kibicować po cichu 🙂

Cobrinha, kurcze wydało się 😉

Nasturcja-Renata, masz zaproszenie nieustające, sama wiesz 🙂
wątek zamknięty
Mąka, fajnie frugo kica 🙂
Ja po 3 dniowym "urlopie", wracam w pelni sil do rudzielcow 😉 Nie wiem co to bedzie, bo po pierwszym galopie na Juniorze mam zaciesz do dzisiaj 😁
Tego Pana tu jeszcze nie było(oczywiscie buni_fox)
wątek zamknięty
barbor a no kica  🙂 Ja chcę Juniora pod siodłem!
wątek zamknięty
Dzionka wrzucaj 🙂
Burza wygląda jakby przybyło mu 15 cm wzrostu  😲 fajny transfer, z obwodu w wzwyż 😉
Strucelka lubię patrzeć na Twojego sport kulko kuca 🙂

pozdrawiamy KR
wątek zamknięty
Dzionka, wrzuć zdjęcja karej  😉
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 lipca 2010 19:48
disco fajny koniczek
strucelka uwielbiam twojego kucysia
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 lipca 2010 20:16
disco Twój koń jest fenomenalny 😜 Więcej!
Dzionka obiecuję poprawę, będziemy pracować i przyrzekam, że będę go uczciwie okładac pałką coby mu sie spuchło trochu 😉
A jak Wam idą skoki? Pamiętasz jak wspominałam Ci o zawodach w Zielonkach (koło Babic). Jak pojawią się jakieś propozycje (bo mam nadzieję, że w tym roku się odbędą), to rzuć okiem i przyjedźcie wystarować! 😀
Nasturcja-Renata czy podczas pracy i przebywania z Żarem widzisz jakieś w jego zachowaniu podobieństwa do Żadonki?
Strucelka widać kawał dobrej roboty włożony w trening Belfasta 🙂 Trzymam kciuki za czworoboki.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 lipca 2010 20:26
Raven, tłucz gnojka, tłucz! 😎
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
19 lipca 2010 20:32
Na razie tłukę go taką pałką:

Młody jest, to ma jeszcze taryfe ulgową, ale coś dziad zaczyna kręcić nosem na me narzędzie :/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.