Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Burza
Nie wiem jak uzywać ostrogi :P I nawet wersja pracy w stepie mnie przeraża 😉 Swoja droga narazie wsiade i zobacze czy odpuszcza przy normalnym dzialaniu łydki. A potem zobaczymy co dalej 🙂 Nie mniej jednak dziekuje, juz wiem co dzisiaj bedziemy robili na jeździe w takim razie 😉
wątek zamknięty
Hypnotize, ostrogi to nie są igiełki, którymi jak dotkniesz to przebijesz się do żołądka, nie ma takiej opcji, naprawdę małymi ostrogami nie jesteś w stanie zrobić inaczej krzywdy jak tylko intensywnymi kopami przez pół godziny, a skoro tego nie planujesz... to koń będzie żył 😉

ale to słowa męczykonia, nie musisz się sugerować 😁
wątek zamknięty
Rewir, Milusia stoo lat i wszystkiego najlepszego!  :kwiatek:

kujka ja chcę świecący stanik  😲

😂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 lipca 2010 11:31
disco, kochana, to dodam jeszcze ze one w wiekszosci graja, np "boom boom boom boom, i want you in my room"  😂 to ile bierzesz? kontener, dwa?

Anaa konia jeszcze zadnego nie widzialam 🙁
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 lipca 2010 12:01
jeszcze raz ogromnie wszystkim dziekuje za zyczenia 🙂
wątek zamknięty
Dzieki wam dziewczyny.
Czasami zastanawiam sie nad ostroga, własnie w momentach kiedy samo dzialanie łydka musi byc strasznie mocne zeby kon zareagował. swoja droga jakie ostrogi o bardzo delikatnym działaniu powinnam kupić, jesli mam ich faktycznie uzywać?
wątek zamknięty
Napewno nie takie jak mam, czyli te króciutkie. Chyba, że na ozdobę  😉
wątek zamknięty
krotkie i zaokraglone sa najdelikatniejsze 😉
wątek zamknięty
Hej Rekreanty, pozdrowienia ze Świecka, właśnie sunę ślimaczym tempem zakorkowaną drogą...
Wizyta w Niemczech złożona, koń wyklepany, ależ się zmienił i zmężniał 😲 Gdzie ten mój źrebaczek z grudnia 🤔 Teraz to się zrobiło ogierzydło pełną gębą, chłopak postanowił pójść w w pradziadka i wygląda już teraz jak klon Donnerhalla. Mam kupę zdjęć i jutro coś spróbuję powstawiać.
Stęskniłam się strasznie za Skwarkiem i Jurandem, teraz doglądała ich bushowa - cieszę się, że już wracam i jutro będę mogła koniska normalnie odwiedzić 🙂
wątek zamknięty
quanta - a fotki masz? 😀


a ja mam rozwalone kolano, caly dzien w lozku leze i z ledwoscia sie po mieszkaniu przemieszczam  😵 wiec na konia wsiade .... nie wiem kiedy  :emot4:  😤
wątek zamknięty
Angeel

Mam kupę zdjęć i jutro coś spróbuję powstawiać.
wątek zamknięty
no coz, przeoczylam to jedno kluczowe zdanie, wybaczcie  😡
lezenie w lozku powoduje ze pada mi na mozg...  🤔wirek:
wątek zamknięty
Jestem po jeździe według wskazan Burzy. W zasadzie cala jazda to były wygiecia i ewentualne testowanie dzialania łydki czyli zwroty, łopatki w stepie i tyle. z proponowanych ostróg zrezygnuje, bo koń odpowiada moim zdaniem dobrze. Tzn nie musialam sie wycilac zebyodpuszczal czy na lydke reagowal w momencie kiedy o to prosiłam.Powiem szczerze ze jestem zadowolona. Zupelnie inna mam teraz wizje jazdy i tego co bedziemy robili. a kon byl zdziwiony ze wiecej dziisaj było pracy w stepie niz pozwolenia na spuszczenie pary z pupki 🙂
A to my z dzisiaj. Mial mi maż zdjecia w końcu porobic i sie zaczela wichura, deszcz i burza... 🙁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 lipca 2010 21:29
widze ze po kompleksowym zrobieniu zebów, kon fajniej chodzi na wedzidle niz na czymkolwiek innym.

a widzisz? a tyle było o to płaczu 😉




mój koń dzisiaj był wreszcie w pełni koniem - chociaz przez chwilę - łaził sobie po zielonym pastwisku z koniem-kumplem 😅 chłopaki się bardzo lubią, jeden łazi za drugim, była kupa płaczu jak musiałam ich sprowadzać - bo jeden musiał zostać SAM. jutro powtórka z rozrywki 😀 tylko musze to sprowadzanie jakoś inaczej zorganizować, zeby jeden nie czuł się pokrzywdzony.
wątek zamknięty
caroline
wiem , wiem . tak na prawde to dopiero teraz widze poprawe, a zeby robilismy gdzies w kwietniu albo wczesnie  👀

wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2010 21:44
caroline,  z rudym? Dobrze, że masz taką możliwość, należy się Kaszowi =)
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 lipca 2010 21:47
Rudy siedzi na wakacjach nad morzem 😉 Kasz łąkuje się w towarzystwie dopasowanym wiekowo - z pełnoletnim folblutem 🙂 bosko razem wyglądają: Kasz i Kucyk 🤣
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
17 lipca 2010 22:19
Trochę mnie tu nie było i mam takie zaległości, o rany 👀
quanta - czekam na foty młodego i nie mogę się doczekać żeby poznać Twoje zwierzaki :kwiatek:

Jakiś czas temu pisałam, że mam konia wyłączonego spod siodła na rok. Są 3 miesiące po zabiegu i NIE MA ŚLADU żeby cokolwiek kiedyś było! 💃
Jestem w szoku, tak samo wet, który sprawdzał nogę kilka razy. Zaczęliśmy kłusować pod siodłem po twardym, malutko, ale zawsze to coś. Strasznie się ciesze, ze mi powoli konisko wraca do zdrowia, prawdopodobnie na początku września będziemy mogli zacząć robić coś więcej, do tego czasu powolutku zwiększanie kłusa 🙂



😍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2010 05:58
Jessy super wiadomości  💃 Powodzenia w dalszej pracy

quanta pokazuj młodego  😀iabeł:
wątek zamknięty
Vuko, Raven- :kwiatek: Zadek to on zawsze miał okazały, jeszcze resztę by się przydało dorobić, ale mój brak czasu i czasem lenistwo do regularnej pracy robi swoje  🙄 Ogónie wydaje mi się, że Alkazar ciutkę opadł z ciałka.
Hypnotize-Fajne wieści 🙂 A może zamiast ostróg jazda "na dwa baty"? 😉
My tak się wozimy :P
Jessy-Miło Was widzieć  🙂
Nasturcja-Renata-Pokażesz wreszcie Żara?? 🤬
wątek zamknięty
Tristia
Ostrog na pewno nie wprowadze, a nad dwoma batami własnie wczoraj sie zastanawiałam i chyba ulatwi nam to prace 🙂 Boj sie tylko tego ze nie bede w stanie bacika w prawej rece utrzymac :P Zawsze jezdze z batem w lewej, bo prawa po operacji mam nie do końca mocno chwytająca i jesli łapie wodze to juz bat mi bardzo przeszkadza i zazwyczaj spada na ziemie 😉  Ale musze poćwiczyc, może dam sabie rade 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 lipca 2010 10:29
Losia, przepraszam ze dopiero teraz ale net mam w małych ilościach i tylko czasami 😉
Owszem Kierzbuń przyjechałyśmy odpocząć i przy okazji bęczyć konia z moim ulubionym trenerem.  😜

Jeszcze jedno mam:
wątek zamknięty
arivle, bardzo ładnie ruda wygląda 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2010 10:59
Tristia pokaże  😡 jutro  😉 Wieczorem zgram zdjęcia sprzed tygodnia z lonży  😉
Za 2 tygodnie ma nawiedzić nas Lanka_Cathar i popracujemy w końcu z młodym solidnie  😉
wątek zamknięty
Jessy, cieszę się ogromnie 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata-Fajnie 🙂 Nie mogę się doczekać jak zobaczę Młodego.
Hypnotize-Myślę, że z tymi batami to kwestia przyzwyczajenia.
Mi teraz z jednym jeździ się dziwnie. Niestety jazda z batami utrudnia pionowe trzymanie nadgarstków (przynajmniej dla mnie), ale od ostróg też wolę trzymać się, póki co, z daleka.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2010 12:22
Tristia dziękuję  😡  :kwiatek:
Swojego dawaj częściej. Ma super maśc  💘 Szkoda, że Żar nie odziedziczył dokładnie takiej maści po matce  😉
wątek zamknięty
Tristia
Generalnie nigdy nie jeździłam w ostrogach bo ani nie czułam sie na siłach, ani nie widziałam sensu uzywania ich w momencie takiej jazdy jaka popełniam.
Nie potepiam ostróg jako pomocy i uwazam ze w dobrych rekach moga bardzo pomóc.
A ja to nie dośc ze jeżdże sama to moj styl pozostawia wiele do życzenia. Zreszta kon mi wczoraj udowodnil ze bez mojego wiekszego wysiłku da sie wszystko zrobic, tylko tzreba wiedziec jak 😉 Czasami chciałabym zeby ktos na parwde dobry na niego wsiadl i pokazal mi jak cienka jestem w uszach ze nie potrafie pewnych rzeczy wykrzesać 😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 lipca 2010 12:39
Jessy, super! 🙂 swietne wiesci!
Koniczka ooo, wreszcie ktos z opalenizna taka jak moja, czyli zawodowy look 'na rolnika' 😁 ostatnio zalozylam sukienke, siostra cyknela mi komorka zdjecie i pytala czy moze na demotywatory wstawic 😁
quantanamera, tez z niecierpliwoscia czekam na foty. poopowiadaj troche co tam wiecej u mlodego
Hypnotize, ostrogi to naprawde nie narzedzie zbrodni i tortur 😉 a czasem bardzo skutecznie ulatwiaja zycie i komunikacje 🙂
Nirv, a co tam u was?
wątek zamknięty
szafirowa, jak tam siwy?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.