Sprawy sercowe...

e tam PW, wszystkie sie tutaj zwierzają 😉

ja np mam ochote napisac maila... obawiam sie, ze zle sie to skonczy, ale przeciez i tak juz nie ma nic do stracenia 😎 a ze sa swieta, to pora sie otworzyc 😀
mery naprawdę wolę nie pisać tego publicznie. 😉
trzynastka   In love with the ordinary
22 grudnia 2010 23:34
Wpadłam was poinformować, że My za kilka dni mamy 4,5 roku razem  😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 grudnia 2010 23:35
breakawayy :kwiatek:

ninevet
Pozazdrościć 😀

mery
Nie czaj się i pisz! 😉
Jak nie w Święta, to kiedy? (że tak zacytuję pewien film...)
mery
Nie czaj się i pisz! 😉
Jak nie w Święta, to kiedy? (że tak zacytuję pewien film...)


wiem, wiem, myslalam o tym samym filmie 😉 jest jeden problem... to jest kolega z pracy pffff 😎
mery do odważnych świat należy!
(I kto to mówi  😁 )
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 grudnia 2010 23:41
Eeeee tam, najwyżej będziecie się unikać 😉
A z tym filmem, to chyba jakaś telepatia 😎
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
23 grudnia 2010 08:10
Wpadłam was poinformować, że My za kilka dni mamy 4,5 roku razem  😍

Ninevet, toż to podchodzi pod patologię  😁 Chyba nie chcesz skończyć, jak ja- 9 lat z jednym chłopem  🙄
Eeeee tam, najwyżej będziecie się unikać 😉

ciezko "unikac" przelozonego 😎 😉 w kazdym razie, dalam znac, ze ma sie odezwac, jak tego nie zrobi... skrobne takiego maila, ze sie nie pozbiera, a co 😎
[quote author=Pauli link=topic=148.msg819762#msg819762 date=1293061314]
Eeeee tam, najwyżej będziecie się unikać 😉


ciezko "unikac" przelozonego 😎 😉 w kazdym razie, dalam znac, ze ma sie odezwac, jak tego nie zrobi... skrobne takiego maila, ze sie nie pozbiera, a co 😎
[/quote]

dobrze, że mój przyjazd się trochę przesunął w czasie, będziesz miała więcej czasu na załatwienie tego, żebyśmy wyszli na piwo w trójkę  😎
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2010 13:30
AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa... WITAJ  ! 😅  😜
TĘSKNIŁAM !  🙁
bez przesady, masz mnie na fb....  😉
btw miałam pisać jak tam z Twoją zołzowatością dla innych  😎
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2010 13:36
aaa napisze Ci na fb cała wiadomość !  😉
Nam jutro mijają 4 lata 😍
dobrze, że mój przyjazd się trochę przesunął w czasie, będziesz miała więcej czasu na załatwienie tego, żebyśmy wyszli na piwo w trójkę  😎

ej, Ciebie mialo juz tu nie byc 😎 😉 na piwo w 3?? czy moze 4 😎 ??
[quote author=szepcik link=topic=148.msg820188#msg820188 date=1293110814]
dobrze, że mój przyjazd się trochę przesunął w czasie, będziesz miała więcej czasu na załatwienie tego, żebyśmy wyszli na piwo w trójkę  😎


ej, Ciebie mialo juz tu nie byc 😎 😉 na piwo w 3?? czy moze 4 😎 ??
[/quote]

w 4 why not, tylko, że mój przyjazd przesuwa się o prawie miesiąc, czyli prawdopodobieństwo, że czwarta osoba będzie wtedy u was razem ze mną gwałtownie spadło  😎
generalnie wróciłam, żeby się pochwalić P., ale wciąż się waham, bo jeszcze ktoś padnie z zazdrości i co będzie  😂
Monny   bez odbioru .
23 grudnia 2010 15:08
D+A, poznaliście się w wigilie?  😜
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 15:13
szepcik, opowiadaj co i jak 🙂
szpeciku czyli w lutym?? i rozumiem, ze P bedzie wtedy juz na plycie, dobrze rozumiem :>? nic to pojdziemy we 2 lub 3 😉
Monny, poznaliśmy się jakieś 3 tygodnie wcześniej ale w Wigilie podjęliśmy decyzję,żeby być razem🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
23 grudnia 2010 15:36
szepcik, DAAAAAAAWAAAAAJ!!! opowiadaj. Cieszę się, że wróciłaś.
Mery tak, natomiast ja przyjadę chyba na przełomie lutego i marca. Zresztą, on sam jeszcze nie wiem co, gdzie, kiedy i jak - co ja będę tłumaczyć, wiesz jak to jest w tej firmie  🤣


Heh no proszę, nie sądziłam, że ktoś będzie za mną tęsknił 😉 generalnie u mnie świetnie, w sprawach uczuciowych również. Jeśli można się rozstać z kimś, z kim wcale się nie było, to niedawno to zrobiłam, i aktualnie hmm... w sumie to nie jestem pewna, czy już jesteśmy razem, czy nie  😂 ale for sure mogę powiedzieć, że się spotykam z kimś, kto zwrócił na mnie uwagę już parę miesięcy temu, kiedy to obydwoje byliśmy jeszcze w poprzednich związkach. No i fajnie jest, gotuje dla mnie jedzonko, jest mega miły, generalnie jestem pod wrażeniem...  😁 nawet dostałam od niego prezent, co trochę mnie wprawiło w zakłopotanie, bo ja mu nic nie kupiłam, muszę się zrewanżować po świętach.
szepcik, gratulacje! i cieszę się, że znów jesteś na forum 🙂
Gillian   four letter word
23 grudnia 2010 17:11
szepcik, to super, że się pozytywnie układa 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 grudnia 2010 17:53
U nas na razie ok.Sama dla siebie nie moge wyjsc z podziwu,ze jestem taka miła,tolerencyjna i niewzruszona,gdzie dotychczas to ja byłam bombom zegarową.

kaktus oj racja,jak nie miałam nikogo to zadnych adoratorow nie było,a odkad jestem z M to masa fajnych kolesi sie kreci,ale zaden jak sie jednak okazało podczas naszego kryzysu nie jest lepszy od M bo po prostu zadnego z nich nie kocham 🙂 i na dniach stuknie nam 2lata razem kurde jak to zleciało 😀
szepcik miło,że wróciłaś 😉
Ja piekę pierwsze w życiu ciasteczka dla faceta. To jest gest 😉 I witamy z powrotem szepciku ;]
szepcik, ale fajnie, że wróciłaś 🙂 Zdradzisz trochę więcej szczegółów? Jak doszło do rozstania z P i jak poznałaś "tego nowego" 🙂?

A u nas mały przełom. Po raz pierwszy spędzamy razem wigilię - najpierw ja jadę do jego rodziny, a potem on do mojej i idziemy wszyscy na pasterkę. Trochę fajnie a trochę strasznie 🙂
Ehhh ciekawa jestem kiedy nam uda się razem Wigilię spędzić...
D+A, a oboje jesteście z Warszawy? Bo my mamy do siebie jakieś 15km, więc logistycznie nie jest to trudne 🙂 Tylko jakoś tak głupio do tej pory było...
Właściwie z Warszawy😉 Mamy do siebie też ok.15 km.Myślę, że już niedługo...ale na razie chyba wolę poczekać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się