Upiorny Steven cd.

Pamiętacie sprawę takiego wrrr...  co głodził konie?
No to zapadł wyrok:
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/13012009 .  😀iabeł:
wczoraj na tvp2 byl reportarz, chcial stworzyc samowystarczalną rasę koni 🤔  nóż sie w kieszeni otwiera szczególnie jak sie pomysli ze w sumie uszło mu to na sucho bo co to jest wyrok w zawieszeniu. 😤

A i jeszcze co mnie najbardziej wkurza-znieczulica, dopiero jak prawde wyszla na jaw, wszyscy chetnie opowiadaja o tym co sie działo, jak wyglądały konie i inne zwierzęta, czemu nikt bardziej stanowczo nie reagował wczesniej ❗
ktos moze mi strescic to co w linku tanii?
bo mi się nie uruchamia....
dostał rok w zawieszeniu na 5 lat i zakaz hodowania koni
to chore ze gośc dostał zawiasy....
swoją drogą ciekawe skąd koleś brał na to wszystko kasiorkę. Miał 30 koni!!! Poza tym jakieś owce i inne zwierzaki i nosił się z tym po całym kraju.

dekiel, nic dodać nic ująć
Mnie najbardziej wpienia, że za katowanie zwierząt dostaje się wyrok z zawiasach, a za podatki poszedłby siedzieć na 10 lat.... Żenujące.  🤔wirek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 10:09
swoją drogą ciekawe skąd koleś brał na to wszystko kasiorkę

Otóż to!! Skąd ten debil miał kase by po całej Polsce jeździć - bo Końskie to kolejny przystanek na jego upiornej drodze.

I kasę na zakupy koni które potem zagłodził!

Jakby był biedny to by dupie siedział w tej swojej Anglii i zył z zasiłku.

a za podatki poszedłby siedzieć na 10 lat....

no właśnie - może sobie mieszka w Polsce i nie deklaruje dochodów z tej Anglii?
A ja nadal nie wiem-
- co się stało z końmi /tymi żywymi/ - państwo je zabrało czy Upiorny S je sprzedał? Czy może ma je nadal?
-gdzie aktualnie przebywa ten typek?
- po co, u licha, miał te kości w samochodzie?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 10:19
-gdzie aktualnie przebywa ten typek?

Pewnie na jakiejś kolejnej zabitej dechami wsi gdzie nikt nic nie wie.

Pamiętam latem 2006 (czyli kilka mies. po aferze w Końskich) był w TV reportaż.
Reporter podążył jego tropem znalazł w jakiejś wsi na Podkarpaciu dom na wsi gdzie wynajmował pokój. Trzymał tam też konia na którym często jeździł w tereny.

Gospodyni nic oczywiście nie wiedziała o jego działalności - wręcz wypowiadała się dość pozytywnie o swoim lokatorze. Nawet że jak coś mówił o koniach i hodowli to w bardzo przekonywujący sposób. Choć napomknęła też że wydawał się odrobinę dziwny ale bliżej nie potrafiła skonkretyzować tez dziwności.

Tak naprawdę to pewnie ma jakiś adres gdyż jak inaczej by mu wezwania na rozprawy dostarczano.
Alez bardzo się mylicie , on sie miewa swietnie , zyje sobie z Ewą Kozik, rozmnaza i jeszcze ma czelnosc pisac swoje madroscia na forum http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3629&highlight=dominik+nawa
i odgrazac sie , ze złozy odwołanie od wyroku a jak to nic nie da to pojdzie z tym do Strassburga.
Mam nadzieję , ze tam rzeczywiscie mu dołoża bo w Polsce potraktowano go bardzo lekko.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 10:38
wychodzi na to że nie są oni jacyś niedorozwinięci co to ani be ani me nie potrafią wydukać.

Rozmnażać - to co jakieś bachory im sie w międzyczasie pojawiły?
Niestety tak , pojawily sie .
E.Kozik na pewno nie jest niedorozwinieta bo pracowala w instytucie fizyki jadrowej i to nie jako sprzataczka .

Jak poczytasz kilka postów z forum prawda 2 to zobaczysz, ze tam sporo takich poj..... bów jak Steven i Kozik.
Justice z tego forum to ten niby Steven?
Dobrze włada polskim. 🤔
Tak, Justice to Drew . To Kozik mu tłumaczy . W sadzie zdecydowanie nie był taki polsko jezyczny , mial tlumacza i skarzyl się , ze tłumacz zle tlumaczy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 10:57
No właśnie - widać po postach jakie Justice (Ewa Kozik czili) pisze że nie nie pisze ich jakiś ktoś bez wykształcenia.

Dziw bierze że mają tyle energii i wolnego czasu na tak szeroko zakrojone działania - wpisy na forum, skari, zażalenia, dowołania i w ogóle całe to handrycznie się ze wszystkimi wokoło.

I jeszcze to święte przekonanie że oni są święci a wszyscy inni tylko czyhają by im, niewinnym przecież dokopać.

To jedno z najbardziej upiornych wydarzeń które widziałam  😕 DLACZEGO wyrok zapadł w zawieszeniu??!  🤔wirek:
No właśnie, dlaczego?! Nie ma to jak "sprawiedliwość". Z resztą, powinni go deportować na Wyspy w trybie natychmiastowym, żeby tam odsiedział przynajmniej z 10 lat za znęcanie się nad zwierzętami.
No kompletny bezsens. Co on zrobił w tym sądzie, że dostał zawiasy? Stwierdził, że to nie jego wina czy co?

Kasę może miał. Może się w Angli dorobił i tu wspólnie z Ewą Kozik fortuną zarządzali. Na forum może się udzielali, żeby zdobyć jakichś popleczników, w końcu internet to internet...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 stycznia 2009 11:57
a ja proponuję pana Stevena pozostawić nago w lesie przy minusowej tempereturze - i niech sam sobie szuka pożywienia ! dla mnie nie ma żadnego wytłumaczenia dla jego czynów, a niestety nasze prawo jest skonstruowane tak a nie inaczej ... powinien dostać dożywotni dozór policyjny i tyle - a najlepiej jak by go wsadzili na dożywocie  🙁
Oglądałam wczoraj reportaż na TVP2, straszne 🙁
No właśnie - widać po postach jakie Justice (Ewa Kozik czili) pisze że nie nie pisze ich jakiś ktoś bez wykształcenia.

Owszem, napisane są ładnie i składnie, ale dokładnie to, co sama zauważyłaś - 100% niewinności i przedstawianiu się samemu jako ofiara szeregu niecnych działań. Policjanci nie znają angielskiego, a po polsku nie potrafią pisać, gmina ukrywa przekręt, a ukradzione (sic!) Panu konie miały być posprzedawane za 20tysięcy euro (hah). Steven vel żona posługuje się również argumentami, że skoro CBŚ zatrzymało prezesa fundacji Jolanty Kwaśniewskiej, to wszystkie fundacje śmierdzą, strzelają przekręty, Viva! kłamie, normalnie spisek masonów i cyklistów.




[quote author=Justice vel tłumaczony Stephen z linkowanego forum]
Ta roczna klaczka ze zdjęcia padła 13.03.2006 r. Karina S. składając zeznania w sądzie stwierdziła, że 13.03. była na polu i widziała konie. Dlaczego nie uratowała tego konia??? [/quote]

A dlaczego właściciel nie uratował...?!

No i liga wszechpolaków na tym samym forum:
[quote author=jabba]
Szkoda że niema żadnej fundacji która tępiła by takie typki jak Karina Schwerzler.
I co to za nazwisko?!? Jakieś takie eskimoskie. [/quote]

zamieniłam zdjęcie w link, bo nie każdy ma mocne nerwy / a.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 13:10
Chyba ten upiorny duecik psycholi działa zgodnie  z prawem odkrytym przez mistrza (ministra) propagandy III Rzeszy Goebbelsa - "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" albo "Im większe kłamstwo, tym łatwiej ludzie w nie uwierzą",
Mam podobne wrażenie jak quanta - dlatego pytałam czy Justice to sam Upiorny S- bo te wpisy na forum dotyczą jakby innej osoby i innej sprawy.
Jestem zdumiona-jak można zadać sobie tyle trudu,żeby zaciemnić obraz.
Zakładać forum,wpisywać kilometrowe posty,podawać do sądu przedstawiciela TOZ etc.
Aż mnie ręka swędzi,żeby się tam zalogować i napisać co myślę.
Obym tego nie zrobiła.
Bo tylko go bardziej wykreuję.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2009 13:27
jak to to oni to forum załozyli??
szkodliwość czynów Drew i Kozik jest jeszcze wieksza bo odkad trwa postepowanie utrudniaja zycie wielu fundacjom w szczególności Przystani Ocalenie , skladajac donosy do US , UKS i MSWiA ( ktore to zreszta wstrzymalo mozliwosc przeprowadzania zbiorek na rzecz Przystani - tam tez niestety dupki pracuja )
Rozsylanie maili do roznych osob z trescia dyskryminujaca osobe Kariny i Dominka to standard.

Forum nie dotyczy tylko tego , przejdz do glownej strony i zobacz jakze ciekawe tematy tam są poruszane. Niespotykany spis niewiarygodnych bredni .

Nie zalogujesz sie tam bez zgody administratora foum , to wcale nie jest takie proste.


usunęłam załączniki, proszę, by drastyczne zdjęcia pojawiały się wyłącznie w postaci linków / a.
jak to to oni to forum załozyli??

No tak myślałam. Ale być może się mylę.
Nawet na pewno. Dopiero całość zobaczyłam.O rety! Ależ dziwne ,dziwne.
Amber  co przedastawia ostatnie zdjecie , co i dlaczego zrobiono z tym koniem ?

pierwszy raz je widze
To co zastano u Stewena Drew podczas odbioru koni.  Nie udowodniono, ze stanowiło to jego obiad czy tez kolacje.

Nie wszystkie zdjecia byly pokazywane ale to powinnas widziec , bylo juz publikowane na poczatku sprawy.

Może koleś był badany przez psychiatrów i zdiagnozowano mu jakieś schorzenie psychiczne. Wtedy sąd może  mu nawet uznać tzw. "poczytalność ograniczoną" odnośnie danego czynu. Wtedy wyrok będzie łagodniejszy.
Nie wiem..kombinuję.
te i inne zdjęcia, które wstawiła Amber są na dogomanii, dokładnie tu: (edit wg. sugestii) ZDJĘCIA SĄ BARDZO DRASTYCZNE! http://www.dogomania.pl/forum/f402/stop-okrucienstwu-wobec-zwierzat-akcja-dogomaniakow-zacznijmy-dzialac-75654/index44.html

to wszystko jest tak potworne, że nie mam nawet siły się złościć  😕
i ten rok w zawieszeniu, to jest jakaś kpina! powinni go deportować, Angole już by się z nim rozprawili!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się