kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 13:57
A u Pocket zapadła ciemność.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2013 14:12
Skoro 6 rano to co się dziwicie, że 40 minut w okno, 40 minut w drzwi 😉
Właśnie pan sprząta kupy u Madzi 🙂
Oglądanie Madzi strasznie wciągające 😉 Ale nie tak jak oglądanie sprzątającego pana i sprawdzanie czy pomacha  🏇
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 16:54
Gadał przez telefon chyba z wetem, bo zaglądał pod brzuch, pomachał do kamery i chyba faktycznie czytają voltę, bo zostawili drzwi otwarte ale zamknęli barierką!
A u Pocket znów kurki.
Dodatkowo rozmawiał przez telefon, pomachał nam i zostawił Madzi otwarte drzwi, ale i tak są zastawione czymś, żeby nie wyszła.
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 17:09
Chociaż tyle, może na świat popatrzeć, odetchnąć świeżym powietrzem. A u Pocket jakaś 3 kurka (poprzednia czarna była większa i bardziej puchata) 😉
E: napiszę chyba zaraz do nich na Twitterze, czemu ją w takiej celi trzymają 🤔
Znowu zamknęli 🙁
E2: nie mam omamów, są 3 kurki:
Bischa-to ciemne,większe to kogut.Prawdopodobnie rasy kochin.
Tamte dwie smuklejsze to kurki.Zauważyliście ,że ta ciemniejsza kureczka boi się tej jaśniejszej z ciemnym ogonem?
pocket ma przynajmniej jakąś rozrywkę....
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 stycznia 2013 17:25
Maddie ma chyba skurcze coraz mocniejsze, bo cały czas chodzi z odstawionym ogonem.
Pisz jak by sie cos zaczelo dziac to odrazu wlacze komputer 🙂 dzieki  🍴

Maddie ma chyba skurcze coraz mocniejsze, bo cały czas chodzi z odstawionym ogonem.
Na razie się objada. Chyba nie w głowie jej porody 🙂
Choć ten ogon często odstawia 🙂

edit: i znowu cisza
Gapię się w Madzię od tygodnia- czy tylko mi się zdaje czy przedtem nie było nad "okienkiem" z Madzią reklamy polskiego sklepu jeździeckiego?  👀
Kopyciak
Reklamy są różne 😉 "Indywidualne", ja mam np. adresy stron bookingowych, bo właśnie je przeglądałam...
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 17:48
Ona ten ogon już miliardy razy odstawiała, więc to dla mnie żaden wyznacznik, koń jak pierdzi/kupę wali też ogon odstawia 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:10
Madzia wkroczyła w kosmiczny krąg!
edit: jeszcze jedno.
a już myślałam, że się zaczyna  😁
edit2: znowu stoi w kręgu. może to jest jej porodówka, dokładnie to miejsce? Madziu, proszę  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 18:12
Czkawka, czy kichawka?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:17
Pocket leży. a Madzia nastraszyła mnie potężnie  😁
Bischa   TAFC Polska :)
25 stycznia 2013 18:21
Pocket o czymś śni 😁
Był pan stajenny, posprzątał kupki i jak zwykle pomachał. Dla tych, którzy nie widzieli 😉


Uploaded with ImageShack.us
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:23
u Madzi był Pan od Kupy, zabrał kupę, pomachał, wyszedł, wrócił, pomajstrował przy drzwiach i wyszedł. Pocket zmieniła pozycję. napięcie rośnie.
edit: pisałam równocześnie z Trampeczką... prawie 4 godziny? zabawa na całego 😁
Facella, Madzia cały czas włączona. Co jakiś czas do niej zaglądam, a w międzyczasie robię inne rzeczy 😉 Chociaż nie powiem, oglądanie Madzi to już prawie nałóg 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:28
oo to prawda. pierwsze co robię, po tym jak usiądę przy komputerze, to włączenie najpierw Madzi, później Pocket. do obu zerkam co chwila  😁
Madzia zrobiła siku, nie zdziwcie się plamą.
Ja dziś pierwszy raz włączyłam sobie Madzię i nie mogę sie oderwać po prostu 😂

Nie wydaje wam sie, że ona już zaczyna? Co chwila ten ogon podnosi na kilka minut 🤔wirek:

edit:ok, Facella mnie wyprzedziła 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:37
widać, że ją dopiero włączyłaś, to jej popisowy numer: chodzenie z odstawionym ogonem po boksie, szukanie sobie miejsca, po czym... kupka!  🤣

Pocket, nie śpimy, rodzimy!
edit: wstała  🤔
Jak robicie zdjęcia?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:51
Print Screen, PrtScr, zależy jak masz na klawiaturze. gdzieś koło tych wszystkich F, nad strzałkami powinno być. później wklejasz to np. do GIMPa, kadrujesz i już.
Ok. Dzięki 🙂
Jeszcze 'przez chwilą' się martwiłam, że weekend się kończy, nadchodzi poniedziałek i pewnie kobyła się oźrebi jakoś w tygodniu, kiedy mnie nie będzie przy kompie, a tu masz, kolejny weekend nadszedł i źrebaka jak nie było, tak nie ma 😀 ciekawe ile jeszcze nas przetrzyma.
Podesłałby ktoś linka do Madzi?

Ogląda ktoś na tablecie? Bo nie wiem czy mi ta stronka ruszy, a ciekawość mnie zżera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się