komu konia w trening?

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 września 2019 14:28
Dada o ile dobrze patrze to woj mazowieckie, tak?
Stajnia Woźniczka jest pierwsza na liście jeśli nie znajdę nic bliżej 🙂 choć nie ukrywam, że wolałbym coś odrobine bliżej.
Mazowieckie. Dokładnie. Jagodne jest za Mińskiem Mazowieckim, a przed Siedlcami.
lenagolovach   https://zaklady-bukmacherskie.online/freebety/ Ban permanentny
25 listopada 2021 10:25
Spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Spam
Kogo polecicie do zajazdki, slask, małopolska?
Poszukuje trenera dla młodego konia Zajeżdżanie,okolice Poznania ,wlkp. Czy kogoś możecie polecić, Marcelina Bułka a może Weronika Kicińska Clintara? chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami😀
Benitoo mój kucu jest u Weroniki Kicińskiej, we wtorek mija miesiąc i efekty są niesamowite. Co prawda nie jest zajeżdżany ale ogólnie uczy się bycia grzecznym, delikatnym i miłym konikiem, do tego będzie przyuczony do zaprzęgu. Mam częste relacje, dostaje filmiki. Niestety my z Krakowa, więc nie mam jak tam bywać. Cała stajnia, wybiegi to takie prawdziwe marzenie 🙂
Szukam kogoś, kto przetrenuje mi konia by wsiadał do koniowozu. Mamy z tym problem wejdzie pare razy a potem jak się uprze to koniec nie dajemy rady go zapakować. Najlepiej kujawsko-pomorskie, ale jak ktoś zna się na rzeczy dowiozę wszędzie.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Reklama
Polecacie kogoś na gornym Śląsku do pracy z nadpobudliwym koniem ? Mam młodego surowego ogiera( urodził się u mnie ) i choć wychowałam już kilka ogierów i klaczy ale on mnie przerasta . Nie jest niebezpieczny ale jak wspominałam nadpobudliwy i elektryczny . Bardzo mądry , wszystko łapie w mig . Potrzebuje kogoś kto go ogarnie na spokojnie a nie wpierdzielem
Asia Jawor? Ona opolskie ale jak chcesz wywieźć no to nie są to jakieś duże odległości
O dzięki , tak mogę wywieść 🙂
Kto jest absolutnym specem od przygotowania koni do czempionatów w skokach luzem? Cała Polska, ewentualnie Niemcy (raczej blisko granicy) wchodzą w grę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się