moda, ciuchy etc...

asds   Life goes on...
16 września 2011 11:20
asds, poka! 😀

A ja w końcu kupiłam torbę ... uff  😉


Na szybko zdjecie telefonem. W pełni  profesjonalnie będzie 2 pażdziernika fotka - przed wyjsciem dziewyczym kiecki na forum publiczne :

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
16 września 2011 13:59
Lovely-ja mam takie z reserved. Są śliczne, dokładnie takie jakich szukałam  🙂 Jak się sprawują zdam relacje dopiero za jakiś czas  😉
Jestem w trakcie poszukiwania fajnych brązowych jeansowych rurek- spotkał się ktoś gdzieś w sieciówkach, albo online?  :kwiatek:
Mam taki zestaw na wesele: czarne zamszowe szpilki, oliwkowa sukienka i fuksjowa torebka kopertówka. Pytanie numer jeden: jakie pończochy? cieliste czy ciemne, grafitowe? Drugie: paznokcie nude czy oliwka?
asds, fajna! dobrze 'robi' figurę 😀
szepcik, ja bym wzięła cieliste rajstopy i oliwkowe paznokcie 🙂
Czy swetry/marynarki z łatami na łokciach mają jakąś konkretną nazwe? pod czym szukać tego na allegro?
Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2011 13:19
Nie wiem, ale po wpisaniu "marynarka łaty" lub "marynarka z łatami" pokazują się 3 strony wyników. 😉
Gdzie kupić fajne i dobre jakościowo rajstopy? Chodzi mi w szczególności o takie grube już jesienne/zimowe, z wyszytymi wzorami. Znalazłam takie w h&mie i kapphalu za 50 zł. A może lepiej jednak w typowo rajstopowych sklepach, np. calzedonii?

Chodzi mi o coś takiego (tylko tu są getry):

http://www.hm.com/pl/product/93766?article=93766-A
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 września 2011 20:16
Dobra, potrzebuję Waszej pomocy. Naprawdę.
Zbliża się zima, potrzebuję kurtki. Jestem typem zmarźlaka. No i niestety lub stety uwielbiam styl sportowo - chłopakowy, czyli bojówki, do tej pory kurtki a'la fleck (czy jak to napisać). Mam szerokie ramiona i nie w każdej puchowej dobrze wyglądam.
Pracuję sporo w terenie więc musi być ciepło i obowiązkowo kaptur. Poza tym nienawidzę szczerze zakupów. Najlepiej założyć i zapłacić.

Pomożecie??
Dziewczyny, gdzie można znaleźć jakieś fajne kurtki / płaszcze na jesień. Już się robi chłodno, a ja nie mam, co na siebie włożyć.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 września 2011 21:39
Ostatnio w H&M kupiłam bardzo fajny płaszcz, więc popatrz tam - może coś przypadnie Tobie do gustu 🙂
A o jakie dokładnie Ci chodzi? 😉 Sporo ciekawych widziałam w Pull&Bear, sobie kupiłam prostą, czarną kurtkę z kapturem z futrem w House- też super.
Mia a może coś takiego i w dodatku taniego 😉
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_21530.htm
😉
Te całkiem fajne ale ja szukam rajstop 😉
potrzebuję czegoś max. do 300 zł, bardziej kobiece, niż sportowe.
Muszę się wybrać do jakiejś centrum handlowego i czegoś poszukać, ale kurde czasu brak ...
ash   Sukces jest koloru blond....
20 września 2011 07:55
fajne kurtki widziałam w h&m i reserved
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2011 08:53
Gdzie kupię farbki do ubrań i czy one się spierają albo farbują?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 września 2011 09:01
Ja kupowałam w dobrym papierniczym.
Nie spierają się, masz na nich instrukcję obsługi. Jak coś namalujesz, to trzeba to zaprasować i można nosić i się nie spiera 😉
Kiedyś malowałam i strasznie fajne są farbki z Pelikana. Inne tańsze wymiękały.
Scottie   Cicha obserwatorka
20 września 2011 10:25
JARA, zależy jakie farbki. Maddie chyba mówi o takich, którymi możesz namalować wzorek. Natomiast jeśli np. sprały Ci się czarne spodnie i chcesz je znowu zafarbować na czarno- to tak, po pewnym czasie ta farba się spiera, ale nie powinna farbować innych ciuchów. Farbkę taką możesz kupić w sklepie z chemią.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2011 10:29
Kupiłam sobie koszulkę i chciałam na plecach zrobić sobie napis JARA, wiec takie do malowania bym chciała.
Pasteli z Pantel'a zdecydowanie nie polecam. Niby ładne kolorki, ale rozmazują się, a po zaprasowaniu i tak dziwnie się "marszczą"- brzydko to wygląda.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2011 14:49
Wolałabym kupić w stacjonarnym sklepie, czyli jednak w papierniczym ?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 września 2011 18:11
Kurczę... Japan Style mnie pochłonął na maxa.
Myślę, ubieram się, kupuję - wszystko pod ten styl  😜

W końcu znalazłam ciuchy, w których czuję się świetnie! 😍
poka sie !  😅
daram w takim razie zobacz w nook'u, rok temu kupiłam tam mój ukochany płaszcz na jaki polowałam z pół roku 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 września 2011 20:40
Naciau, Będę miała niedługo z kumpelą foty to się pokaże, a jak 🙂
asds   Life goes on...
20 września 2011 20:40
Dziewczyny co byście powiedziały na utworzenie re-voltowego wątku z ogloszeniami  dot. ciuchów, obuwia i dodatków Second Hand?
noen   A story of a fighter of our human race
20 września 2011 21:24
asds, sa ogloszenia niekonskie 😀 Wiec chyba tam mozemy sie wcinac z ubraniami 😀
gdzie dostanę te maxy?  😍


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się