moda, ciuchy etc...

Karutek, dla mnie to wygląda, jakby ten pas był osobno, założony na spódnicę 😉
no też jakiś sposób 😉 ale coś mi się kojarzy, że widziałam gdzies kiedyś takie spódnice z wszytym, tylko nie wiem jak tego szukać :P
mi takie wszyte pasy kojarzą się z tandetą bazarową z dermy.. tylko takie widziałam i było to obleśne. no chyba, że Ty kojarzysz wersję bardziej elegancką 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2014 13:52
"spódnica na gumie" "spódnica pas guma"? Mam taką z szerokim, gładkim pasem i nie polecam, ta guma się rozciągnęła i zaczęła falować, na szczęście mam szeroki pas, który to przykrywa. Gorzej, jakby pas w spódnicy miał jakieś ozdoby, źle by to wyglądało.
Gdzie kupię taką bluzkę? Najlepiej z materiału takiego "koszulowego" miękkiego, śliskiego, takiej mgiełki  😜

Kolor boski  💘
Dziewczyny, gdzie dostanę takie bikini?

http://weheartit.com/entry/106669685

Szukałam na ebayu i amazonie tu w UK, w sklepach stacjonarnych w Londku nie ma, ale może zamówię w pl... bo zachorowałam na takie

edit: wklejam link, bo obrazek wczoraj działał, dziś już widzę nie działa 😉
Nie wyświetla się  😉
tu link
Dworcika   Fantasmagoria
28 marca 2014 11:14
Moja bazarowa tandeta za 35zł.

Kocham! 😍

[img]http://re-volta.pl/galeria/img/103530[/img]
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/103534[/img]
Dworcika- fajnie Ci w tym 🙂 Nie mój styl ale Tobie pasuje.

Wkleiłam link wyżej z innej strony, zerknijcie jak możecie 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2014 19:19
karolina_, dziękuję :kwiatek:
A ja wpadam żeby się pochwalić! Zakupiłam dzisiaj jeansową kurteczkę w stradivariusie

O tę dokładnie [img]http://static.e-stradivarius.net/5/photos/2014/V/0/1/p/2564/532/702/2564532702_1_1_3.jpg?timestamp=1394190369324[/img])

I szczerze jestem nią zachwycona! Od dawna szukałam fajnej i przede wszystkim wygodnej kurtki jenasowej (do tej pory jakoś kojarzyło mi się to z taką sztywnością i niewygodą..) A tu wpadłam i się mile rozczarowałam 🙂 Polecam, jak któraś by szukała.

I ponawiam moje pytanko sprzed 2ch stron: widziałyście gdzieś woskowane spodnie w kolorze bordo obecnie w sieciówkach? Allegro i wszelkie inne strony przekopane. Jednak wolałabym zakupić w sklepie 🙂 Wiem, że były w zeszłym roku. Ale ja szukam teraz 😉
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2014 19:33
alnama, jak masz gdzieś "pod ręką", to zajrzyj do New Yorkera. Niedawno (z 2 tyg. temu?) widziałam takie, jak szukasz, ale to wyprzedażowe były, więc niekoniecznie wszędzie będą.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 marca 2014 21:38
Kupował ktoś ciuchy z deezee? Mam upatrzone koszule i chciałabym wiedzieć jak z jakością i rozmiarówką  👀
alnama: Piękna  💘

A ja poluję na czarną skórę, ale ceny niestety bardzo wysokie  🙁
Jasmine w h&m za 149.90. Sama mam i jest super, inni też sobie chwalą 😉

edit. interpunkcja
lilou, za 150 to raczej nie skóra, a polyester.
yegua fakt, trochę źle ujęłam , wiadomo, skórę za takie pieniądze to niemożliwe dostać,  ale uważam, że jak na taką cenę to wygląda i sprawuje się przyzwoicie. Z resztą nie wiem czego Jasmine dokładnie szuka  😉
lilou, można ,  🙂mam taką z placu za szalone 60ZL 🙂 wyjatkowo udana imitacja.
Wypada tak iść na chrzciny?  👀 Nigdy nie wiem jak się ubrać na takie okazje.



yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 marca 2014 11:22
nie za letnia ta sukienieczka? nie będzie Ci zimno?  😉
Do chrzcin jeszcze kawałek, bo w poniedziałek wielkanocny. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Jeśli nie to w zanadrzu mam po prostu białą koszulę i jakieś spodnie, choć do tego pomysłu też nie jestem przekonana. Ech, nie znoszę takich okazji.
yegua , kurczę  , to przepłaciłam za moją imitację :/
lilou, skądże znowu. Raz ze moja z placu a dwa ze sprzed 4 lat.
A ja wam powiem że szczerze się zastanawiam nad oryginalnością "skór" z sieciówek, no i pytanie od jakiej kwoty zaczynają się te prawdziwe skóry? Czy 249 zł to jeszcze imitacja czy już prawdziwa? Bo widziałam i takie za ponad 400 (Stradivarius). Niby Ci napiszą że to prawdziwa, ale czy tak jest? Ja się na tym nie znam i nie wiem czy da się jakoś to sprawdzić. Mam "skórę" za niecałe 200 zł i jak dla mnie jest świetna 🙂
Ja swoją 'skórę' ze stradivariusa mam już 5 rok i za nic nie chce się zedrzeć... 🙂
alnama, wystarczy przeczytać skład 😉
Za 200 zl, to raczej nie skora. Jak juz, to jakas mielonka... Fajne skory, dobrej jakosci mozna spotkac w Zarze, Mango. Z tym ze ceny to ok. 700 zl. Ja na taka poluje, ale mam pecha, bo albo akurat nie mam kasy albo te kurtki mi sie nie podobaja ze wzgledu na zbyt duza ilosc cwiekow, cekinow itp. 😉 Ale tak jak Mia pisze- najlepiej czytac sklad.
Pursat   Абсолют чистой крови
31 marca 2014 14:29
A ja wam powiem że szczerze się zastanawiam nad oryginalnością "skór" z sieciówek, no i pytanie od jakiej kwoty zaczynają się te prawdziwe skóry? Czy 249 zł to jeszcze imitacja czy już prawdziwa? Bo widziałam i takie za ponad 400 (Stradivarius). Niby Ci napiszą że to prawdziwa, ale czy tak jest? Ja się na tym nie znam i nie wiem czy da się jakoś to sprawdzić. Mam "skórę" za niecałe 200 zł i jak dla mnie jest świetna 🙂

Sieciówki nie pozwolą sobie raczej na wprowadzanie klienta w błąd sprzedając eko-skórę jako prawdziwą. 😉 Na metce zawsze jest dokładny skład. Prawdziwa skóra ma inną fakturę, jest bardziej miękka i nie śmierdzi plastikiem. 😉 Ceny w sieciówkach od około 400 zł w górę. Na allegro w tamtym roku zakupiłam skórę z Zary za 499, gdzie w salonie cena wynosiła prawie dwa razy więcej. I wiem, że sztucznej już na pewno nie kupię. Nie ma porównania. Wolę uzbierać na kolejną prawdziwą. Naprawdę warto. 🙂
w TK Maxx jest trochę dobrych gatunkowo prawdziwych skór.
Ceny też przyzwoite, koleżanka kupiła za ok. 300zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się