moda, ciuchy etc...

Ramires fajne kiecki! Żółta ma świetną górę! Możesz zdradzić co za buciki masz?😉
Ona jest taka zielona bardziej - popularny kolor spodni narciarskich 😉 Dziękuje!
Buty to jasne, kremowe szpile z Aldo, dzisiaj kupione więc chyba aktualna kolekcja. Mimo hardkorowej wysokości bez platformy są mega stabilne i chociaż jeszcze nie umiem się w nich zbyt estetycznie poruszać to już czuje ze się polubimy 🙂
Dziewczyny, znacie jakieś fajne sklepy internetowe z bluzami, spodniami dresowymi i ogólnie ciuchami 'luźnymi'? Tylko w przystępnych cenach a nie coś jak LALA 😉

edit: i gdzie dostanę szerokie, damskie jeansowe spodnie?
whitemoon071, z bluzami to na pewno fesswybitnie 😉 Na flyhighstore.pl jest dużo fajnych rzeczy, ale cena zupełnie nie jest odpowiednia do jakości...
oo dzięki! Tego fesswybitnie jeszcze nie znałam :p
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2014 06:56
Libeerte jak z jakością rzeczy z fesswybitnie? Podoba mi się koszulka, zamówiłabym koleżance na urodziny  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 11:38
Te t-shirty są damskie  (w sensie dopasowane w talii) czy typowo męskie?
Suchajka - jaka cena? Nie mogę znaleźć na ich stronie 🙁
udorka, 59zl 😉 na dziale mlodziezowym ale rozmiary od 34 do 40 chyba. Ja mam 36.
Niedawno przyjechaly z dostawa podobno ale na stronie wieeeelu rzeczy nie ma ktore sa w sklepie.
Dzięki, piękny jest.. i tani. Ale po mojej wypłacie pewnie już nie będzie 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 kwietnia 2014 14:51
Laski, help!  🙇 :kwiatek:

Pod jakim hasłem szukać na allegro takich bluzek ? Ewentualnie gdzie w stacjonarnych takie kupie?  :kwiatek:

Kiedyś były w Mango i tam się zaopatrywałam (były idealne - dekolt łódka i rękaw 3/4 za szalone 39 pln), ale ostatnio ich nie widzę  🙁 A to jest podstawa mojego ubioru do biura....
smarcik, sama nic nie miałam, ale koleżanki sporo rzeczy zamawiają i są zadowolone 😉
Edytka, sa w Stradivariusie co jakos czas. Wczoraj chcialam kupic ale w koncu soe nie zdecydowalam. Z tylu maja dekolt w lodke a z przodu tez taki bardziej wykrojojny i rekaw 3/4 🙂 sa biale, czarne, jasno rozowe o cyba jeszcze jakies 😉
Ja miałam jeden t-shirt z fesswybitnie, jakościowo są całkiem ok, szczególnie że nie są jakieś szczególnie drogie. Koleżanka ma bluzę i tez chwali.
Kochani, powiedzcie mi, gdzie można kupic ciuchy z "polskimi" akcentami? Wiem, że Cleo wypuściła parę fajnych ciuchów, jest też surgepolonia - mamy jeszcze jakieś sklepy tego typu na rynku?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 kwietnia 2014 15:33
suchajka dzięki ci dobra kobieto  🙇 :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2014 15:57
kujka, o-ja-cie-nie-mogę-do-jasnej-anielki  🤔zok:

Dzięki, dzięki, dzięki, coś czuję, że będę spłukana  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2014 16:22
ikarina, tego jest naprawde multum w sieci. enjoy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2014 19:05
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 kwietnia 2014 22:08
robakt   Liczy się jutro.
24 kwietnia 2014 07:05
Nieśmiało się pochwalę, że przełamałam się i bez skrępowania włożyłam spódnice do ziemi 🙂
Kobiety, gdzie kupię taką kopertową sukienkę, jak ta z asosa ale nie za 3 stówy? 😉 Szukałam na allegro, ale nie ma raczej więcej w takim kroju  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2014 07:29
safie wyświetla się strona główna. Ale patrząc na ceny większości sukienek wydaje mi się, że w sieciówkach są podobne.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 kwietnia 2014 07:34
smarcik, coś z linkami poknociłam. Ceny niby jak w sieciówkach, ale za przesyłkę też się płaci, a ja niestety musze pomierzy i ewentualnie odsyłać. Wolałabym jednak w granicach kraju zamawiać 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2014 07:54
No fakt, przesyłka do Polski pewnie drugie tyle (nie sprawdzałam, ale pewnie tanie to nie jest). Szkoda, bo faktycznie dużo tam ślicznych sukienek  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 17:11
Ojejej jakie cuda  😍 (ikarina  :hihi🙂 https://www.facebook.com/gorsecik
Jak nie jestem fanką takich wzorów, tak te są śliczne i nienachalne, takie w sam raz  💘
Chociaż cenowo już trochę odrzuca...
Pursat   Абсолют чистой крови
25 kwietnia 2014 17:08
Kolejna czarna bluza w mojej szafie. Trochę za dużo się tego robi. 🏇



Laur jest w kolorze starego złota i ładnie się mieni, w rzeczywistości nie jest taki brzydko żółty.
Pursat, bluza fajna, ale etui na telefon eeeeeeekstra!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się