moda, ciuchy etc...

hanexxx, w Adidasie ostatnio widziałam takie z serii Adidas Originals.
mils, zerknij do Sinsay'a - jakość nie jest zatrważająca, ale też nie wypychają się na kolanach po 2 założeniach 😉 Ale za tę cenę (na wyprzedaży jakieś 40zł)... 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 sierpnia 2014 14:19
mils, spoko, znam to. D. lubię bo mają mało rzeczy   😁 spodnie mam jakiś czas, nie przecierają się, a mam z tym problem (uda o siebie trą) więc jeśli chodzi o jakość to fajne. no i nie jakoś szczególnie drogie 😉 ładnie uszyte moim zdaniem, dobrze leżą.

swoją drogą, pamiętam jak szukałam spodni i weszłam do Big stara.
stoję na środku zdezorientowana, bo nie wiedziałam, który dział jest damski, pan z obsługi patrzy, patrzy:
-szuka pani czegoś konkretnego?
-eeeee, nie wiem
-damskie rzeczy są po tej stronie
-dziękuję!

ja ostatnio kupiłam dziwne. nie wiem po co, nie wiem dlaczego  😂
Dziewczyny! Szukam koszulki czarnej Jacka Danielsa. Może być bokserka ale najchetnej z rękawkiem, ktos coś widział? We Wrocławiu bądź na necie ? 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2014 13:28
[url=http://allegro.pl/odziez-damska-76033?order=m&string=JACK+DANIELS&bmatch=seng-v11-p-econom-v2-1-moda-0718]Allegro[/url]


Na skrzyżowaniu Kościuszki/Pułaskiego widziałam na wieszaku za 25zł 😉
na allegro ski  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2014 13:47
Przecież do ski Ci nie daleko 😀


A w sklepach internetowych za ponad stówę. :/
Jakieś 10kg  😁
A może ktos ma i chce sprzedać?
Help. Ide na wesele i trzeba się ubrać. Na przed północa itd. mam juz całość. Potrzebuję czegos na potem. Kupiłam sobie buty, ale nijak nie mam koncpecji w jakim typie szukac sukienki.... :/
Buty:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 sierpnia 2014 00:15
Klami a ile masz wzrostu? Jaka figura?

Mam podobny problem. Idę pod koniec sierpnia na wesele, kilka par fajnych butów czeka w szafie, ale sukienki wciąż brak  😡
170cm wzrostu, mały biust i trochę większy tyłek  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 sierpnia 2014 16:18
Te, które Klami kupiła na wesele i nie ma do nich sukienki  😉 (kilka postów wyżej)
Poncioch ruszaj do sklepu i szukaj, szukaj szukaj.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 sierpnia 2014 17:48
Poncioch, zajrzyj do Orsay albo New Look. tego pierwszego szczerze nie cierpię, ale kupiłam tam sukienkę na wesele w ostatnim momencie i trzeba im przyznać że mają całkiem ładne 😉
Racja madmaddie, zgadzam się z Tobą, ale też warto udać się do innych. Nigdy nie wiesz, czy nie trafi się w jakimś sklepie piękna, wyjątkowa sukienka pomimo, że reszta jest przeciętna. Zdarza się. 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 sierpnia 2014 18:07
pewnie, że tak. 😉 ale to zabiera dużo czasu, a ja szczerze zakupów całym małym moim serduszkiem nienawidzę, więc ograniczam przebywanie w sklepach do minimum 😉
Wiadomo zakupy męczące, nie każdy lubi, ale jest wesele, brak sukienki, trzeba się przemęczyć :P
Te, które Klami kupiła na wesele i nie ma do nich sukienki  😉 (kilka postów wyżej)


Pod jakim hasłem znajdę takie buty? Albo w jakiej sieciówce mają podobne?
Poncioch, zajrzyj do Orsay albo New Look. tego pierwszego szczerze nie cierpię, ale kupiłam tam sukienkę na wesele w ostatnim momencie i trzeba im przyznać że mają całkiem ładne 😉


Dzięki, na pewno zajrzę  :kwiatek:
CzarownicaSa, 166 cm także niewiele. Figura hmmm... deska z przodu niemalże, dośc długie do reszty nogi, ale spore uda,
Dziewczyny pomocy ! Niedługo idę na wesele i potrzebuję sukienki, przeszukałam wszystkie sklepy i nic... Jednak mam swój ,,projekt" wymarzonej sukienki. Czy wie ktoś z was kto mógłby ją dla mnie uszyć za przyziemną kwotę?
Będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 sierpnia 2014 22:39
Jakie miasto?
Myślałam bardziej o jakiś sklepie internetowym czy kimś z kim mogłabym ustalić wszystko mailowo, telefonicznie 🙂 Uroki mieszkania na wsi 🙂
Jeżeli ktoś zna tylko sklepy/firmy/osoby stacjonarne również proszę o namiary.
Dziewczyny pomocy!  :kwiatek:
Potrzebuje sukienki na wesele, nienawidzę zakupów i ciężko mi coś znaleźć.
Kolor najlepiej bordowy, czerwony lub czarny (Moze byc ze złotem), jeżeli chodzi o krój to obcisła w biuście i pasie, zwiewny dół. (przykład )
Widziałyście coś ładnego w sieciówkach, ew. internecie?
Ślub już w tym miesiącu a ja w kropce.
Alabamka, zajrzyj do Bolero 😉
Duży jest tam wybór? Bo jednak do Marek mam 2 h drogi.
Alabamka, aż tak duży żeby jechać 2h to nie wiem 🤔 http://www.bolero.com.pl/kolekcje/wiosna-lato-2014 jest trochę więcej niż tu, ale jednak nie aż tak chyba 😉
Alabamka, ooo, ja mam właśnie sukienkę na wesele w podobnym stylu, dokładnie taką: klik. Masz jakiś pomysł na dodatki do niej? Do czarnego to chyba najlepiej iść w złoto?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 sierpnia 2014 04:00
Monika228, to nie wiem. Mam niezła krawcowa w Warszawie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się