moda, ciuchy etc...

Tak mnie omotała, że nawet nie zauważyłam 😲 Na szczęście mnie na nią nie stać 😁
dla mnie w tej sukience nie ma nic pięknego, wielki kawał materiału przypominający worek zarzucony na modelke, wystarczy kupic kawał podobnej tkaniny zaniesc do krawcowej i zrobi wam taką samą  😂
a co do prujących się ubran to wczoraj kupilam piękną koszulę w tally weijl dzisiaj założyłam i juz pruje mi się na plecach  🙄  👿
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2010 19:36
pony u nas to jest tylko jedna możliwość- iść do ciuchów  😉 poważnie, wszystko w sklepach jest albo tandetne albo nie na moją kieszeń, co ciekawe nierzadko łączy w sobie obie te cechy (jak np wstawiona przez hanoverkę sukienka)
Mnie tam sie ona podoba, podoba mi sie jej kolor i krój. Sama sobie takiej nie uszyję. Patrzyłam na wszystkie te sukienki i wszystkie sa takie na dole 🤔wirek:
pony   inspired by pony
24 listopada 2010 19:50
pony u nas to jest tylko jedna możliwość- iść do ciuchów  😉 poważnie, wszystko w sklepach jest albo tandetne albo nie na moją kieszeń, co ciekawe nierzadko łączy w sobie obie te cechy (jak np wstawiona przez hanoverkę sukienka)


Wiem Smarti, sama wiesz, ze praktykuje i znajduje super rzeczy ale teraz nie mam czasu, chce wejsc do sklepu i kupic. I wyjsc. Ale jak widac sie nie da.  Moze kupowalabym na allegro ale ja musze zmierzyc🙂
ja się zawiodłam jak poszłam wczoraj do h&mu bo zadnych marynarek nie było a tak chciałam kupic...  😤
trzynastka   In love with the ordinary
24 listopada 2010 23:13
Czy ktoś mi może polecić CIEPŁĄ kurtkę ?
Nie takie niby modne, długie do pępka i cienkie g***enko tylko kurtkę, ciepłą, nieprzemakalną i wyglądającą normalnie ?
Firmę, model, cokolwiek.. błagam ! 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
24 listopada 2010 23:16
ninevet, sportowa/sportowa lansiarska/czy typowo miejska? :>
trzynastka   In love with the ordinary
24 listopada 2010 23:18
obojętnie - ładna. 😉
Kurtki na snowboard mam dwie, typowo sportowe ale one mają to do siebie, że są przewiewne i lekkie, bo jednak uprawiając sport człowiek się męczy i grzeje. Ja szukam takiej do spacerków na uczelnie i z psami max 😉
Szukam takich Soreli tylko wśród kurtek  😁
cieciorka   kocioł bałkański
24 listopada 2010 23:30
byłaś kiedyś w brugii w bielsku białej? ja tam kupiłam zimową, niegłupią kurtkę za sto dwadzieścia parę złotych- czasem mają fajne promocje.
jakiś intersport, sklep podróżnika, jack wolfskin, burton, nie szukałabym raczej w sklepach typu h&m, reserwed itp.
nie wiem, czego będziesz szukać, ale ja np muszę mieć kurtkę długą, bo mi w brzuch zimno.
trzynastka   In love with the ordinary
24 listopada 2010 23:41
Mnie też w brzuch wieje zawsze :/

Burtona kurtki mierzyłam i wszystkie są raczej lekkie i średnio ciepłe.
Ale w sumie dobry pomysł mi podsunęłaś z tymi "sklepami podróżnika" mam hi moutain niedaleko, może tam będzie coś ciepłego  🙄
Eh... czemu te wszystkie baby wolą wyglądać ładnie niż żeby im było ciepło ?! Albo dlaczego te wszystkie durne sklepy stawiają na "ładnie" a nie na "ciepło i ładnie", kurde jakby to się wykluczało. Potem łażę i oglądam kurtki, które no owszem z chęcią bym nosiła ALE w sezonie wiosennym lub jesiennym, a nie zimowym 👿


edit:
byłaś kiedyś w brugii w bielsku białej?

nie niestety nie byłam
To samo jest z płaszczami. W zeszłym tygodniu obeszłam dwie galerię i owszem, płaszczy od groma, ale nie na zimę! A taki wiosenno-jesienny mam, potrzebuje ciepłego, najlepiej z kapturem. Nie ma... Na dodatek ceny tych "zimowych" są mocno przesadzone.
Zastanawiam się jakim cudem dziewczyny noszac takie rzeczy pseudo zimowe nie marzną...
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2010 12:28
Z racji zakupowego nałogu i pod pretekstem, że nie mam się w co ubrać na imprezę, kupiłam kolejną sukienkę 😁 :



Cała góra jest z koronki, czego jednak chyba nie widać na zdjęciu. 😉
cieciorka   kocioł bałkański
25 listopada 2010 12:31
Kaarina, to prawda, ja też szukam płaszcza- wszystkie jesienne. Byłam w centrum handlowych i pustka- jeden naprawdę zimowy widziałam, ale nie leżał na mnie i kosztował 700zł, więc hm...
Pursat- czy nie mogłabyś się wklejać bez tych nóg?  😜 Taki może ..hm..plan angielski? Bo tak to się chyba nazywa.  😉
Sukienka nie w moim typie, ale ładnemu we wszystkim ładnie.  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2010 12:36
Mogłabym, ale chciałam pokazać jak to całościowo wygląda. 😉 (widoku, mojej w tym momencie średnio wyjściowej twarzy, wolałam oszczędzić :hihi🙂
No coś ty..żartuję  😉
Pursat, ile masz wzrostu? Marsz do nastepnej edycji tap madl!
ninevet ja mam bardzo ciepłą kurtkę z reserved 😉 zakrywa mi nerki i tyłek, ma duży kołnierz.
A może nie doczytał skąd sukienka Pursat ? Wyglądasz bosko taka chudziutka i te nogi 🙂

CUDOWNY!!  😍 😍 szkoda że taki drogi..
noen   A story of a fighter of our human race
25 listopada 2010 19:22
ile kocztuje ?  💘 😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 listopada 2010 19:24
emade, mam go w zakładkach od 2msc, ale w PL chyba nie do dostania? 🙁
Pursat, New Yorker? 😉
jest na allegro za 300zł piękny!
wiecie może w jakim sklepie na necie mają bluzy Burtona?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 listopada 2010 19:35
Pursat co to za buciki masz na zdjęciu? pokażesz jakieś bliższe zdjęcie?  😀 a sukienka bardzo ładna, choć osobiście nie przepadam za takimi krótkimi  😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 listopada 2010 19:39
Pursat co to za buciki masz na zdjęciu? pokażesz jakieś bliższe zdjęcie?  😀 a sukienka bardzo ładna, choć osobiście nie przepadam za takimi krótkimi  😉


Mogę nie mieć racji, ale wyglądają jak buty z Zary.

Jeżeli faktycznie, to kupiłam kiedyś takie w kolorze fioletowym i nigdy nie zdołałam się zmusić do wyjścia w nich z domu - niestety są dla mnie (osoby przywykłej do chodzenia na wysokich obcasach) strasznie niewygodne.
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2010 19:40
wiecie może w jakim sklepie na necie mają bluzy Burtona?


sprawdzałaś na www.lulagoga.pl ?

edit: dokładny link do bluz burtona, analoga i spółki 😉
http://lulagoga.pl/sklep/index.php?cPath=38&sort=6a&filter_id=WOMENS
Pursat, emade, dziewczyny co wy wstawiacie! :/ piękne!  😜
ninevet, widzialam te bluzy ale nie ma takiej jakiej szukam, siwa prosta wkładana przez głowe z kapturem z wielkim logo Burtona powinna być z jakiejś poprzedniej kolekcji bo widziana w zimę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się