Pensjonaty we Wrocławiu

ok, dzięki zaraz zobaczę co tam się kryje😉
Cena maksymalna... Bardzo chciałabym wydać 400-450zł ale mam jednocześnie świadomość, ze nic mogę nie znaleźć mimo, że ze swoich wygód chętnie zrezygnuję całkowicie. 500zł? Max kompletne to 550
jasminowa chyba nie będzie łatwo znaleźć w okolicach Wrocławia pensjonatu w cenie 400-500zł. Jeśli nie przeszkadza Ci odległość to 80 km od Wrocławia jest stajnia za 500 zł z padokami, ujeżdżalnią, halą - warunki kameralne, profesjonalna opieka: www.stajnia-grom.pl; stoją tam 4 konie z Wro, w tym dwa moje od 2 lat.
jasminowa-potwierdzam, pod kątem opieki to do gromu możesz konie dać w ciemno i nawet jak o nich "zapomnisz na dlugie miesiące", to będą śliczne, odkarmione i kwitnące (w sensie nie będziesz z jakichś powodów mogła przyjeżdżać i poprosisz włascicieli by wszystkiego dopilnowali).  Tak było u mnie - tylko puszczałam przelewy a Wojtek z Gabrysią i Ewcią doglądali koni - kopytka, odrobaczanie, wyźrebienia itd. Osoby mające tam konie bardzo tez chwala sobie atmosferę i warunki treningowe. Stajnia bliska idealnej gdyby nie odległośc 🙂

edit-rozwinęłam myśl
ok, dzięki zaraz zobaczę co tam się kryje😉
Cena maksymalna... Bardzo chciałabym wydać 400-450zł ale mam jednocześnie świadomość, ze nic mogę nie znaleźć mimo, że ze swoich wygód chętnie zrezygnuję całkowicie. 500zł? Max kompletne to 550


550 zł jest w Ramiszowie, północ Wrocławia, jakieś 3km od zjazdu z obwodnicy i jest jeden wolny boks. Konie niemal cały dzień na dworze, natomiast siano dostają do boksu. Opieka wzorowa  🙂
jasminowa-potwierdzam, pod kątem opieki to do gromu możesz konie dać w ciemno i nawet jak o nich "zapomnisz na dlugie miesiące" to będą śliczne, odkarmione i kwitnące.


minerwa szkoda, że tutaj nie mogę kliknąć LUBIĘ TO !

Przy okazji mam pytanie, bo jak jeżdżę do pracy to w okolicy POLANOWIC, mijam po drodze pensjonat- chyba na ulicy Starościńskiej, czy ktoś tam stoi? Pytam z czystej ciekawości, bo lokalizacja ciekawa, a warunki?
szkoda, że tej stajni nie można zrobić "kopiuj-wklej" i wtrynić jakieś 60km bliżej Wro 😉
minerwa, prawda? Ja bym nawet miejsce dla niej miała :P
no własnie. Dlaczego w jedną stronę "kopiuj-wklej" działa, a w drugą już nie. konia se możesz przekleić a stajni niet.. totalny brak logiki i sprawiedliwości  😁
minerwa, epk ale opcja "kopiuj-wklej" razem z przyległymi terenami Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, piękne ścieżki na przejażdżki w teren. Nie wiem czy znalazłabym we Wro 5000 km leśnych terenów gdzie można sobie urządzać wyprawy z koniem w las sosnowy🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2014 08:11
Nie wiem czy jakikolwiek Park Krajobrazowy ma w Polsce 5,000km2 😉 O wiele większy niż wspomniany przez Ciebie jest Park Doliny Baryczy, który ma ponad 800km, a jest bliżej (Milicz-Żmigród i dalej w stronę WLKP). No, ale teraz to już się czepiam 😁

Mój Ślężański ma może skromne 80km2, ale jest równie efektowny, a za jakieś 3-4 tygodnie razem z Rosek zdobywamy konno Ślęże 😎
To co Epk  👀 przywoźisz Rudego do nas i jedziesz z nami?  🏇
Jak tylko ogarnę pewien shit to chętnie. Tylko teraz jestem na etapie mordu. Jak mnie dziś nie zamkną, to wszystko jest już możliwe.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2014 08:36
epk, wyślemy Ci rakietę (paczkę) do paki w razie co. Możesz na nas liczyć. 😁
Tylko dietetyczną  😀iabeł:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 kwietnia 2014 10:58
JARA a nie macie trzeciego konia ? : D Choelrka, może rozważę i z moim ogrem przyjadę :>, można się dołączyć ? 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2014 14:39
Niestety "luźnych" koni brak 🙁
epkę jak będą chcieli zamknąć to skitra się w lesie na Ślęży a my co tydzień będziemy przyjeżdżać konno z prowiantem 😁

Subaru , zapraszamy. Wstępnie myślimy o 27.04 tj niedziela.
rosek0, a to od razu kuracja odchudzająca??? :P
No jaha. A co Ty myślisz ,że kremówki będziemy Ci w sakwach wozić ?  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 kwietnia 2014 17:38
Rozważę opcję przyjazdu z ogrem 😀
Nie wiem czy jakikolwiek Park Krajobrazowy ma w Polsce 5,000km2 😉 O wiele większy niż wspomniany przez Ciebie jest Park Doliny Baryczy, który ma ponad 800km, a jest bliżej (Milicz-Żmigród i dalej w stronę WLKP). No, ale teraz to już się czepiam 😁

Mój Ślężański ma może skromne 80km2, ale jest równie efektowny, a za jakieś 3-4 tygodnie razem z Rosek zdobywamy konno Ślęże 😎
To co Epk  👀 przywoźisz Rudego do nas i jedziesz z nami?  🏇


JARA faktycznie moja pomyłka - za dużo jedno zero- miało być 500 km2, a chodziło mi o to, że prosto ze stajni wyjeżdżam na piękne tereny tego Parku.
Ciekawa jestem waszej wyprawy na Ślężę, wrzucccie fotki...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2014 20:41
Zdjęcia będą,  a jak ktoś jest chętny wpaść do nas z koniem i ruszyć z nami w teren to gorąco zapraszamy. 🙂
Ja osobiscie, moge z czystym sumieniem polecic Kj Bachmat 🙂 konie sa codziennie padokowane, maja czysto w boksach, jest hala( co przy obecnej pogodzie jest dosc wazne:p), duzy plac na dworze, i do lasu na spacer jest bliskoo. Atmosfera w stajni jest bardzo mila, zadnycn konfliktow, itd. ( jak to czesto bywa),a jesli chodzi o jakies specjalne wymagania zywieniowe czy padokowe, to o wszystko mozna sie dogadac z wlascicielami bezproblemow🙂 w stajni jest karuzela, o ktorej chyba nie musze pisac jak jest istotna🙂. I co cenie najbardziej, to swiadomosc, ze wyjedzajac na dluzy okres czasu, zostawiam konia w dobrych i profesjonalnych rekach, co z doswiadczenie wiem( bo przez kilka stajni i nieciekawych sytuaucji juz przeszlam) jest naprawde wazne! 😉 Jesli chodzi o dojazd to mozna dojechac autobusami. Takze zdecydowanie polecam Bachmat!!!!! 😀
Dla mnie wystarczającą "renomą" dla Bachmatu jest to:

http://hipologika.pl/modules/news/article.php?com_mode=nest&com_order=0&storyid=18

Oczywiście, żeby go omijać z moim koniem z daleka...

Ooo widzę, że rejestracja tylko po to, żeby napisać wpis. Czyżby konkurencja? Ciekawe, z której strony Wro 😉
Ooo widzę, że rejestracja tylko po to, żeby napisać wpis.

To zupełnie jak wpis powyżej tej odpowiedzi 😉
Co nie zmienia faktu, że tekst w załączniku ma się nijak do jakości oferowanych usług pensjonatowych oraz tytułu tego wątku 🙂
A co ma sprawa z wklejonego linku do warunków i sposobu prowadzenia pensjonatu?
espana, patrz, na to już nie popatrzyłam 😉. Ale to całkiem ciekawe, całkiem.
repka, nie wiesz? Pffff, pewnie w sianie zioła różne mają. I już można przegrać olimpiadę przez przypadek :P  😀iabeł:
...
Przyznaje ze podejrzanie wyglada....,rejestracja i zaraz potem wpis:p To moze powiem tak, zaczelam niedawno studia we Wroclawiu, gdzie nie podlegalo watpliwosci ze koń jedzie ze mna😀  dlatego wiem jak ciezko jest znalezc dobra stajnie i poczucie pewnosci ze Twoj ukochany konik jest bezpieczny, gdzie jest🙂 Szukalam strasznieeee dlugo, a ile sie naogladalam roznych stajni.... Szok! Poczatkowo mialam stać na Partynicach i przez przypadek trafiłam do Bachmatu, po poznaniu ludzi i miejsca, stwierdzialam, ze nie moglam trafić lepiej! To jest forum, wiec kazdy ma prawo do swojej opinii🙂 w Bachmacie stoje 2 lata, jezdze tam codziennie i zdecydowanie polecam !😀
te wybiegi w hordzie... zazdraszczam  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się