Howrse gra :)

Kami   kasztan z gwiazdką
25 stycznia 2009 22:20
Czy jest ktoś na forum kto gra  👀
Ponieważ dotarłam już do poziomu w którym trzeba kogoś zaprosić do gry podsyłam wam linka z mojego profilu http://www.howrse.com/?parrain=Kami82  😎
Wciągnęło mnie na tyle, że mam już co robić w wolnych chwilach  😁
wątek zamknięty
grałam, ale od jakiegoś czasu się znudziłam. ostatnio bardzo rzadko wchodzę, a moje equestrian center powoli podupada 😁 mój nick to stap 😉
wątek zamknięty
hah, ale fajne  😉

Kami, w jednej tylko rzeczy się zgubiłam  🤔 może ślepa po prostu jestem, ale tam jest taka notka:

"Keep your eyes open, because for certain goals and for each achievement level a daily update is required. Because of this, you will only see the effective accomplishment of some of your goals or achievement level on the following day. The goals requiring an update to be taken into account are indicated by a small (i) icon."

co to jest daily update i gdzie to sie robi?  🤔wirek:
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
26 stycznia 2009 14:28
Kapri jak wejdziesz w Profile-> My Achievements masz tam kolejne poziomy które zaliczasz. Kiedy zaliczysz wszystkie zadania z danego poziomu przy nazwie tego poziomu pojawia się właśnie takie (i). Tylko system potrzebuje zaktualizowania w nocy, żeby przeskoczyć do kolejnego poziomu (często z poszczególnymi zadaniami też tak jest). "To" się robi samo  😉
Ja właśnie wczoraj kupiłam kolejną klacz i zaźrebiłam ją moim ogierkiem  😁 w sumie mam 4 kopytne w tym dwie zaciążone klaczki - teraz czekam na źrebole  😜
Niby taka gra dla małolatów a wciąga  🤔wirek:
wątek zamknięty
śmieszna jest ta gra... odstresowująca 😉 mózgozjadacz  🍴 ale dla zabicia czasu moze być, szczególnie że mi sie sesja skończyła i mi sie czasami nudzi.
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
26 stycznia 2009 16:06
No ja właśnie potrzebowałam czegoś na odstresowanie po całym dniu  😁
wątek zamknięty
kurna daje klaczke to bed na pastwisko i mi nie idzie spac, jak na razie dodaje jej miesiecy pigulkami i tylko lezie to to spac. o co c'mon??
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
27 stycznia 2009 12:06
Ha... ja też w to gram 😉
jakby co to mój nick to: karol1500
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
27 stycznia 2009 13:29
Ta gra złamała mi serce  😕 Miała piękną klacz, doprowadziłam ją (bez kupowania tych ichnich dodatków za ciężkie pieniądze) do dużej ilości gwiazdek i co? Pokryłam ją super hiper ogierem, ale nie zauważyłam, ze został jej 1% HP i kobyłka nie wytrzymała presji  😁 Taki ze mnie hodowca  🤬
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 stycznia 2009 14:38
ej! zarąbista gra! dzięki Kami się zarejestrowałam 😉 xD sasasa
jakie fajne odprucie mózgu w trakcie i po sesji będzie !!!!
wątek zamknięty
i nikt nie wie jak źrebola wcisnąć do łóżka?🙁
wątek zamknięty
Skąd ja mam wziąć ten "press code" ??
wątek zamknięty
Jak kładziesz go spać, to pójdzie. Tylko musisz położyć go przed 22 jego czasu (czasu gry), wtedy się wyśpi.
Nie masz press code, nie masz tego czegoś super. Co to było?
W każdym razie kupujesz za pieniążki prawdziwe lub poszukaj kodów, są na polskim forum o howrse.
wątek zamknięty
Przepraszam  😀 PROMOTIAL CODE
wątek zamknięty
Dzieki Kami  😀 Zaczynam wlasnie grać 😁
wątek zamknięty
niech mi ktoś pomoże 🙁
wątek zamknięty
A z czym nikitaa?

Ja roboty znaleźć nie moge,zadnej nie ma dla luzaka 👿 a źrebol ma dzien i nic z nim poza karmieniem i czyszczeniem robic nie moge (chyba?). Buu
wątek zamknięty
Zaraz przy logowaniu któryś z rzędu komunikat to "


Type here the promotional code you got from our press partners"

Co ja mam tam wpisać?
wątek zamknięty
ja nie wpisałam nic i się zarejestrowałam 😀

edit.
czy są jakieś ograniczenia odnośnie tego, ile koń może dziennie zjeść? i jak tutaj przejść z jednego dnia w drugi? bo kiedy o 22:30 kładę konia spać... nic się nie dzieje. mam odczekać te dziesięć godzin po prostu? 🤣
wątek zamknięty
Hmm, a jak mam polozyc źrebaka spać? Boksu nie mam, wiec moge na pastwisku chyba? ale co klikacie?
wątek zamknięty
a ktos moze mi powiedziec o co generalnie chodzi przy 'Put a horse in board and lodging' ?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
27 stycznia 2009 19:43
Źrebak do 4 miesiąca (chyba, albo do 6...) jest przy matce i nie trzeba go kłaść spać - ta funkcja jest nieaktywna. Po tym czasie trzeba go wstawić do jakiejś stajni 'Put a horse in board and lodging' (po prawej stronie karty konia jest okienko gdzie trzeba kliknąć i wybrać stajnię) i dopiero wtedy kładzie się go spać samemu. Można wybrać łąkę, albo boks. Ważne żeby położyć go przed 22 - wtedy się wyśpi  🙂 Jak się go położy spać to trzeba czekać do 8.00 rano, albo skorzystać z Aging horse (po lewej stronie). Punkty do tego dostaje się w miarę pokonywania kolejnych etapów  🙂
Kody można kupić za pieniądze (te prawdziwe - przelewem  😉 ), wtedy dostaje się różne bonusy. Ale nie trzeba tego robić - bonusy często dostaje się za przejście jakiegoś etapu (Profile-> Achievements).
Na początku ze źrebakiem rzeczywiście jest niewiele do roboty. Po lewej stronie na górze jest tabelka w której są zaznaczone kolejne etapy jego rozwoju i co można wtedy zacząć robić (opcje włączają się automatycznie).
Jeśli chodzi o karmienie - kiedy kliknie się na "Feed my horse" to tam jest napisane ile koń dziennie powinien zjeść. Trzeba uważać z wypuszczaniem na pastwisko, żeby nie przesadzić z ilością siana i nie przekarmić konia  😉
Na pracę trzeba się czaić  😉
Mam nadzieję, że odpowiedziałam na wszystkie pytania  🏇
A tak z ciekawości - jaką rasę posiadacie? U mnie przez przypadek wyszły Quatery  😁

wątek zamknięty
Sigma-klikasz to i wstawiasz konia do pensjonatu-wybierasz najpierw cenę, później pensjonat (im więcej gwiazdek tym lepiej), a na koniec czas, na który wstawisz tam konia.
Aventia-jest lato, więc źrebak może spać na pastwisku (jak jest poniżej bodajże 15 stopni, musi w boksie) pojawia się napis "You've chosen to bed (nazwa konia) In the meadow." to oznacza, że koń śpi. gra jest aktualizowana chyba o 6 czy 7 rano czasu polskiego, wtedy jak wejdziesz na stronę koń będzie 2 miesiące starszy. jeśli nie chce ci się czekać do następnego dnia możesz "postarzyć" konia za pomocą "aging points".
kucyk-gdy klikniesz feed my horse pojawi ci się okno, jest w nim napisane ile koń powinien jeść np."Your horse needs around 15.4 pounds of forage per day. " możesz dawać trochę więcej, ale uważaj, bo długotrwała otyłość powoduje "colic" (kolka?).
wątek zamknięty
DZIEKUJE :kwiatek:
ps: i prace mam juz za cale 70 czegos.
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 stycznia 2009 19:52
ja mam hanowerka ;p a co ;p
na razie mogę być sobie tylko groomem, ale nie było żadnej krótkiej fajnej oferty... same 'stajnie krzak' hahahahaha
wątek zamknięty
a ja mam connemare, kucynke palomino🙂 czyli moje marzenie chociaz przy swoich gabarytach bym na tym nie pojezdzila;P
wątek zamknięty
Mam Canadian horse. Mam go już całe 3 dni i ma już 3 lata  😂 rosne go jak szalona.

Jakby co - Kapri to ja 😉

a widzisz, tego nie wiedzialam ze trzeba konia przed 22 polozyc. ale fajnie wiedzieć 😉
wątek zamknięty
Kurcze, a ja mam kłopot z odrobaczeniem. Kupiłam już nawet 2 pasy i ciągle mówi, że mam kupić.
edit: pasy=pasty oczywiście
edit 2: rozkminiłam- nie ten odrobaczacz kupowałam  🤔wirek:
wątek zamknięty
ja też na początku nie ten odrobaczacz kupiłam 🤣
mój konik ma już 2 lata i 2 miesiące 😁 powiedzcie mi tylko, jak nie będę go "postarzać", tylko poczekam do następnego dnia, to urośnie o dwa miesiące, czy jeden dzień?
wątek zamknięty
Ja jestem Lirene Jakby co ;P
I mam gniadą hanowerkę Heroinę (cóż za zbieg okoliczności  :hurra🙂


A gdzie się szuka pracy? Bo fundusze stopniały  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.