Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Pewnie, że łatwiej, tylko, że nie mam czasu podjechać jutro do fotografa, a koleżanka ma czas mi to załatwić... 😉
abre   tulibudibu
17 maja 2012 16:22
Jeśli robiłaś cyfrowo i masz etui, w którym dostałaś zdjęcia to masz też nr zlecenia. Jeśli koleżanka pojedzie do tego fotografa, to się może okazać, że fotograf ma zdjęcia na kompie i wydrukuje Ci nowe. Jeśli to z filmu to podobnie jest z negatywem. Jeśli nie masz numeru, to ewentualnie mogą sprawdzić po dacie robienia.
W przypadku skanu - chyba łatwiej będzie coś takiego uzyskać w drukarni.
Ok, czyli to jednak nie takie proste niestety 🙁 No nic, będę jeszcze kombinować, dzięki za pomoc 😉
[b]espana bardzo dziękuje  :kwiatek:
Czy mięso mielone, które miało ważność do wczoraj i było cały czas zamrożone można jeszcze wykorzystać? Konkretnie to jutro 😀
jeżeli było zamrożone to rozmroź i powąchaj
Jeśli nie śmierdzi to mam rozumieć, że jest zdatne to spożycia i w pełni bezpieczne?
ja mroziłam i jadłam po dacie i nic nie było 😉
gllosia ono było zamrożone jak je kupiłaś, czy nie? Jeśli nie, to wkładając je do zamrażarki przedłużyłaś sobie jego ważność o jakieś 2 miesiące, więc się nie sugeruj datą. Jeśli zaś już było mrożone, to i tak jeden dzień nie robi żadnej różnicy. Daty przydatności wyznaczane są z bezpiecznym marginesem, to nie jest tak, że dziś o godzinie 00😲0 mięso ze świeżego stało się zepsute 😉
In.   tęczowy kucyk <3
19 maja 2012 21:38
Czy ktoś korzysta z re-volty używając TapaTalk?
Uff.. czyli można zjadać 😀 Dzięki za odpowiedzi!  😉
Czy T-mobile (dawna era) ma darmową bramkę sms jak plus i orange (http://sms.orange.pl/ i http://www1.plus.pl/bsm/)?
Znalazłam jedynie taką, w przypadku której trzeba się logować i być ich abonentem..
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 maja 2012 21:34
Niestety nie ma. Trzeba najpierw zapłacić, a dopiero później ma się dostęp do darmowej bramki  🙄
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 maja 2012 22:44
Czy ktoś z Was spotkał się z przyczepionym pluszowym misiem do przedniego zderzaka samochodu? Widziałam już dwa takie auta - w jednym miś był po prawej stronie, w drugim po lewej. Czy taki miś ma coś oznaczać?
In.   tęczowy kucyk <3
21 maja 2012 23:28
Horciakowa, widziała tylko w UK i tylko przy tylnim zderzaku.
olek, a stąd nie dasz rady wysłać -  bramkowo.pl - ja polecam 🙂
olek, a stąd nie dasz rady wysłać -  bramkowo.pl - ja polecam 🙂


"Wysyłanie do ery chwilowo nieczynne"  🙄
jak to w końcu jest teraz z aptekami, nadal każda ma inne ceny?
noen   A story of a fighter of our human race
22 maja 2012 20:38
Gdzie zrobic test na nietolerancję pokarmową? U dietetyka takie rzeczy mozna zrobic? 🙂
Czy ktoś z Was spotkał się z przyczepionym pluszowym misiem do przedniego zderzaka samochodu? Widziałam już dwa takie auta - w jednym miś był po prawej stronie, w drugim po lewej. Czy taki miś ma coś oznaczać?


to ja mam pytanie o znaczenie łańcucha zawieszonego przy schodku/progu do kabiny TIRa, widziałam wielokrotnie, tirowiec zapytany uśmiechnął się zagadkowo i powiedział, że to nic nie znaczy, ale mu nie wierzę.

Test na alergię pokarmową u alergologa, ale nie wiem, czy nietolerancja też się kwalifikuje.
noen   A story of a fighter of our human race
22 maja 2012 21:16
Magdalena, no wlasnie zastanawiam sie czy to cos bardziej nie ma z dieta do czynienia, czyli dietetyk. Widzialam, ze mozna cos takiego samemu w domu zrobic, ale ja wole isc do lekarza 😉
Magdalena, a nie chodzilo po prostu o uziemienie?
jak to w końcu jest teraz z aptekami, nadal każda ma inne ceny?



te na recepte maja wszędzie taką samą cene. cena jest podana w wykazie razem z poziomem refundacji(i ceną po refundacji co by liczyć nie trzeba było). mozna znalezc na necie na stronach medycznych(tu napewno są wiarygodne) np mp.pl, ale kazdy lekarz dostał tez w formie ksiazeczkowej, moze podac ci cene wypisujac receptę.

leki bez recepty mają ceny w dalszym ciągu wolnorynkowe.
Scottie   Cicha obserwatorka
23 maja 2012 09:28
horse_art, a to ciekawe! Zamawiałam tabletki antykoncepcyjne i tetracyklinę na doz.pl i tam zamawiane leki były średnio 3 zł tańsze, niż w aptece. Tyle, że nie wiem, czy jest różnica w cenie między apteką dozową a inną.
Magdalena, a nie chodzilo po prostu o uziemienie?


to wtedy chyba powinno to sięgać do podłoża, a one wiszą w powietrzu.

UWAGA - znalazłam w necie takie wyjaśnienie:

"żeby określać czy samochód nie jest za bardzo przeciążony.
One sobie "dyndają" a jak ciągnik czyli ciężarówka jest przeładowana one
automatycznie obniżają się i kierowca widzi,że zamiast "dyndać" one szorują po
jezdni. "
tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/w,384,49375592,49393770,Re_przekreslone_tabliczki.html?v=2

fajny patent swoją drogą  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 maja 2012 10:00
Jak takie łańcuchy wyglądają?
[quote author=horse_art link=topic=20.msg1409316#msg1409316 date=1337751206]
jak to w końcu jest teraz z aptekami, nadal każda ma inne ceny?

te na recepte maja wszędzie taką samą cene. cena jest podana w wykazie razem z poziomem refundacji(i ceną po refundacji co by liczyć nie trzeba było). mozna znalezc na necie na stronach medycznych(tu napewno są wiarygodne) np mp.pl, ale kazdy lekarz dostał tez w formie ksiazeczkowej, moze podac ci cene wypisujac receptę.

leki bez recepty mają ceny w dalszym ciągu wolnorynkowe.
[/quote]
Niestety nie dokońca się to zgadza
Leki 100% płatne na receptę mają różne ceny w róznych aptekach
Co więcej rozbieżności bywają ogromne 😲
zwykłe metalowe/plastikowe przyczepione do schodków w kabinie, wiszę prostopadle w dół. Wejdź na linka, tam jest więcej.
Może ktos umie mi pomóc, gdyż mój telefon nagle odmówił współpracy i nie chce wysyłać smsów  🙁  dzwonić mogę normalnie i odbierać wiadomosci też natomiast wysyłać już nie    👿
Mam telefon htc wildfire s w sieci heyah (t-mobile), sprawdziłam już ten numer łącznosci sieciowej i się zgadza...
co może byc problemem? może ktos miał podobny problem i sobie jakos poradził?  👀
Miałam ten sam problem, ale z innym zupełnie telefonem. Oddałam do naprawy, system podobno nie działał tak jak powinien. Wyczyścili, wgrali nowy i wszystko było w porządku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się