Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

emptyline   Big Milk Straciatella
23 października 2014 23:05
Bo dziś jest już mroźnie, nic dziwnego, że Wam zimno. Mnie ratuje futrzasta kamizelka.
ja dzisiaj już ubrałam zimową kurtkę  😁
casines haha ja też 😀 i szalik gruby i rękawiczki 😀
strzemionko, polecam bieliznę oddychającą - t shirt z długim rękawem, na to polar i no softshell (byle dobrej jakości) Choćbyś kilka ton siana przerzucała - zimno w tym nie będzie 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2014 11:43
Sprawa dość pilna więc zapytam jeszcze tu :kwiatek:
Mam pytanie do osób orientujących się z tymi nowymi ustawami o nowym prawku. Otóż, zdałam egzamin w piątek tydzień temu (17.10), rano zapłaciłam w wydziale komunikacji te 100zł za prawko, ale zapomniałam zanieść potwierdzenia zapłaty do pokoju, w którym składa się wnioski. Wczoraj moja mama zawiozła to i na stronie (info-car.pl) widnieje, że "dokument został zamówiony" no i moje pytanie brzmi, czy mogę dzisiaj normalnie przejechać dosłownie 10km samochodem na warsztat czy w razie kontroli policji poniosę jakieś mocne konsekwencje czy tylko ew mandat 50 zł za brak dokumentu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 października 2014 11:59
Ja w zimówce to już na początku września chodziłam 😎
Hermes z tego co mi wiadomo to dostaniesz mandat jak osoba, która nie posiada prawa jazdy.
szukam programu na windowsa, ktory bedzie wirtualnym zeszytem, do ktorego bede mogla przeniesc notatki ze studiów, skatalogować je i płynnie z nich korzytać. ktoś coś?
rewir, One Note. Pozwala na łatwe katalogowanie, do tego możesz go używać w chmurze.
abre, dzięki, zainstalowałam, zaczęłam pracę - naprawdę fajny program!
ash   Sukces jest koloru blond....
24 października 2014 16:06
Hermes, musisz mieć fizycznie odebrane prawko (złożony podpis na dokumencie odbioru w WK).
Czy ktoś może zna prawdziwy termin otwarcia A4 na odcinku Tarnów- Dębica?  😲
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 października 2014 17:26
Tania, prawdziwego terminu pewnie nawet wykonawcy nie znają 😁
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
24 października 2014 17:29
Też czekam i czekam na jego otwarcie 😀iabeł:.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2014 21:25
Jestem deklem i jak zwykle nie wiem- kiedy i jak zmieniamy czas? 👀
Wydaje mi się, że w nocy z soboty na niedzielę. Znaczy się najbliższą  🙂 I śpimy godzinę dłużej  🏇
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 października 2014 21:30
Zegarek w komputerze mówi mi "Czas letni kończy się w dniu 26 października 2014 o godz. 3😲0. Zegar jest ustawiony na przesunięcie o 1 godzinę do tyłu w tym czasie"
Czyli z 19😲0 na 18😲0 przykładowo 😉

A ja nigdy nie rozumiałam czemu o 3 w nocy a nie o północy?  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2014 21:41
Dzięki! Czyli tak czy inaczej z soboty na niedzielę? 🙂
Si!  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2014 21:47
Git 😀 Dziękować :kwiatek:
strzemionko, bo przypuszczam, że o północy byłoby to bardziej skomplikowane
strzemionko bo 3 w nocy to taka pora, kiedy aktywność wszelka najbardziej zamiera. Coś się tam dzieje, wiadomo, ale na pewno mniej niż o północy. Mniej problemów z rozkładami jazdy itp.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 października 2014 09:32
a to o to chodzi. Dzięki 🙂
Jeśli kupie dzisiaj bilet na polskiegobusa przez internet to przelew pójdzie mimo, ze jest niedziela? Jeśli nie to gdzie moge dzisiaj kupic bilet w Warszawie ?
Sonkowa chcesz dziś pojechać? Wydaje mi się, że mail z potwierdzeniem przychodzi od razu po zakupie. Ale jak wolisz stacjonarnie to bilety można kupować na pętli autobusowej przy stacji Młociny i Wilanowska, nawet kilka minut przed odjazdem.
Sonkowa, numer rezerwacji, który jest sprawdzany przy wejściu dostaniesz chwilę po zleceniu przelewu przez stronę polskiego busa. Ja kupowałam bilety wczoraj i już mam numery rezerwacji (a przelew jeszcze nie wyszedł). 😉
Jeśli będziesz kupowała bilet na miejscu przygotuj sobie gotówkę bo nie wiem czy w warszawie jest opcja płatności kartą.
kotlet właśnie mi chodziło o to czy dostanę numer rezerwacji jeśli przelew nie zostanie zrealizowany. Wiem, ze na PKP musi być zrealizowany i kiedyś zostałam juz tak bez biletu i bez kasy..
Na szczęście udało mi sie kupic bilet na miejscu ale na przyszłość to rozumiem, ze moge kupować w nocy i w święta i mimo tego, ze przelew nie zostanie zrealizowany dostanę numer rezerwacji?
Sonkowa, tak, dostaniesz numer rezerwacji jak tylko zlecisz przelew przez ich stronę/zapłacisz kartą  😉 (mi kasa jeszcze nie zeszła z konta, wyświetla mi się jako "zablokowane środki" - a numer rezerwacji już mam).
Wie ktoś jak powinno pachnieć ciasto francuskie? Kupiłam gotowe i ma taki mocno kwaskowaty zapach, tak powinno być czy może szkoda łososia którego chcę w nie wsadzić, bo okaże się że nie nadaje się do zjedzenia?
Która godzina? Pytanie całkiem serio, nie wiem czy komputer i telefon przestawił się sam..
edit: Już wiem  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się