Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

emade, wytnij sobie z papieru kółko tej wielkości i sprawdź, ile ręki zakryje.
Seksta, przykro mi.
Czy ktoś z niedoczynnością tarczycy potrafiłby mi powiedzieć, czy poziom hormonów z krwi bada się po tabletce czy przed?
ja idę na czczo przed tabletką, jak na czczo to na czczo

nie mam tarczycy, to tak jak niedoczynność, tylko mniejszy kłopot

przesladuje mnie ta dziewczyna. Wszedzie ja widze, na dziesiatkach stron, na dentyscie, lodach, hurtowni, w kalendarzu i gazecie, nawet zaczelam robic jej zdjecia, ze to nie przypadek. Moj chlopak tez ja zauwazyl i tez zaczela go przesladowac. Czy ktos wie, kto to jest i czy przesladuje wieksza ilosc osob?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2009 16:46
Czy płyta Damiana Marleya i Nasa "Distant Relatives" ujrzała już światło dzienne?
mówi się, że kawa szkodzi i że nei powinno się jej pić więcej niż jedną filiżankę dziennie czy to samo tyczy się kaw bezkofeinowych, zbożowych słabych rozpuszczalnych?
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2009 19:28
Krokus, ja słyszałam, że nie więcej niż 5 (a może 4?) szklanek dziennie
Szwedzi są narodem, który pije ogromne ilości kawy (przynajmniej tak można wnioskować np. z książek o Komisarzu Wallanderze), a średnią długość życia mają chyba najdłuższą w Europie 😉
Ja jak do tej pory super sie czuje, choc pije kawe litrami. Zobaczymy, jak dlugo pozyje  😁
Freddie, w jaki sposób ona was prześladuje? wybacz że tak się dopytuje, nie moja sprawa taka mała ciekawość... Bo czytając Twojego posta poczulam dreszcze  🤔wirek:
No w taki, ze ja wszedzie zauwazamy. Naprawde WSZEDZIE. Reklamuje mnostwo rzeczy, od szkol przez lody po jakas hurtownie. Wychodzimy sobie z uczelni- jedzie jej fotka na ciezarowce. Jade sobie rowerem- jej przyklejona do szyby geba wyglada zza rogu. Stoje na przystanku- i jej twarz na pol przystanku. Otwieram gazete- jest. Nawet na glupim englishtips.org gdzie wrzuca sie skany ksiazek do nauki angielskiego siedzi sobie na pierwszej stronie. Spoglada na mnie z kalendarza na scianie, jej szeroki usmiech znam juz na pamiec. Kto to u diabla jest?  🤔
nie wiem, czy ja mam do niej takie szczescie czy naprawde jest az tak popularna?
Jakas fotomodelka po prostu 😉
No domyslam sie, ze nie upior z Luwru, ale zastanawia mnie, czy tylko ja tak zwracam na nia uwage, czy inni tez to zauwazyli?  👀
pierwszy raz ją widzę 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2009 22:15
Mi się wydaje, że gdzieś ją spotkałam (nie "siedzi" w którejś reklamie/czymś z AGH? ; ) )
Bardzo mozliwe. Strzez sie, zaraz zaczniesz wszedzie ja widziec.
In.   tęczowy kucyk <3
17 listopada 2009 22:28
Wiesz, już mam tak właśnie, że patrzę i "już tę laskę gdzieś widziałam. Wielokrotnie" 🤔
majek   zwykle sobie żartuję
18 listopada 2009 15:20
Jak się `granuluje` serek, tak że wychodzi wiejski???
Czy kanar może mieć pretensje o to że ktoś mnie "przepuścił na swoja kartę" w bramce metra jeśli zaraz potem na polecenie wyciągnę swoją z dokumentami i ją pokażę ?
Czy ktoś z niedoczynnością tarczycy potrafiłby mi powiedzieć, czy poziom hormonów z krwi bada się po tabletce czy przed?
Ja najpierw biorę swoją dawkę lewotyroksyny (jak zawsze, po obudzeniu), a potem idę badać krew (jeśli tylko tarczycowe sprawy, to nawet nie na czczo). W końcu chcę wiedzieć, jak się czuję aktualnie, przy aktualnej dawce leku. I oczywiście upewniam się, że przez ostatnie dni nic z dawkowaniem nie nachachmęciłam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2009 21:53
Czy wazektomia w Polsce jest legalna?
JARA, wikipedia mówi, że nie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wazektomia
JARA, wikipedia mówi, że tak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wazektomia

Ja zrozumiałam z tego tekstu, że według K.k. osoba przeprowadzająca zabieg w Polsce podlega karze pozbawienia wolności do od roku 10 lat.
ushia   It's a kind o'magic
18 listopada 2009 22:21
Czy kanar może mieć pretensje o to że ktoś mnie "przepuścił na swoja kartę" w bramce metra jeśli zaraz potem na polecenie wyciągnę swoją z dokumentami i ją pokażę ?

pretensje to moze miec, ale jak je udowodni? 😉
zawsze mozesz twierdzic, ze ma zwidy i wchodzilas na swoja karte, ktora trzymasz w rece
masznawet kolezanke na swiadka
masz oplacone wiec nie widze problemu

Jara - wazektomia w naszym pieknym kraju nie jest dozwolona "na zyczenie". Nie pytaj czemu, bo ja nie rozumiem. Chyba ze to sprawka polaczonego lobby katolickiego (bo plodnosc jest wartoscia nadzedna) i producentow srodkow antykoncepcyjnych (bo jak nie tak, to lykasz tabsy)
Czy jeżeli zarezerwowałam bilety w cinema City i zapomniałam numeru rezerwacji, a nie dotałam zadnego maila aktywującego, to czy mogę je odebrać na nazwisko?
ushia   It's a kind o'magic
18 listopada 2009 23:30
zadzwon i zapytaj?
Oj... ushia, nie przesadzaj. Na prawie każde zadane tutaj pytanie można tak odpowiedzieć. zadzwoń do lekarza, zadzwoń do prawnika itp itd.
Pytam bo może ktoś już miał taką sytuacje i np nie miał żadnych problemów.
Jak nikt nie odpisze to oczywiście że zadzwonię ale trochę nie wiem co Twój post ma wnosić.
dempsey   fiat voluntas Tua
18 listopada 2009 23:53
po co w książkach są wklejone takie wąziutkie paski metalu w wąskiej folii? na ktorejś kartce z środka, blisko zszycia. nie we wszystkich ale w niektórych. oczywiście nowych
zabezpieczenie przed kradzieza. ten metal "dzwoni" na bramkach przy wyjsciu, jak sie go nie rozmagnesuje.
dempsey   fiat voluntas Tua
18 listopada 2009 23:58
o, jakie proste 🙂 dzieki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się