wasze ulubione seriale

A to nie byla Amelia??
Pozniej zdaje mi sie, ze jak Alex z innymi siedzieli na kanapie to mowili ze nie mogli tez "reach" Cristina...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 maja 2015 22:58
nerechta, mówili, że cristina nie rozmawiała z mer od pogrzebu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 maja 2015 23:10
Nie wiem, gdzie Wy tę Cristinę widzicie, ja jej nie zauważyłam 😲

No.. siedzę i wyję. Większość czasu się trzymałam, ale pod koniec to już łzy mi ciurkiem leciały.
Nie lubiłam nigdy postaci Elis Grey... długo jej nie rozumiałam, jej decyzje i postępowanie były dla mnie totalnie niezrozumiałe i nielogiczne. Ale ta retrospekcja... trochę otworzyła mi oczy. Pomogła zrozumieć, dlaczego matka Meredith taka była.
Smutno mi.

Żałuję w ogóle, że tak ucięli wątek Izzie i Cristiny. W przypadku większości bohaterów jakoś tak konkretnie to rozwiązywali- najczęściej śmiercią 😎 lub wyjazdem(Addison) Ale w sumie wiadomo było, co się z bohaterami dzieje.
A w przypadku Izzie... nie wiadomo kompletnie nic. Ot, zniknęła 🤔 Do nikogo się nie odzywa, nikt nie ma z nią kontaktu, nul. Z Cristiną częściowo wiadomo- że wyjechała do innego szpitala- ale też nie wiadomo, czy robi karierę, czy założyła rodzinę, jak się w ogóle ma.
Bez sensu :/
Czarownica i jaka jest różnica między wyjazdem Addison a Cristiny? Obie przecież wyjechały.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 maja 2015 08:44
Taka, ze Addison pojawia sie w innym seralu i jak ktos chce to moze sie dowiedziec jak sie jej losy potoczyly. A o Cristinie ja osobiscie nie wiem nic- nawet nie jestem pewna gdzie w ogole wyjechala 🤔
No i najbardziej ambitna postac serialu, dazaca do wielkiej kariery- i cisza? Nikt o niej nie slyszy? Dla mnie bez sensu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2015 09:08
Jak to Addison pojawia się w innym serialu?  👀

Cristiny na pogrzebie też nie zauważyłam. Natomiast myślałam, że cały kolejny sezon będzie o Meredith żyjącej gdzieś na końcu świata i jej ciąży, a tu bach, wszystko w jednym odcinku.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 maja 2015 09:11
Smarcik Prywatna praktyka 😉 Na początku straaaasznie nudny, ale potem się wkręciłam 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2015 09:25
Cristina mieszka w zurichu <3
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 maja 2015 09:31
Cristina mieszka w zurichu <3


😲

No można i tak...

Ale generalnie odcinek mi się podobał. Nie zrobili tego może fantastycznie i fajnie, ale... jak na koniec serialu moim zdaniem całkiem zgrabnie. Bo wątpię, żeby ciągnęli 12 sezon... nie bardzo widzę jak mieliby to robić. Pewnie zrobią jeszcze jeden odcinek o losach bohaterów i tyle.
Mam szczerą nadzieję, że tak będzie...
Przecież ma być co najmniej 1-2 sezony jeszcze. To jest prawdopodobnie powód uśmiercenia Dereka - bo aktor powiedział, że może sie zaangażować w maksymalnie jeszcze 10-12 odcinków. Oni chcą kręcić więcej, więc się go pozbyli. Chociaż może i sie pokłócili, cholera wie. W każdym razie nowy sezon będzie na pewno...
mils   ig: milen.ju
03 maja 2015 16:04
Czarownica przecież Cristina wyjechała do Szwajcarii na jakiś wykład i tak się rozwinął wątek przejęcia przez nią świetnej kliniki kardiochirurgicznej założonej przez Burke'a. 😀 Moim zdaniem, wątek tej postaci zakończyli super - Cristina osiągnęła to do czego dążyła.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 maja 2015 16:10
No dla mnie watek urwany- bo jakos nic o jej wielkiej karierze nie slychac.
Ale to tylko moje zdanie, nie trzeba sie z nim zgadzac 😉
ten serial mógłby się skończyć na tym odcinku, chociaż zawsze myślałam, że skończy sie w stylu "i żyli długo i szczęśliwie" :/ nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu skoro ten był tak absurdalny  😵 Mnie zastanawia to, że wcześniej starali się o dziecko x czasu a teraz raz i już ciąża, ale w tym serialu już mnie nic nie zdziwi chyba  😂

Mi się podoba jak urwali wątek Cristiny, przynajmniej jej nie zabili.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2015 16:42
Czarownica aaa to widziałam kiedyś kilka odcinków Prywatnej Praktyki wyrywkowo w TV. Pamiętam, że strasznie mi się nie podobało, ale ja bardzo nie lubiłam postaci Addison.

A wątek Cristiny moim zdaniem rozwiązany bardzo dobrze  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2015 15:32
No ja dzięki temu serialowi już całkowicie tracę resztki szacunku do Addison 😉 Ale ja to oglądam dla Amelii 😀
Ja Ameli w PP nie znosiłam dopiero teraz zaczynam ja lubić 😉 za dużo dramy miał jej watek.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2015 16:01
Ja również nabieram do niej coraz więcej sympatii - chciałabym, żeby zeszli się z Owenem na stałe  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2015 16:02
Ja ją od początku uwielbiałam, jest po prostu tak pozytywna, że zawsze się śmieję jak ją widzę 😀 Fantastyczna postać.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 maja 2015 17:46
żarciki na temat jej zmarłego brata na propsie  😁
ogólnie dla mnie serial powinien się skończyć w tym sezonie.
nieeeeeeee... ja bym chciala, zeby bylo jak z moda na sukces, przez pol mojego zycia  🤣

Amelia fajna, pewnie beda z Owenem, skoro juz taki watek jest.. 🙂
ja sie tam po ostatnim odcinku zniesmaczyłam GA że nie obejrzałam finału. Normalnie jakoś serial stracił sens.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2015 19:46
Finału? Myślałam, że będzie jeszcze jeden odcinek.
To nie był finał, na fanpejdzu GA był zwiastun następnego odcinka.
no to sorka, myślałam ze 2h finał zrobili. W każdym razie finału oglądac też nie będę. Koniec z GA, przesadzili. Scandal też taki na siłę, chyba Shonda nie ma juz pomysłów.
BBC znowu znęca się nad widzami!!! 🤬 Jak ja przetrwam ROK bez Poldarka?  😕 Tragedia!
Dramuta12, na dobre seriale trzeba poczekać 😉
Jaki 5 sezon gry o tron jest słaby.... Zaznaczam ze przeczytałam książke. Ale każdy kolejny odcinek jest coraz bardziej... meh.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 maja 2015 19:59
A czy R.R. Martin nie zaznaczal, ze juz książka sobie a serial sobie? W sensie, ze traktuje to jako dwie oddzielne interpretacje opowieści. Tak mi się wydawalo 😉
Nie czytałam książki, a serial mnie męczy.
"Gro o Tron" dlaczego?!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się