Olsztyńscy voltowicze

famka   hrabia Monte Kopytko
11 czerwca 2015 10:26
czy może ktoś podpowiedzieć jakąś opinię o ranczo-bartolty.com,  ranczo bartołty koło Barczewa  ?    :kwiatek:

edit: ewentualnie gdzie w okolicy Barczewa można wybrac się na jazdę konną  ?
W tamtych okolicach to chyba Robson, nie?
Robson i Kierzbuń. Do Kierzbunia ciut dalej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2015 16:11
Wpadam zapytać, czy ktoś słyszał cokolwiek o stajni w Pokrzywach, jakieś 30 minut jazdy samochodem na południe od Olsztyna? Szukajka nic nie wypluwa, nie wiem nawet jak się nazywa ta stajnia, znam tylko miejscowość... Google też jest mało pomocne, zresztą spróbujcie wpisać "pokrzywy stajnia"  😁

Nikt, nic?  👀
(cytuję, bo uciekło na tamtą stronę, a naprawdę mi zależy)
Zapraszam do Robsona 🙂  moge podac do siebie nr na priv 😉
Witam 
Mam pytanie  czy może ktoś z Was wie gdzie w okolicach Olsztyna można wypożyczyć przyczepke do przewozu  dwóch dużych koni. Z góry dziękuję za pomoc
Gdzie warto zajechać obejrzeć młodziaki w promieniu 100 km od Olsztyna? Jakieś hodowle oprócz SK Liski, Januszewa, Rzecznej?
mils   ig: milen.ju
27 czerwca 2015 16:54
Pytanko ważne! Ktoś się orientuje czy dostanę się do dr Kulpaki lub dr Strzembskiego tak na szybko, tj. w ciągu tygodnia maksymalnie? No chyba że jeszcze ktoś u nas jest uprawniony do orzecznictwa sportowo-lekarskiego. Potrzebuję zaświadczenie na studia, jak zwykle coś przeoczyłam. 🙄
Idź do dr Kulpaki i pięknie świeć oczami aby Cię przyjął - u mnie zadziałało  😉
inia2013 w Gutkowie w SKJ Revel mają przyczepy i oferują przewóz koni, być może też pożyczają przyczepy.
trener poszukiwany 😀 Lub osoba, z doswiadczeniem 🙂 Osoba, ktora poprowadzi regularnie treningi ( w odleglosci 30km od Olsztyna) oraz w razie potrzeby wsiadzie na kopytnego.  Jesli ktos cos to zapraszam na pw 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 sierpnia 2015 11:53
zelka2303- Jakbyś znalazła trenera, to też bym się podłączyła. Musiałby tylko podjechać bliżej Szczytna.

Dementek  wstepnie znaleziona osoba, ktora zajedzie do Pasymia w drodze do Szczytna wlasnie 🙂 Jednak dopiero od wrzesnia 🙂
Dziewczyny jest u mnie do piątku trenerka , może macie chęć skorzystać .  Bez problemu do was dojedzie. Ogarnęła mi moje konie a szczególnie młodego z którym miałam ogromne problemy . Już na drugim treningu młody był szczęśliwy że ma jeźdźca na  grzbiecie. 😉, po prostu nie poznaję tego konia  . Mnie tez wzięła w obroty i skorygowała parę rzeczy , trening bardzo fajny . Gorąco polecam.
Tu wrzucam link do ogłoszenia , można sobie poczytać o tej trenerce. 
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/49926?kategoria=3
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 sierpnia 2015 10:15
Hej, czy zna tu ktoś stajnię w Rumach? Nastawiona na emerytów, nieduża. To co prawda jakieś 40km od Olsztyna, zdaje się, że już powiat szczytnieński, no ale może ktoś coś wie...?
Zapraszamy na konsultacje z Przemkiem Kozanowskim w Mycynach  😀
Więcej tutaj:
https://www.facebook.com/events/469932039858050/
W imieniu Ośrodka Jeździeckiego Pałac Pacółtowo chciałam serdecznie zaprosic na Uroczystą Gonitwę Świętego Huberta, która odbędzie się w dniu 10 października.
Już po raz drugi Pałac Pacółtowo ma zaszczyt kultywować piękną tradycję obchodów dnia Świętego Huberta i zaprosić Państwa do wspólnego świętowania 10 października 2015 roku.
W sobotni poranek zapraszamy na pokaz jeździecki z elementami kadryla, który odbędzie się na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Pacółtowo.
Oficjalne otwarcie obchodów Hubertusa 2015 odbędzie się o godzinie 11.30
Uroczystość swoją obecnością uświetnią goście specjalni oraz wyjątkowi prowadzący:
Hubert Szaszkiewicz
wybitny trener jeździectwa, hodowca koni i jeździec
Roch Siemianowski
wspaniały konferansjer, aktor, pasjonat jeździectwa i miłośnik koni
Zapraszamy uczestników chętnych do przyjazdu z własnym koniem
(możliwość wynajęcia boksu).
Podczas Biegu Świętego Huberta:
Gry i zabawy
Wybory Miss Biegu
Poczęstunek
Po ekscytującej gonitwie hubertusowej, uroczyste ogłoszenie wyników i dekoracja
Biesiadne ognisko dla wszystkich gości i uczestników.
Wieczorną porą uroczysty bankiet w pałacowym wystroju.
Uczestnictwo w Hubertusie oraz wszelkich atrakcjach (+ognisko i bankiet) dla osób biorących udział w biegu jest zupełnie za darmo.
maleństwo - ja znam, bardzo sympatyczni i doświadczeni właściciele 😉
Czy jest tu ktoś z Olsztyna? 🤣 Wiem głupie pytanie. Potrzebuję kogoś kto byłby w stanie coś mi kupić w Olsztynie w pewnym sklepie. Proszę o PW z góry dziękuje  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 września 2015 08:59
Szukam dobrego weterynarza tarnikującego zęby koniom. Mam 3 konie do robienia, ewentualnie dojdą ze 2-3.
Okolice Szczytna.
Witam zatrudnię instruktora jazdy konnej! stajnia znajduje się 12 km od Olsztyna tel. 609669398
Została zmieniona data konsultacji z Przemysławem Kozanowskim na Warmii i Mazurach! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 😀
https://www.facebook.com/events/469932039858050/ link do wydarzenia
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 października 2015 17:22
Słyszał ktoś z Was o stadninie koni w Widrynach (okolice Świętej Lipki)?
zna ktoś z was w okręgu 100km jakieś dobrego trenera ?(szczególnie ujeżdżenie)
Ajlona do Mycyn średnio raz w miesiącu przyjeżdża Przemek Kozanowsk(chyba nie trzeba przedstawiać 😉 b. Zapraszam na priv po więcej informacji.
Czy orientujecie się gdzie w najbliższym czasie, może w czasie okołoświątecznym, odbędzie się w jakimś ośrodku egzamin na odznaki?
PZJ nie zawsze na swojej liście ma aktualne dane, więc pytam tutaj. :kwiatek:
Czy jakaś podolsztyńska stajnia planuje zamawiać coś z tej firmy? http://www.agrokompleks24.com/
Szukam weta w Olsztynie, Szczytnie lub bliskiej okolicy, ktory podejmie sieusuniecie jaja u KOCIEGO wnetra oraz zrobi kilka dodatkowych bacan, zaczipuje oraz wystawi paszport.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 stycznia 2016 11:45
Hej,

ja wadam ni z gruchy ni z pietruchy. Kiedyś pytałam tu o kameralną stajnię dla emerytów (dla koleżanki) i ktoś mi polecał coś pod Pasymiem. Niestety, w ferworze porządków usunęłam priva i nie wiem. A powoli szukam czegoś dla swojego kulapety. kierunek na Szczytno/ Pasym jak najchętniej, bo na jesieni najpóźniej przeprowadzam się do Marcinkowa.

Anyone?

🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 lutego 2016 18:29
Szukam weta w Olsztynie, Szczytnie lub bliskiej okolicy, ktory podejmie sieusuniecie jaja u KOCIEGO wnetra oraz zrobi kilka dodatkowych bacan, zaczipuje oraz wystawi paszport.


Kontaktowałaś się z dr Sokołowskim w Szczytnie? Drogi jest, ale wiem, że jakieś zabiegi robi (psu moich klientów usuwał nowotwór). Jeszcze w Szczytnie  jest fajna weterynarz na Bratnej Stronie i gabinet weterynaryjny ,,Ryś".

edit: Jeździ ktoś w Ekwadorze? Chcę przygotować się do srebrnej odznaki i ją tam zdać oraz trenować raz w tygodniu. Nudzi mnie wożenie tyłka na placu i brak korygowania mnie ,,z ziemi".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się