Bryczesy

Czy takie przypadkiem nie miała na sobie dzisiaj Ola Okinczyc?

Mi się kieszenie z tyłu nie podobają ogólnie.
majeczka   Galopem przez życie!
14 sierpnia 2010 21:40
Nie widziałam dzisiaj, widziałam takowe w czwartek
magda Kup sobie przedłużane jodhpury pikeur   😅



no chodza mi po glowie caly czas te co masz tylko kasowo musze przyhamowac..
majeczka Ja miałam takie tylko szare, model CLIO  😀

Koniczka Mi bardziej chodzi o fason niż o jeansowy materiał.

Ogólnie to ostatnio już mi się w d__e przewraca  🤬
majeczka   Galopem przez życie!
15 sierpnia 2010 10:25
o właśnie takie tylko chciałabym białe z szarym lejem właśnie
majeczka z tego co pamietam one wypadają duze, wiec 36 odpowiada 38 🙁
Mi się marzą jeszcze jedne jeansowe - tylko z takiego bardzo ciemnego jenasu - HKM ma coś takiego w swojej ofercie, tylko ja nie do końca im ufam - kiedyś mi się leje niefajnie rozłaziły. Uwielbiam jeansowe za to, że można do nich założyć jakąkolwiek bluzkę i wygląda to dobrze, jak to do jeansów, a nie przejmować się, że do granatowych bryczesów zielona bluzka np. to nie najlepszy wybór 😉
Epk Ja się takimi rzeczami nie przejmuje  😁 Jak się sprawują twoje Cavallo Clio?  :kwiatek:

Mi się krój podoba w modelu Candela  😍

A fajnie, fajnie - o dziwo się zmieściłam 😉, wygodne bardzo, tyle, że rzadziej jeżdżę niż w jeansowych - ale na ich wielki plus - są kompletnie idealnie pasujące - nigdzie mi się nie marszczą, nie zostaje za dużo - no takie akuratne 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
15 sierpnia 2010 11:39
No właśnie te 36 były wielkie. Ale mniejszych nie było, chociaż na moją figure najlepsze młodzieżowe. Są w tym modelu?
Nie mam pojęcia, pewnie nie ma.  🙁
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 sierpnia 2010 13:29
a w ogóle co sądzicie o marce Kingsland?

ja ją bardzo lubię 🙂
to są produkty bardzo wysokiej jakości, niestety ceny mają strasznie wysokie. pozostaje polowanie na wyprzedaże.
ja "uzbierałam" sobie tym sposobem pełną "wyprawkę" szmatek KL [w tym bryczesy oczywiście] i z każdej jest baaaaardzo zadowolona 😀
Ceny wyprzedażowe to jak najbardziej ceny realne które można dac..a nie np 800zł za kamizelke  😲
No fakt, strasznie drogie rzeczy ma Kingsland
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 sierpnia 2010 20:08
Tercet, ale za to jakie one ładne 😎



😍
Dramka, jakie to bryczesy te z haftem na kieszeni z Twojej fotki? Piękne są, ehhh...
CAVALLO model CLIO  :kwiatek:

Bryczesy KINGSLAND wyróżniają się tylko haftem na kieszeni z tyłu.
Ja ciągle się dziwie że bryczesy GLOBAL kosztują 300zł.. 🤔 Nie umywaja się do np. PIKEUR. Powiedziałabym że sa gorsze niż FAIR-PLAY.


Dramka, ja mam dwie pary Globali kupionych juz dobrych kilka lat temu. Uzywam na równi z Pikeur i Euro star. uważam, że są bardzo dobre. Jedyne do czego sie można przyczepić, to że na lejach porobily sie małe kuleczki, ale mi to nie przeszkadza. Zupełnie nie rozumiem skad u Ciebie taka zła opinia o nich..
jedne globale wytrzylamy u mnie wiecej niz wszystkie kupione ostatnio pikeury razem wziete (niestety).

widzial ktos gdzies ostatnio jakas fajna wyprzedaz 👀 potrzebuję kilku par... na allegro nic nie widzialam. Najlepiej euro star lub moze sprawdze ten wasz Kings Land- chociaz moja znajoma ostatnio strasznie narzekala, tylko nie pamietam na którą częśc garderoby konkretnie. Cos ją obcierało, coś tam się za mocno pociło.

No i cavallo- wiem, ze gdzies tu ktos pisal, ze cavallo mają mniejsze rozmiary- jezeli w pikeur noszę i 36 przedłuzane (choc na styk, ale jeżdżę w nich normalnie) i 38 przedłuzane (choc są ciut za szerokie)- to w razie sprowadzania z neta brac 38 czy 40 cavallo? tez sa takie dlugie jak pikeury?
Mam znajomą, która tylko i wyłącznie jeździ w Euro Star, inne bryczesy ja obcierają, gniotą i takie tam, mimo, że są dobrych marek, ma dziewczyna wrażliwą skórę a w Euro Star po prostu super, nic jej nie dolega. Ale właśnie baaardzo dużo osób sobie chwali tą firmę, ja mam Euro Star sztruksowe, kupione od naszej forumowej Majeczki  🤣 i są naprawdę idealne, fakt faktem, że na zimę bo sztruks raczej ciepły jest i na lato się nie nadaje. Ale bardzo udany zakup mega wygodne i ciepłe  😉
Przyszły do mnie piękne granatowe, świecące lugany od Dramki. 😎

Już dziś się w nie wbijam i je obtestowuje, heheh.
Swoją drogą są mocniej opięte niż inne, które mam a ten sam model i rozmiar... i się zastanawiam:
a) coś znów skombinowali z rozmiarówką
b) muszą się rozciągnąć pi pierwszym założeniu
c) siedzenie mi urosło?

Ja mam jeszcze jedną pare przepieknych cavallo kremowych z kieszeniami z tyłu... nierozdziewiczone od roku prawie- żal mi - wiem głupia jestem.
Będę się w nie musiała opakowac na dniach bo kurde szkoda żebym  z nich "wyrosła" zanim je ponoszę, heheh.
Ja zauważyłam, że firma Pikeur szyje z różnych materiałów. I one mają różną elastyczność. Po prostu. Mi również kotbury w jednych Luganach ciasno, w innych dużo luźniej.
Wkurza mnie poza tym w Pikeurach to, że tak łatwo i szybko blakną/płowieją ( piszę o jednokolorowych, nie kratkach). Zarówno te dwu, jak i trójskładnikowe.
Chyba się z tą firmą zacznę powoli żegnać.
(zarąbiste są te z materiału micro2000 na lato, mam na myśli te mniej świecące, bo te bardziej świecące nie podobają mi się w ogóle.  Ale reszta ..... eeeee....żegnam się z nimi)
Hmm, ja nie zauważyłam spierania się pikeurów. Mam aktualnie 6 par pikeurów różnych i żadne mi się nie spieraja.
Ok, może troszeńkę, szare bicolor ale to dlatego, że tyram je okropniei wiecznie dziegciem uwalone i w zimie to lądowały w praniu co drugi dzień i sie nie certoliłam tylko na silne pranie długie wstawiłam z ostrym detergentem, zeby się doprały.

Gówniane są moim zdaniem białe lugany, które mam bo są jak dla mnie zbyt prześwitujące i ciężko dopieralne.

To, że materiały są różne to mnie akurat satysfakcjouje, bo dzieki temu moge mieć bardziej przewiewne, mniej przewiewne, na lato na zime, na deszcz, na słońce.

Jedyne co mnie boli to to, że w Polsce taka uboga jest paleta kolorystyczna standardów- czyli lugan i cindy.
Na stronie np.lugany to są w takiej ilości kolorków (wszystkie w micro 2000), że kolorowy zawrót głowy. A u nas (już pomijam anwet aspekt cenowy) to bieda kolorystyczna.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 sierpnia 2010 17:26
Gówniane są moim zdaniem białe lugany, które mam bo są jak dla mnie zbyt prześwitujące i ciężko dopieralne.

powiem tak - mam eurostary i są grube,gotuję się w nich teraz...i drugie gównianie prześwitujące,ale za to cudownie dopierające się Lugany 😉 po ostatnich zawodach były w błocie,trawie - wrzuciłam na pranie codzienne na 40stopni i wyszły bielutkie,dosypałam tylko trochę Vanisha,jak zwykle...wcześniej córka mi je przesmarowała długopisem,sprało się po 2 czy 3 praniu...muszę sobie kupić jakieś 3,bo 3 dniowe zawody czasami się zdarzają 😉 tylko najpierw muszę sprzedać te kilka par z krótkim lejem ES 😉



Jedyne co mnie boli to to, że w Polsce taka uboga jest paleta kolorystyczna standardów- czyli lugan i cindy.
Na stronie np.lugany to są w takiej ilości kolorków (wszystkie w micro 2000), że kolorowy zawrót głowy. A u nas (już pomijam anwet aspekt cenowy) to bieda kolorystyczna.

spisz sobie numer katalogowy i zamów w dowolnym sklepie który handluje pikeurem 😉

moje czerwone pikeury nadal kocham,ale przestałam się do nich modlić i normalnie używam,bo dopierają się nawet po zabawie w błocie z Marysią 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
18 sierpnia 2010 11:03
Dużo osób szukało jeansowych Pikeurów
http://allegro.pl/item1193617207_pikeur_jeans.html
Kotbury Tak jak pisałam wcześniej, PIKEUR nie trzyma rozmiaru.
ja właśnie kupiłam pikeury arissa za 400zł w equishopie  😅
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 sierpnia 2010 14:39
fakt faktem, że na zimę bo sztruks raczej ciepły jest i na lato się nie nadaje

A ja całe lato jeżdżę właśnie w sztruksach (lej kolanowy), bo tylko w nich mi się tyłek nie poci.
Mam też eurostary z takiego ekstra cieniutkiego bardzo elastycznego materiału(dużo bawełny)
i ledwie je ściągnęłam po jeździe tak się cholery przykleiły :/
wow LOVELY  na allegro sprzedawali ?  🙂 szukałam arissa czarnych lub brązowych i znalazłam tylko w amigo za 900 ....
[quote author=ms_konik link=topic=217.msg679708#msg679708 date=1282138774]
fakt faktem, że na zimę bo sztruks raczej ciepły jest i na lato się nie nadaje

A ja całe lato jeżdżę właśnie w sztruksach (lej kolanowy), bo tylko w nich mi się tyłek nie poci.
Mam też eurostary z takiego ekstra cieniutkiego bardzo elastycznego materiału(dużo bawełny)
i ledwie je ściągnęłam po jeździe tak się cholery przykleiły :/
[/quote]
Każdy ma inne upodobania 😉 mnie na przykład latem w bryczesach ze sztruksu jest nie wygodnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się