Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 10-12 grudnia 2010

No nic było minęło, mnie już nie tyle irytuje fakt samego nie wpuszczania na hale tylko bardzo delikatnie mówiąc chamskie podejście do klienta:/
**Ola**, ale to też zależało od ochroniarza... Bo oni się często wymieniali... Mimo tego, sytuacja ogromnie irytująca;/
Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora🙂 Po prostu trafiłam na takich, pech.
Ponia   Szefowa forever.
16 lutego 2009 21:47
Wiecie co ale to jest chyba tak jak pisze Moniska,że zalezy od ochroniarza.
Przykład z Torwaru,miałam plakietke dziennikarza;] tylko ze bez nazwiska, 2 dni wchodziłam w tą i we w tą i nikt nie się nie czepiał.. nawet sie uśmiechali  😉
a w niedziele stała,taka jedna z którą miałam cały dzień problem,bo sie czepiala.Rano  jak mnie zobaczyła, to juz wiedziałam,że coś  będzie nie halo.. bo mnie tak zmierzyła.
Mimo waszych nie najlepszych opini żałuję bardzo,że nie dotarłam ale ja zawsze jeździłam bardziej żeby się z ludźmi spotkac i polookac na jakies przekazdy niz zakupocholizm i siedzenie godzinami na tybunie..;]
Poniuś, tak właśnie bywa jak ktoś zbytnio przejmie się swoją rolą... 😉

Lov   all my life is changin' every day.
17 lutego 2009 20:11
http://picasaweb.google.com/PaulinekP/TargiDuzaRundaDwufazowaKonkursAmatorow#
Zdjęcia z piątkowej Dużej Rundy i Konkursu Amatorów (gdzieś na początku)
Jakością nie grzeszą, no ale zawsze 🙂 Dzisiaj postaram się jeszcze zgrać Potęgę, ale ciężko mi to idzie 😁

edit:
i jeszcze z Potęgi. oczywiscie jak MArino skakał 210 to mi bateria padła  👿
http://picasaweb.google.pl/PaulinekP/TargiPotegaSkoku#
Lov   all my life is changin' every day.
18 lutego 2009 20:35
No i na koniec Gran Prix 🙂
http://picasaweb.google.pl/PaulinekP/TargiGrandPrix#

Jak ktoś bardzo chce, mogę zgrać jeszcze sobotnią Dużą Rundę.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 listopada 2009 07:15
W tym roku targi jeździeckie w Poznaniu 11-13 grudnia. Jak się na to zapatrujecie?
Jedziemy na niedzielę 🙂
Jak znajdziemy kogoś odpowiedzialnego, żeby mu stajnię pod opieką zostawić, to jak najbardziej, tyle że już raczej nie damy rady na wszystkie trzy dni, więc jeśli w ogóle, to sobota.
Z tego co mi 3 dni temu mówił trener to nie jest jeszcze w 100% pewne czy w ogóle targi się odbędą
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 listopada 2009 07:48
Jak będą w tym terminie, to dla mnie beznadzieja, bo nie uda mi się ani jednego pieniążka wygospodarować przed świętami. 
Ja będę na pewno  😅

Zanim zaczniecie zbierać na bilet poczekajcie, żeby się potwierdziło czy w ogóle w tym roku są targi.
Mnie zawodnicy, którzy zgłosili chęć startu poinformowali, że wpierw mówiło się o tym że targów nie ma być. Potem że tak jak w zeszłym roku przeniesiono je na luty. Tak więc narazie czekają na decyzję
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 listopada 2009 08:19
Ja wiem stąd: http://www.konpolski.pl/ostatnie.htm#TargiSJ2009 Zobaczymy w takim razie jak się sytuacja rozwinie.
Hmmm... dziwne żeby miało ich nie być skoro mają już własną stronę w necie...  🤔

www.targijezdzieckie.pl
w gazetach już reklamują, więc raczej już no odwołają...

Nie mają prawa mi tego zrobić.

My, tradycyjnie, wszystkie trzy dni będziemy się tam kręcić  🏇
Targi raczej będą. Nie ma oficjalnych informacji, że coś ma się ślizgnąć.
Ja mam zabójczy plan 👀 piątek- sobota Berlin, niedziela Poznań... bo ten sam termin co targów Berlińskich i nie chce odpuścić.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
03 listopada 2009 16:02
Hej, ale jest napisane tylko o targach sprzętu jeździeckiego, o zawodach nic ... czy jestem ślepa ? 😀
No własnie wychodzi że w grudniu tylko targi a zawody w lutym.
Ponia   Szefowa forever.
03 listopada 2009 16:23
Hej, ale jest napisane tylko o targach sprzętu jeździeckiego, o zawodach nic ... czy jestem ślepa ? 😀


Wilejka w kalendarzu PZJ jest napisane ,że są planowane CSI 😉
sprawdzałam przed chwilą;-)
[quote author=Wilejka link=topic=219.msg369661#msg369661 date=1257264138]
Hej, ale jest napisane tylko o targach sprzętu jeździeckiego, o zawodach nic ... czy jestem ślepa ? 😀


Wilejka w kalendarzu PZJ jest napisane ,że są planowane CSI 😉
sprawdzałam przed chwilą;-)
[/quote]

Uff! 😀 W takim razie, co? Do zobaczenia? 🙂
Te targi to dla mnie zawsze wielkie święto. Tylko skąd pieniądze brać  👀
To ja pewnie też wstąpię. Ale raczej w czwartek lub piatek, bo z tym moim wielkim brzuchem nie chcę się przeciskać przez weekendowe tłumy
Ja pewnie przyjadę w któryś dzień... Chciałabym odwiedzić też targi w Berlinie, więc pozostaje to jakoś mądrze połączyć 😁
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
04 listopada 2009 15:18
Kłania się czytanie ze zrozumieniem ;-)
Świetnie !
Pojawię się na 100% w weekend. W końcu trzeba odbyć coroczne zakupy i pozazdrościć koni na parkurze 😉
ja też się pojawię  😅 tylko nie wiem jeszcze w jaki dzień. Portfeliku bój się  😁
ovca   Per aspera donikąd
04 listopada 2009 18:50
Będę w niedzielę na pewno, wcześniej zobaczę  😉
Ponia   Szefowa forever.
04 listopada 2009 20:27
"  Z przykrością informujemy, że Komitet Organizacyjny HZO-B3* (06-08.12.2009) i CSI2*-W (11-13.12.2009) w Poznaniu z przyczyn organizacyjno-finansowych został zmuszony do odwołania ww. zawodów. "


wyczytałam własnie na str pzj.
ovca   Per aspera donikąd
04 listopada 2009 20:50
czyli jak...targi są, a zawodów nie ma?  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się