Licealiści :)

zrób prezentacje o tym jak to uczniowie denerwują nauczycieli po  🤣 ostatnio dziewczyna była pytana i właśnie na taki temat miała odpowiadać  😵
to był stres!
swoją drogą dziewczyna miała opowiadać o stresie i mówi jak to sie ona bardzo stresuje pogadała jakieś głupot (!) i dostała 3  🤔

w sumie o stresie to byłby fajny temat
ah no tak- sorka- jak to uczniowie STRESUJĄ nauczycieli  😁 swoją drogą ona dosatała 5  🙄
może jakiś temat z pierwszej pomocy? albo właśnie stres, panika, może.. planowanie ewakuacji?
jakie macie książki?
operona
Myślę, ze temat o ewakuacji i zagrożeniach typu powodzie, pożary, trzęsienia ziemi itp. byłby dobry. Możesz się ograniczyć do jakieś konkretnego zagadnienia i go dokładnie opracować. U nas prezentacje polegały na opracowaniu tematu z książki i go przedstawienia  😁

edit. nie doczytałam, że kataklizmy już były  😡 Pozostaje jakiś następny temat jaki jest w książce, np. o pierwszej pomocy.
tulipan, jesteś druga klasa? Jeżeli tak to chyba jednym z ostatnich tematów w tym podręczniku był w jaki sposób orientować się bez mapy w terenie 😉 Całkiem ciekawy.
Chodzi ktoś może z Was do XIV LO w Krakowie? 🙂
a ja mam okropną wychowawczynię
Lubi tylko osoby, które przyjmują bezkrytycznie jej opinię. A każda moja próba grzecznego wyrażenia odmiennej opinii (np. co do wycieczki...) kończy się 30 minutowym kazaniem albo telefonem do rodziców.
Rozumiem, jeszcze jakbym się jakoś nieładnie wyrażała...  Ale raczej moim wypowiedziom nie można nic zarzucić. Mimo to nic nie pasuje... 😵
Graba.   je ne sais pas
30 maja 2010 21:24
sabcik, Mam tam dużo znajomych, jest to na moim osiedlu. Wpisuję je sobie na 3 msc, ale nie bardzo chcę tam iść...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 maja 2010 22:18
Noc z magnetyzmem  😍
noc z historią  :/
a ja mam wakacje we władysławowie, wolne do konca tygodnia  💃
miałam mieć w środę na 9:50- bo nauczcielka jest na wymianie w niemczech to dowalili mi pierwszy angielski  😵
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
31 maja 2010 17:08
Yes, yes, yes, głupi WOK na 4 napisałam. Hura!  🏇
ja na 3+  😵

jedno zadanie było takie że mieliśmy losować kawałek jakiegoś zdjęcia, rozpoznać co to za epoka i dorysować resztę budynku i dzisiaj nauczycielka wpadła na pomysł żeby zrobić wystawę togo co namalowaliśmy=zrobić wystawę naszych sprawdzianów, raczej wybiłam jej ten pomysł z głowy  🙄
korsik dziwny pomysł. 🤔

Nam dzisiaj dali kartki z proponowanymi ocenami i... no cóż. Niby nie są szokujące bo sama je sobie wyskrobałąm ale jednak cały ten dramat na jednej kartce nie wygląda zbyt dobrze. Musze dzisiaj zdobyć odpis rodziców pod tym... I kiedy ja mam sie spytac o Sonisphere Festival jak ciągle im jakoś podpadam?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 maja 2010 19:39
Sama podpisz 😉
Ale i tak się na świadectwie dowiedzą 😁
Ale przynajmniej pojedziesz na Sonisphere 😀iabeł:

Pisał ktos może pracę o Kmicicu na Polski?
Ja dziś noc z francem, matą, biola i angielskim  😎
Pozatym wciąż mam 1 z chemii, jeśli w przyszłą środę nie poprawię kartkówki to koniec ze mną  🏇  A z matą jutro się dowiem, ale też nie wygląda to kolorowo. Wszyscy zapierniczali cały rok, a teraz leżą do góry brzuchem, natomiast ja cały rok zbijałam bąki, a teraz tyram jak dzikie zwierze w dzikim stresie  😂 😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 maja 2010 22:19
Ja na środę mam zdać 53 rysunki z biologii 🤔 :wysmiewa
Im dłużej to wszystko trwa tym bardziej mam na to wyje...
Byle do klasyfikacji i mnie nie ma 😉 Jak zwykle nie będzie mnie pewnie na zakończeniu roku. Jaka szkoda 😎
rewir a wiesz, że coraz bliżej do sukcesu? W sumie serio nie mam jak  nimi pogadać, ale myślę ze nie powinno być kłopotów bo to dokładnie po wystawieniu ocen. Więc zbieram na bilet i jedziemy 😀

Ktoś się jeszcze dołączy? 😅

feno powodzenia z chemią... też ostatnio stoczyłam z nią niemałą bitwę.
jeszcze niegdy nie miałam tak złej śreniej jak teraz  😎
ale chociaż matury próbne zdałam nienajgorzej i nawet z maty mam mocną 2 na koniec  😁
a mnie czeka wspomniana walka z biologią 🙄 wrrr nienawidze!  😵
A ja wolne do końca tygodnia, wypadek z koniem, w weekend utopię się w książkach  😵 zwłaszcza, że do 07.06 mają propozycje wystawić  🙄
graba, ja się zastanawiam nad tą XIV-przynajmniej blisko będę miała 😀  A znajomi zadowoleni są?
Ramires dzięki, w zasadzie mam tylko jedną kartkówkę teraz do poprawienia - problem w tym, że ta kobieta robi z nami rozszerzenie nie tłumacząc podstaw i nigdy nie wiadomo, jakie sobie wymyśli zadanie. Ale mam korki w poniedziałek, więc się naumiem... chyba  👀 Jestem typem fightera, podbramkowe sytuacje wyzwalają we mnie niespożytą energię i chęć do walki  😎

Z drugiej strony z francuskiego dostałam dziś 9/10 pkt za speecha i pani mnie pochwaliła, że mówię bardzo czysto, poprawnie i wyraziście, a uczyłam się 5 minut przed  😀 Z maty dostałam 2 z kartkówki, więc też w sumie do przodu.  🏇
Moja genialna klasa składała nauczycielom życzenia z okazji Dnia Dziecka  🏇
Kochani HELP! na szybko dosyć.

Potrzebuję na biol znać jak najwięcej związków (zależności) miedzy budową a pełnioną funkcją tkanek zwierzęcych. Jak najwiecej uśmiech
MoniaaA, to ma być coś w takim stylu, że np. tkanka kostna gąbczasta - blaszki kostne przestrzennie ułożone [budowa], amortyzuje wstrząsy/naciski [funkcja] ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się