Służbowa Skrzynka Moderatorów

opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:37
a ja uważam, że jeśli ktoś chce wiedziec, co dzieje sie na forum, a także wiedzieć o tym, że coś nowego się wprowadza MUSI SIĘ TYM INTERESOWAĆ. Następnym razem założę osobny wątek, przykleję go na koniach i wtedy każdy będzie mógł zobaczyć i się wypowiedzieć. Nawet ten, kto nie chce analizować wszystkich nowych postów, ale pragnie wiedzieć wszystko.

ide odpocząć bo mam ochote walnąc tym wszystkim.

pozdrawiam.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 09:40
ide odpocząć bo mam ochote walnąc tym wszystkim.

w sumie nikt ci za to płaci a ile sztresów przy tym...

reasumując: jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 09:41
wybacz, ale wydaje mi sie, że kto inny nasyfił, a ja to bagno sprzatam. Chyba że do mojej moderacji tez jest więcej głosów sprzeciwu, to mogę w tej chwili zrezygnować.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 lutego 2009 09:43
że kto inny nasyfiła, a ja to bagno sprzatam

coż, współpracowników się nie wybiera jak to się mówi. Może to zrobić albo Quanta - albo faktycznie my wszyscy - o ile będzie taka wola ludu
wątek zamknięty
Opolanko- popracuj trochę w pracy i odpocznij. Czasem trochę dystansu jest potrzebne.
Może idąc za rozumowaniem EliPe należałoby jednak zawrzeć jakiś zapis ,że :
-zmiany merytoryczne w Regulaminie - są wprowadzane po akceptacji użytkowników i ogłaszane w formie komunikatu we wszystkich działach?
Powodzenia tak czy owak-moderacja to nie jest łatwe zajęcie.
wątek zamknięty
Dodałam ankietę na technicznym o tym, czy aurelia musi odejść. Zapraszam do głosowania. Ale może by ją tu przenieść? Bo jak widać, nie wszyscy czytają techniczne.
Opolanka, ale w sumie dobrze wiedzieć, że jest jedna modka, co się przejmuje  🙂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 10:01
ja myślę, że nie jestem jedyną, która się przejmuje. Dziś jestem widoczna i moge sprzatac, bo mniej roboty mam w pracy. Przeniosę ankiete na konie.
wątek zamknięty
kiedy się pojawią ostrzezenia za nagminne wrzucanie tych samych zdjęć?
pisałam do moderatorek juz, ale pozostało bez echa a uzytkowniczka dalej szaleje
proszę zatem o odpowiedz tutaj!
wątek zamknięty
sznurko, nie ma takiego punktu w regulaminie, który by zabraniał wklejania tych samych zdjęć po wielokroć, czy to w różnych wątkach, czy w tym samym co jakiś czas. Nie mamy zatem żadnej podstawy, by kogokolwiek ścigać za to na PW. Jedynym sposobem jest grzeczne zwrócenie uwagi przez osoby, którym taki proceder przeszkadza. Nic moderatorkom do tego.
wątek zamknięty
Czym zatem rozni sie powielanie tych samych zdjęc od powielania wypowiedzi - chociazby przypadek mleczka, wszedzie, nie zawsze na temat?
moze warto się zastanowić i stworzyc taki punkt bo mi się wydaje ze taryfa ulgowa wynika z sympatii, gdyby to zrobił ktoś inny na 200% jestem pewna by zarobił chociaż kąsliwą uwagę ze strony moderacji
wątek zamknięty
bo mi się wydaje ze taryfa ulgowa wynika z sympatii, gdyby to zrobił ktoś inny na 200% jestem pewna by zarobił chociaż kąsliwą uwagę ze strony moderacji


źle Ci się wydaje i Twoja 200%-owa pewność na nic Ci się tutaj zda. Nam się za to wydaje, że uparłaś się na tę użytkowniczkę właśnie dlatego, że jej nie lubisz i czekasz na jakikolwiek pretekst, żeby jej posty nam zgłosić.
wątek zamknięty
aurelia, zle ci się wydaje i Twoja 200%-owa pewność na nic Ci się tutaj zda
czyzby uderzyłam w czuły punkt? tu tez jest kolesiostwo?

BTW revolta ma dziwną taryfę, jak zostałam nazywana obraźliwie "utrzymanką bez ambicji" zadna z was nawet d... nie ruszyła by zareagowac
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 06:37
Sznurka, wiesz dobrze, że moderartor nie jest wszędzie, że niestety zdarza się, że coś przeczył. jeśli poczułaś się obrażona, trzeba było się odezwac! Ja niestety nie wiem nawet, gdzie takie sformułowanie padło.

I niestety zgadzam się z Aurelią, że wklejanie tych samych zdjęć, które obrazować maja cos innego, czy na coś innego zwrócić uwagę, nie łamią regulaminu. Ale jesli Cię to uszczęśliwi, to wyślę PW do "tej użytkowniczki".
wątek zamknięty
Opolanka a potem się dowiedziec publicznie ze kolejnej osoby nie lubię i szukam pretekstu?
zastanówcie się co wyprawiacie, ja nie zgłosiłam bo znow pewnie bym sie publicznie dowiedziala tego typu urojen moda...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 14:15
Wiesz, to jak Cię spostrzegaja i jak o Tobie mówią, zależy od Ciebie. Widocznie coś jest ukryte pod tym, jaki masz stosunek do "tego użytkownika", skoro zakładasz, że od razu zostraniesz 'oskarżona" o bycie uprzedzoną.
Wystarczy grzecznie napisac i poprosić o to, aby nie wstawiała tyle razy tych samych zdjęć.
Sama dobrze wiesz, że regulamin tego nie zabrania, bo użytkownik wstawia zdjęcia jako zobrazowanie czegoś - w jednym wątku czapraka, w drugim stanu zdrowia, itd. Jeśli wyglądałoby to tak, że uzytkownik w każdym (lub wielu wątkach) zupełnie "od czapy" wstawia te zdjęcia, zupełnie nie zwiazane z tematem watku, jest to naruszenie regulaminu.
I co ciekawsze - tylko Tobie to przeszkadza. Zastanawiające.
Użytkownik zpostał poinformowany i poproszony o nie wklejanie tych samych fotek do wielu watków. Ale zupełnie grzecznościowo.
wątek zamknięty
Widocznie coś jest ukryte pod tym, jaki masz stosunek do "tego użytkownika", skoro zakładasz, że od razu zostraniesz 'oskarżona" o bycie uprzedzoną.
Wystarczy grzecznie napisac i poprosić o to, aby nie wstawiała tyle razy tych samych zdjęć.


Opolanka dorabiasz ideologię btw widac naprawdę mało wnikliwie forum czytacie skoro nie widziałyscie ze publiczne pisanie o tym nie skutkuje

a tak swoją drogą to jestescie niezłe w wymyslaniu antagonizmow ktorych nie ma, szkoda ze tracicie czas na pierdolety zamiast się zając rzetelnym czytaniem forum
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 14:43
wierz mi, nie mam czasu tracić czasu na pierdoły 😉

Wysalam Jej PW. Czego jeszcze żądasz?

Sama doprowadzasz do tego, że te niby-antagonizmy widać gołym okiem. Bo, jak wspomniałam, tylko Tobie to (wstawianie zdjęć) przeszkadza. tylko Ty zgłosiłaś tę sprawę.

Btw skąd pewność, że nie zrobiłyśmy nic w tej sprawie? Może nasze upomnienia skutkują tak samo, jak Twoje publiczne? Ale moim zdaniem w tej sprawie memy "związane ręce", gdy z regulamin tego nie zabrania.

Sznurko nie szukaj dziury w całym. Przecież właśnie zajmowanie się takimi rzeczami (jak szukanie kary za wstawianie zdjęć przez użytkownika, które absolutnie nie gwałcą regulaminu) to tracenie czasu na pierdoły
wątek zamknięty

Btw skąd pewnośc, że nie zrobiłysmy nic w tej sprawie?


po tym co napisała Aurelia więc nie wiem po co sciema

tak na marginesie, zgłaszalam to kilkakrotnie, dlaczego zadna z was wczesniej nie odpisala mi?
bo wiesz ja mam wrazenie ze przycisk "zgłoś moderatorowi" to jest pro forma a dopiero publiczne napisanie owocuje stanowiskiem
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 16:13
ja nie ściemniam, pytam tylko skąd do tej pory miałaś pewność, że nie pisałyśmy do użytkownika w tej sprawie? Skoro i na Twoje posty nie reaguje?

Po co szczypiesz? Wybacz, nie łapię tego. Pytałam, czego wobec tego zadasz? Ukarania? Ostrzeżenia? Bo ja nie widzę żadnej możliwości reakcji.

Dla mnie roztrząsanie tego tematu to jak wyciąganie z kupy pierwiastków. nie ma nic, ale trzeba rozebrać to na części pierwsze.

Wybacz, ale ja juz nie mogę nic więcej w tej sprawie zrobić. Może napisz do Dworciki, kto wie, może ona cos z tym zrobi.

Pozdrawiam.
wątek zamknięty
opolanka, to ty dalej drązysz
ja zadałam pytanie
czemu nikt wczesniej nie raczył mi odpisac?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 16:45
to?

kiedy się pojawią ostrzezenia za nagminne wrzucanie tych samych zdjęć?
pisałam do moderatorek juz, ale pozostało bez echa a uzytkowniczka dalej szaleje
proszę zatem o odpowiedz tutaj!


odpowiedziałyśmy Ci już kilka razy.

pozdrawiam.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2009 16:51
sznurka, znaczy uwazasz, ze na kazde wcisniecie "zglos do moderatora" modzi maja wystosowac pisemna odpowiedz "twoje zgloszenie zostalo przyjete a uzytkownik upomniany"?
wątek zamknięty
nie opolanka to co zgłaszałam 2 tygodnie temu jakies

ushia nie ale jesli cos sie zgłasza kilkakrotnie to moim zdaniem powinno się dostac odpowiedz
a tak na marginesie publiczne zgłaszanie jest lepsze bo nie ma wtedy "zamiatania pod dywan"
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 lutego 2009 17:30
Chodzi Ci o zgłoszenie z 28 stycznia?

Uważasz, że zacytowanie jednego zdjęcia jest nadużyciem? Pogwałceniem  pktu 4 regulaminu? Przepraszam, ale ja nie mam więcej pytań  😵
wątek zamknięty
opolanka, powiedz mi od kiedy mozna cytowac wypowiedz wraz ze zdjęciem?

kolejne pytanie
czy jesli uzytkownik umieszcza reklamy i ogłoszenia w miejscach do tego nieprzeznaczonych zawsze dostanie ostrzezenie czy nie?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
11 lutego 2009 18:39
a od kiedy nie mozna?
bo sformulowanie "nie naduzywaj" zakazem nie jest
wątek zamknięty
ushia,  a jak definiowane jest "naduzywaj"?
czy jesli post ma sens bez cytowania zdjęcia to juz jest naduzywanie czy jeszcze nie?
czy cytowanie zdjęc co drugi dzien to naduzywanie czy dopiero codziennie?
wątek zamknięty
A jak user pisze nagminnie nie stosując pliterek, znaków przestankowych i zasad polskiej pisowni, zalecających zaczynanie zdania od wielkiej litery?
Jest to takie same naruszanie etykiety, co wzmiankowane powyżej nadużycia związane z cytowaniem zdjęć.

Więcej tolerancji. Więcej obiektywizmu. Dla wszystkich.

Moderatorki odwalają naprawdę dobrą robotę. Jeśli na forum będzie odbywało się masowe spamowanie lub floodowanie zdjęciami, od tego jestem ja.
wątek zamknięty
quantanamera,  wyjaśnij nam floodowanie bo to tez chyba nie w ramach polskiej pisowni
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2009 20:06
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.