Książka skarg i wniosków

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2009 18:35
Mi to akurat rybcia czy masz ignora czy nie.

Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne.
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 maja 2009 18:39
prawde mówiąc... nie, zupełnie nie jest dla mnei jasne o co tutaj komu chodzi.

Notarialna dotychczas nie pytała o powiadomienia a o to co się wyświetla po kliknieciu na link Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki. - przynajmniej ja tak to rozumiem.
stąd mowa o Ulubionych, w ktorych mozna zmieniac "sklad" (co poniekąd jest po prostu logiczne)

w kazdym razie - o liste z Pokaz... zapytała, Qua odpowiedziała ze nie da sie z niej nic usunąć. [do tego punktu rozumiem :P] potem była jakas dyskusja, ze Not. cos chce, ale nikt jej nie rozumie... 😉 a teraz pojawiaja sie w tym wszystkim powiadomienia. [od tego punktu NIE rozumiem :P]


....łopatologicznie, w krótkich żołnierskich zdaniach i w podpunktach, poprosze :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2009 18:42
Mi się wydaje., choć Notarialną nie jestem o taki myk, co się nazywa jakoś : "powiadom o odpowiedziach w wątku" że przysyła jakieś mejla czy coś za każdym razem jak ktoś napisze nową odpowiedź. Ale nigdy tego nie miałam, wiec nie wiem.
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 maja 2009 18:44
o dzizas... czyli wracamy do problemów cieciorki...?

ok, to wystarczy, ja wymiekam 😵
ej czy kiedys naprawi sie to ignorowanie bo juz dwie osoby bez mojej wiedzy i swiadomosci mialam w ignorowanych!
przez przypadek zauwazylam ze hm cos jest nie halo
cieciorka   kocioł bałkański
04 maja 2009 20:53
rozumiem notarialna, o co ci chodzi, natomiast nie rozumiem twojego problemu, ktory jak mi sie wydaje- sama sobie stwarzasz. porzadany efekt otrzymasz operując ulubionymi, natomiast to, że koniecznie chcesz miec to pod taka a nie inna nazwa to dla mnie absurd.

apropos wyszukiwarki- dzisiaj mi działa 🙂


edit: ALARM z emotkami, coś dziwnego sie dzieje. zamiast emotek mam czyjś avatar (chyba martwej) a wpisujac stare kody emotek wchodza mi inne, np hihi- a pokazuje sie konik z szabelka.. 🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 maja 2009 21:23
cieciorka u mnie emotki dzialaja normalnie. sprobuj wyczyscic u siebie cache/cookies i powinno pomoc  😉
cieciorka   kocioł bałkański
04 maja 2009 22:01
u mnie bez zmian, ale nie moge na tym kompie zrobic zrzuty z ekranu.
jak w operze wyczyscic cookies?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 maja 2009 22:14
nie mam opery, ale w necie znalazlam taka instrukcje:

1) Pamięć podręczna. Najpierw spróbuj wyczyścić pamięć podręczną używanej wersji przeglądarki:

Opera 9.x dla systemu Windows

W przeglądarce Opera kliknij menu Narzędzia.
Kliknij pozycję Preferencje.
Kliknij kartę Zaawansowane.
W kolumnie po lewej stronie kliknij pozycję Historia.
W sekcji Podręczna na dysku kliknij przycisk Opróżnij teraz.
Kliknij przycisk OK, aby zamknąć Preferencje.

2) Pliki cookie. Jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej nie rozwiąże problemu, możesz spróbować wyczyścić pliki cookie przeglądarki.

Ważne! Usunięcie plików cookie z przeglądarki może co prawda rozwiązać ten problem, ale w ten sposób zostaną również usunięte zapisane ustawienia odwiedzonych witryn.

Opera 9.x dla systemu Windows

W przeglądarce Opera kliknij menu Narzędzia.
Kliknij przycisk Wyczyść historię przeglądania.
Kliknij Szczegóły.
Zaznacz pole wyboru Usuń wszystkie ciasteczka.
Odznacz pola wyboru opcji, których nie chcesz usuwać.
Kliknij przycisk Usuń.
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 maja 2009 22:15
jak w operze wyczyscic cookies?

http://www.google.pl/search?q=jak+w+operze+wyczyscic+cookies%3F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=

😵
Czemu Modki nie odpisuja na PW. niby maja 7 dni ale dzisiaj wlasnie siodmy leci a z odpowiedzi NICI!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 maja 2009 08:05
amiast emotek mam czyjś avatar (chyba martwej)


Hahah no to niezle :P Nie wiedziałam,ze ktos az tak mnie doceni  😁 😁 😁
thaya, właśnie Ci odpisałyśmy i przepraszamy za zwłokę 🙂
dziekowac 🙂  🙇
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 maja 2009 20:20
Gdy piszę prywatną wiadomość i rozpisuję się poza ramkę pojawia się suwaczek.
Wiem nie odkryłam Ameryki !
Gdy zaczynam pisać (po pojawieniu się suwaczka) nie widzę co piszę !
tzn. suwaczek przesuwa się w dół, tekst również się pojawia.
Gdy przesuwam suwaczek w dół wszystko ładnie widzę jednak gdy znów zaczyma pisać ramka jakby skacze do góry i w momencie gdy piszę widzę tylko to co mieści się w ramce bez przesuwania w dół.

Wcześnie tak nie było !

Czy to tylko tak u mnie ?
cieciorka   kocioł bałkański
06 maja 2009 20:22
martva, tak to był na 100% twoj avarat 🙂

Edytka, dzięki, naszczęscie dzis problemu nie było. jakby się pojawił będę walczyć 🤣
Hm, na jakiej zasadzie są dodawane wątki do "moich wątków"? Nie dodawałam żadnego, a mam ich dwie strony i tych, w których udzielałam się najwięcej nie ma, więc zastanawiam się, co to za kryterium.

EDIT: Teraz to logiczne 😉. Dzięki, cieciorka.
cieciorka   kocioł bałkański
07 maja 2009 17:29
dodaja sie same, te w ktorych cos napiszesz.
do tych, w ktorych piszesz czesciej pewnie tez czesciej zagladasz i od ostatniego razu nie doszedł nowy post wiec nie ma go na liscie. pojawia sie z kazdy nowym, nieprzeczytanym postem 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 maja 2009 01:42
Czasam wyświetla mi się taki komunikat:
"8: Undefined index: warning
Plik: /home/www/voltopiry/forum/Sources/Load.php
Linia: 996"

Gdy chcę wejść na konto jakiegoś użytkownika.
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 maja 2009 10:32
w wiadomościach prywatnych jak sie kliknie w wysłane to nie widać adresatów wiadomości. kiedyś było widać 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 maja 2009 11:21
fakt, nie widać, jest kolumna: od, ale nic w niej nie ma 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 maja 2009 12:35
kurcze, w adresatach wiadomości tez coś się pokickało 🙁

w wiadomości wysłanej pole "do" wyglada tak:
«  Wysłane do:  :

a w wiadomości otrzymanej, tak:
«  Wysłane do: (Odbiorcy nieujawnieni)  :

czyli nie wyświetla się za zadnym razem adresat wiadomosci
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2009 20:11
mnie tez cos szwankuje- odebrane nie sa wyboldowane, a wczesniej jesli byly dwie tylko jedna byla pogrubiona... no i oczywiscie wyslane tez
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 maja 2009 12:39
Pytam z ciekawości: Dlaczego Brzask została uciszona?
Graba.   je ne sais pas
16 maja 2009 12:45
za nadmierną edycję postów w KR
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 maja 2009 12:49
Graba.  :kwiatek: dzięki
Przejrzałam KR i nie było info, ale ok. Tak tylko chciałam się zapytać  😉
ushia   It's a kind o'magic
16 maja 2009 12:54
cos słabo przeglądałaś....
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3.msg252751.html#msg252751
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 maja 2009 04:54
Ja jeszcze się wtrącę z pytaniem jednym dotyczącym banerów.

Co z bannerami użytkowników, którzy uczestniczą np. w programie partnerskim i poprzez umieszczenie bannera czy linka chcą zarobić?
Tak z ciekawości pytam
Hm, dzieje mi się coś ciekawego. W temacie WAŻNE TELEFONY kliknęłam w szybką odpowiedź i normalnie pisałam, a stronka powoli przesuwała się w górę.
Ale dzieje się tak tylko, jak dojdę na sam dół strony, przy czym nie zawsze.
W innych tematach tak nie mam, nie wiem czy to wina forum czy złapałam dziwnego wirusa.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
20 maja 2009 15:35
Hej a mnie co raz mocniej denerwuje to, że jest kilka podobnych tematów, w których masa info się powtarza.
Dotyczą one odbić psychiczych koni na tle nerwowości/ nadpobudliwości/ elektryczności / niezrównoważenia emocjonalnego/ strachliwości  i postępowania z nimi (wyciszania, uspokajania itp.). Każdy z nich ma nieco inny charakter, dotyczy ciut innych kłopotów z końmi , ale wszystkie powtarzają masę treści - bo często przyczyny problemów są wspólne, a i te cechy często łączą się w poszczególnych koniach. No i w każdym wątku trzeba opisywać kilka typów odbić, przyczyn i postępowania zależnie od przypadku. To wkurzające już jest. Do tego masa  osób miesza pojęcia: nerwowy, elektryczny, nadpobudliwy, bojaźliwy,  koń z "adhd" i opisuje swój przypadek i tak nie w tym wątku co trzeba.
Może wbrew pozorom by było łatwiej połapać się ludziom z trudnymi końmi,  gdyby mogli poczytać wszystko w jednym wątku (a nie przeoczając właśnie ten odpowiedni temat) ?  Warto czytać o nim wszystko, ale nie po pięć razy prawie  to samo.

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,175.msg7101/topicseen.html#msg7101
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,729.msg119265/topicseen.html#msg119265
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,1623.0.html
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,5876.0.html

Jak jest coś jeszcze to nie wiem, tyle znalazłam.
Co Wy na to?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się