Książka skarg i wniosków

A mi w tych nowych nie działa filtr. Daję np czapraki i chcę kliknąć rodzaj i dupa - biała kartka.
Tak ma być?
Jak już wszyscy, to i ja sobie ponarzekam, a co  😁
I ja też się dołączam, w ogóle ich nie przeglądam, a stare przeglądałam namiętnie 😕

Mam to samo. Ale pomyślcie, jakie to dobre dla portfela  :wysmiewacz22:
Ci, którzy wystawiają konie sami sobie strzelili gola prośbą o wydzielenie tych ogłoszeń- konia nie szukam, ale jak przeglądałam ogłoszenia w starej wersji, to jeśli mnie jakiś koń zaciekawił, zapamiętywałam go i jak mnie ktoś potem pytał o jakieś konie na sprzedaż, to odsyłałam, a teraz w dziale sprzedaż koni byłam może z raz na początku.
I wg mnie ogłoszenia typu "kupię" przepadają w czeluściach "pozostałych".
U mnie nie działa zakładka moje ogłoszenia, wyskakuje:
"Fatal error: Class name must be a valid object or a string in /home/www/ogloszenia/app/ctrl/podmenu.php on line 3"
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 lutego 2012 07:55
Dla mnie główną zaletą nowych ogłoszeń jest to, że ich tak nie przeglądam jak starych, więc mniej będzie spotanicznych zakupów z mojej strony 😉 Mój portfel się cieszy! 😉

P.S. Też się nie mogę dostać do moich ogłoszeń.
Tak jak dziewczyny powyżej piszą też mi się dzieje plus do tego to samo wyskakuje jak chcę złosić błąd.
Kiedy ja naprawdę uwielbiam robić zakupy voltowe! To są jedne z moich ulubionych, serio 😜
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 lutego 2012 08:35
A ja szczerze myślę, że po prostu się przywyczaimy do nowych ogłoszeń. I jak trochę się nimi pobawiłąm to naprawdę są zrobione z głową. I już nawet zobaczyłam, że można je też spokojnie sobie przeglądać łatwo i przyjemnie 😜 Drżyj konto!

P.S. Dodawanie ogłoszeń też nie działa.
ja widze, ze wczoraj bylo cos robione technicznie. moze cos tam sie popsulo przy okazji.
Teraz jak są w ogłoszeniach rozwinięte kategorie, to nie jest tak źle. Chociaż bardzo przyzwyczaiłam się do starych (lepiej się przeglądało każdą stronę) to z czasem i do tych się da przyzwyczaić mam nadzieję  😉
Mnie się podobają nowe ogłoszenia między innymi dlatego że są przejrzyste i szybko się ładują ... przy "starej" opcji czekałam straasznie długo aż wszystkie zdjęcia wskoczą...
popieram wpisy  osób którym nie przypadły do gustu nowe ogłoszenia, mnie też chciało się co wieczór namiętnie przejrzeć jakie nowe ogłoszenia dodano. a teraz nawet do nich nie zaglądam  😲
Chciałam zauważyć, że można przeglądać ogłoszenia podobnie jak wcześniej, wystarczy włączyć  po lewej stronie widok i przełączyć na ''ala forum '' i jest fajnie, ale i tak było fajniej wcześniej.
a druga rzecz, że to działa też na sprzedawców - nowych ogłoszeń pojawia się dużo mniej.

Sama bym coś sprzedała, ale jak na to patrzę, to aż mi się nie chce  🤔wirek:
Fakt, mi się niechce nic wstawiać 🤔
mi też  🙁
Ale biadolicie.
wawrek



czy nie widzisz tego błagalnego paczenia  🤣
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 lutego 2012 14:43
Mnie to oczy przypominają raczej: weź się człowieku ogarnij...  😁
Sorki za  🚫 To tylko taka mała z nikim nie związana konkluzja😉
Skoro forum jest dla nas, to może zróbmy ankietę i demokratycznie zdecydujemy, którą formę wolimy? Ewentualnie może mogłyby funkcjonować dwie?
właśnie - nie było referendum  😎
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 lutego 2012 18:44
A ja myślę, że nowe ogłoszenia mają związek z techniczną stroną forum. Bez powodu root by tego nie robiła. Pewnie forum zajmuje i tak masę miejsca, a eksport ogłoszeń na oddzielną stronę zwolniło trochę zasobów. Nie wiem, tak gdybam. Czy tak jest faktycznie, mogą odpowiedzieć Moderzy i Admin.
trzynastka   In love with the ordinary
28 lutego 2012 18:51
Tyle osób marudziło, że chcą osobno konie, że to, że tamto, że najlepiej by to podzielić na poddziały i stworzyć jeszcze 5 dodatkowych ogłoszeniowych wątków. Root zrobił to specjalnie osobno, podzielił na działy, zrobił to lepiej i co? I wszystkim się nie podoba.  😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 lutego 2012 18:54
Mnie tam pasuje, ba nawet wygodniej się ogląda.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 lutego 2012 19:06
Mi też pasuje.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 lutego 2012 19:19
Też sie podpisuje. Ogłoszenia były zawsze w moim stałym programie. Wchodziłam na forum, sprawdzałam wszystkie nowe ogłoszenia, dodawałam swoje. Na obecne weszłam od początku ich istnienia dwa razy.


w sumie ja też tak robiłam... na obecne jakoś nie chce mi się wchodzić (nie jest to jakaś krytyka oczywiście)
Mi się podoba, bardzo!
mnie nie, mnie nie, mnie nie 😵
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lutego 2012 20:49
Mi się bardzo podobają. Wszystko przejrzyście i jasno.
Przez pierwsze 2, 3 dni też ogłoszenia mi się nie podobały, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, bo teraz uważam, że te nowe są rewelacyjne! Przede wszystkim nie trzeba czekać, aż wszystkie zdjęcia na stronie się załadują, tylko wszystko od razu się pokazuje, widać miniaturki i można ocenić czy coś nas interesuje czy nie. Druga sprawa to bardzo wygodne szukanie. Ustalamy czego chcemy, klik i wyskakuje nam lista rzeczy odpowiadająca kryteriom. Kolejny plus - możliwość obserwowania. Już  nie muszę szukać 5 stron wstecz rzeczy, który mi się spodobała, tylko wchodzę w zakładkę 'obserwowane' i już. Ogólnie to kojarzą mi się te ogłoszenia z allegro i są super 🙂
A mi w tych nowych nie działa filtr. Daję np czapraki i chcę kliknąć rodzaj i dupa - biała kartka.
Tak ma być?

Na komputerze w pracy mi działa, w domu (gdzie mam lepszy) nie działa. Czyli mam cos pewnie z ustawieniami. Gdzie to można sprawdzić?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się