"Złote rady koniarzy" oraz prosto z Photoblogów

[quote="darolqa"]Voltopiry, czy my nie mamy jakiegoś szpiega czy co? Skąd nagle taki nalot quoniarek?  ke nigdy czegoś podobnego nie było..[/quote]
a wiesz, że Twoja teza jest całkiem prawdopodobna.... ilekroć pojawia się tu jakieś photoblogowe zdjęcie momentalnie przychodzi tłum "tłumaczy-spowiedników".
wątek zamknięty
No to ja na poprawe humoru dodam coś z epulsa :P

Dostałam niedawno pod opiekę konia mojego wujka. Nie zabardzo umiem się z nim dogadać... Lubię konie i wiem o nich całkiem sporo, ale TEN koń uważa się za króla. Bardzo mi na tym zależy bo jak się sprawdzę to rodzice pomyślą nad kupnem konia dla mnie. Może ktoś ma jakąś teorię dlaczego tak jest? Albo pomysł jak się z nim dogadać. To jest 10-cio letni arab (czysta krew).
Pomuszcie plis.


Rozmawiaj z nim,  głaszcz go

a moze sie do Ciebie nie przyzwyczail...

Najpierw to on musi się oswoić , z nowym miejscem. A później musi nabrać do ciebie zaufania , więc radziłabym poświęcenia mu więcej czasu . Ale żeby coś więcej napisać musiałabyś podać więcej informacji o jego zachowaniu .

daj mu troche czasu . ja jak zaczelam sie opiekowac takimi konmi to na poczantku one sie wogule nie dawaly dotykac a teraz to juz nawet jeden jest osiodlany
ta ma 11 lat 😀
wątek zamknięty
Kupić konia 11-latce która nie jeździ, i nie wiadomo po co jej koń. Ciekawe. Też bym chciała żeby rodzice kupowali mi co tylko chce.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
11 marca 2009 20:17
Dostała go od wujka ponoć  😉
wątek zamknięty
Ale to tamta 11 latka tylko osttatni czytat jej.. temat założyła chyba 13 latka.. choć to tak czy siak beka.. :P


A tu nie wiem czy to było czy nie.. ale padłam  😵
http://www.koniejazdaiinne.fora.pl/rzad,7/munsztuk,16.html
wątek zamknięty


daj mu troche czasu . ja jak zaczelam sie opiekowac takimi konmi to na poczantku one sie wogule nie dawaly dotykac a teraz to juz nawet jeden jest osiodlany


jest osiodłany i czeka na nią w stajni  😁
wątek zamknięty
A któraś z was była tam i podkręcała atmosfere ? Nie wiem, które teksty brać 'na poważnie"

ok ok 😀 czytam dalej i widze 😉
wątek zamknięty
A któraś z was była tam i podkręcała atmosfere ? Nie wiem, które teksty brać 'na poważnie"



tam duzo osób było z volty  😁 przeglądałam posty to tak się naśmiałam  😁
wątek zamknięty
No właśnie.. On tak cały czas osiodłany stoi? xD
wątek zamknięty


PostWysłany: Śro 0:10, 30 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja tesz na monsztuku jerzdze i czasem na mikmarze.. bronzowom wodze tez uzywam i ostrogi takie dlugie bo ten kon to len.. i bez siodla jerzdze bo kon to moj psyjaciel slodziaszny :*:*:*:*:* koooooooooooffffffffffffffaaaaammmm kooooooofffffffffffaaaaannnnnnnneeeeeee konisie🙂





hahahah 😀 niezłe są te posty
nie ładnie tak się nabijać z dziewczynek,
bo wezmą na serio
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 marca 2009 20:50
O matko! Tarzam się po ziemi! Haha, ale jaja z tym munsztukiem! 😀
wątek zamknięty
hahah xD kto to pisał tak wogóle?
wątek zamknięty
dziewczyny z r-v kiedyś sobie z nich jaja robiły  🤣
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 marca 2009 21:40
eee ja tam mysle,ze prowokacja, az takich ludzi to chyba nie ma
wątek zamknięty
tak jak unicorna zostałam obiektem zainteresowania na tym forum ;/ ech co za pech. zapraszam na mojego fb. odrazu was olśni a nie potraficie tylko wytykać mi błędy. Pozdrawiam was serdecznie ;D
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2009 22:16
Sugeruję, żeby odpowiadać na PW lub pb, a tu pozostawić tę uwagę bez odpowiedzi 😉 Tak jakby kogoś korciło...
wątek zamknięty
eee ja tam mysle,ze prowokacja, az takich ludzi to chyba nie ma

no tak mialam na mysli prowokacje  😉 wiadome to jest  🤣
wątek zamknięty
Normalnie nie czytam tego typu stron , ale ta o munsztukach mnie zabiła po prostu .
z nieco innego działu

A mój jest gniady i dlatemu je tylko czokapik  😂

:oczopląs:  😵

Nie wiem czy to prowokacja czy co , ale......... :pijacy:  można za to wypić

buhahaha
wątek zamknięty
to jest z jednego ze starych voltopirowych nalotów 🤣 na szczęście 😁
wątek zamknięty
Sugeruję swoje żale wysyłać na PW do osób, do których ma się o coś pretensje. Taka zasada wątku.
wątek zamknięty
A czy mogę się wtrącić i coś powiedzieć?  :kwiatek:

Dlaczego mylovehorses ma odpowiadać na postawione jej zarzuty na priva? Dlaczego nie może spróbować się wytłumaczyć na forum? ( no chyba, że to co jej wykasowano nie było próba wytłumaczenia się)

Jeśli publicznie ktoś jej tyłek zjechał za coś, to nie ma prawa spróbować się wytłumaczyć również publicznie?
Wiem, że z takich tłumaczeń robi się po chwili przepychanka, ale to chyba niesprawiedliwe móc obrabiać komuś tyłek w tym wątku, a nie pozwolić osobie zainteresowanej się wytłumaczyć.

Zwłaszcza, że osoby czepiające się blogów zdrowo przesadzają chwilami: a to koń skacze bez ochraniaczy, a to za chude konie w szkółce (jakby osoby jeżdżące miały na to jakikolwiek wpływ) a to brak idealnej czystości w boksie, bo widać końską kupę, a to ktoś bez kasku jeździ ( a może tylko do zdjęcia?), a to przeszkoda zrobiona z deski (jakby wszystkie przeszkody np w terenie były bezpieczne?) itd itp.

Moim zdaniem zdrowo przesadzacie i mam prawo to napisać.
Pozdr.

wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
12 marca 2009 08:01
na starej volcie (chyba) całe to forum (http://www.koniejazdaiinne.fora.pl/) było maglowane 😉. szkoda że tam już chyba żadna quniarka nie piszę 🤣. Ostatnio znów to sobie poczytałam i znów śmiałam się z nich jak głupia (chociaż mam nadzieje że ane tylko tak pisały i nie robiły tego na serio)
wątek zamknięty

A mój jest gniady i dlatemu je tylko czokapik   😂

:oczopląs:  😵

Nie wiem czy to prowokacja czy co , ale......... :pijacy:  można za to wypić

buhahaha



hahahah a może nesquik 😀DD
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
12 marca 2009 09:06
tunrida, owszem - prawo wytłumaczenia się istnieje. Ale nie ma prawa do słownych przepychanek. Jeśli ktoś się wytłumaczy w wątku, to luz, ale odpowiedzi na to tłumaczenie powinny lecieć już na PW, bo zawsze wychodzi z tego awantura.

W chwili obecnej trwa dyskusja czy ten temat ma nadal funkcjonować czy zostanie zamknięty. Przypomnijcie sobie jak on wyglądał w pierwotnej wersji, bo chyba warto do tego wrócić.
wątek zamknięty
GALOP
A teraz mój ulubiony chód, którego to używam zamiast kłusa


taaak ja też galopu zamiast kłusa używam kłus jest beznadziejny i dla cieniasów prawda😀 a w terenie najczęściej jak jeżdże to jak już konia rozgalopuje to później zasuwam cfałem  A CO!!


my z mojim konisiem skaczemy z cfalu!! klase C i moje kolerzanki muwiom, że mamy ogromny talet i rzebysmy się zapisali na zawody!!


moim ulupionym hodem jest cfał po trasie szybkiego ruchu. Lubie sie scigac z samohodami tylko czassem jak sie konik mi sploszy to musze bardzo uwarzac rzeby nie wyskoczyl mi pszed samochud

a ja cfałofałam na koniu i wbiegł na pomost i pomost siem skonczył i wpadliśmy do wody i popłynęliśmy na zaczarowaną wyspę i tam użondziliśmy śfiatowej rangi zawody i wygrałam i dostałam puchar i wróciliśmy do stajni i tam siem on motylka przestraszył i spadłam i potłukłam sobie ****


hahaha ludzie są dziwni xD
wątek zamknięty
sosi   szczypior szczypior...
12 marca 2009 10:15
[quote="darolqa"]Voltopiry, czy my nie mamy jakiegoś szpiega czy co? Skąd nagle taki nalot quoniarek?  ke nigdy czegoś podobnego nie było..[/quote]

odpowiedzialna jest za to cierp1enie

pierwszy fb w tym watku:
http://www.photoblog.pl/jagienka369/26416310

podała w komenatrzu link na forum, wiec podejrzewam ze nie jej jedynej

w wiekszosci pojawiających się tu fb - zostawiłyśmy swoje zdanie, ale najczęściej były one usuwane i właścicielki blokowały swoje profile...
ja rozumiem, że ludzie chcą sie wytlumaczyć i mają do tego prawo. tylko że prawie nikt nie chcial się tłumaczyć - rzucal tekst 'nie znacie tego konia, i wogole glupie jestescie'
nawet jeżeli komuś byłoby głupio, że tak było, to by nie wstawiał tych zdjęć! albo podpisałby go w spsoób taki, jak nasza samokrytyka

wiec tlumaczenie 'to bylo dawno, to byl moj pierwszy galop, ktos inny sie tym koniem zajmowal i nie moglam go doczyscic' PO krytyce z naszej strony (a wcześniejszemu opisowi w stylu 'ah jak fajnie sie galopuje na końskim grzbiecie' - z koniem złamanym/zaszarpanym itp) jest żałosne
wątek zamknięty
pierwszy fb w tym watku:
http://www.photoblog.pl/jagienka369/26416310


😵 😵 😵


Rozumiem, że to prowokacja...

Ale komentarze są boskie !!! 😅
wątek zamknięty
Tunrida - widziałem co napisała mylovehorses i nie było to żadne tłumaczenie, tylko coś w stylu "argumentów" pozostałych użytkowniczek fb: "najłatwiej krytykować, ale zobaczyć własne błędy..." itp. Chwała Dworcice, że zamiast się cackać, to usunęła tego posta.

Co do ewentualnego zamknięcia wątku z powodu nalotu quoniarek, to to najgorsze z możliwych rozwiązań - dla mnie to takie kapitulowanie przed głupotą, byleby mieć święty spokój, a chyba nie tak to powinno wyglądać. Mamy sprawnie działający aparat represji, 😉 tak więc jeżeli quoniarki przenoszą swoje przyzwyczajenia na R-V (czyli pisanie durnych jedno zdaniowców, ogólna infantylność, pyskówki itp) to można sobie z nimi dosyć szybko i skutecznie poradzić.  🙂
wątek zamknięty
co to ma znaczyć ? ;/
oceniasz ludzi po postach hmmm. no nie źle. ;/
ech jak fajnie nas nazwaliście ;/ lol.
pyskówki ? hmmm. fajnie byś się nie czuł będąc na moim miejscu.
wątek zamknięty
tłumaczyć się nie będę zapraszam na mojego fb. tam więcej szczegółów z mojego życia. będzie o czym plotkować. ;/
Zapraszam !  hmmm. jestem ciekawa dlaczego teraz nikt nie chce wyrażać swoje zdanie na temat tego jak jeżdze i w czym jeżdze lub też o tym po czym galopuje. 😉
hmmm. sprawa nie jest zakończona wiem jakie osoby zaczeły ten temat nie tylko o mnie także o mojej koleżance i przysięgam że my tego tak nie zostawimy. IP. napewno dużo nam pomoże. 😉 Dziękuje za uwagę. Aaa wasze fb. też znamy 😉


Bardzo proszę o korzystanie z edycji postów.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.