Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2016 20:15
amnestria, ooo też mam w planach w wakacje odwiedzić wrocławskie zoo 🙂
Przepraszam za offtop, ale Hexa, dzięki za poprawienie mi humoru tym komiksem... Tak bardzo ja! 😂 Ostatnio znajomi przyjechali ze swoją półroczną córą do PL i to jest jedno z niewielu dzieci, które lubię i mnie jakoś rozczula - jak wzięłam od A. małą na ręce (bo sama z siebie chciałam i to było drugie niemowlę w życiu, które miałam na ręku, poprzednie mi wciśnięto trochę :P) i żona A. to usłyszała, to biegła z kuchni, żeby mi zrobić zdjęcie, bo "nikt mi nie uwierzy". Cóż, nie zdążyła udokumentować tego historycznego momentu. 😎 😁 Za to koty lądują u mnie na rękach z automatu... 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2016 05:55
Popuś  😍
Wichurkowa   Never say never...
29 czerwca 2016 06:21
Aaaaaaa budyń  ale jesteś szczesciarą!! Normalnie zazdro milion! 😍 😍
desire   Druhu nieoceniony...
29 czerwca 2016 10:03
mały offtop - co Was tak jara w tym Popku?  👀
mały offtop - co Was tak jara w tym Popku?  👀


nawet mnie on zapadł w pamięć - jest wyj...any (nie moge napisac inaczej - bo mod ponoć nie klnie)
Teksty piosenek (w sensie tych melorecytacji) ma niezłe
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2016 10:28
Hm, chyba i ja zacznę sobie foty z celebrytami strzelać, bo ich obecność to nornma w mojej robocie 😁 Chociaż trudno do nich zaliczyć polityków, tych bardziej nawet znanych, których widziałam 😀iabeł: Ale żeby OFF nie było 😎
desire, ja nic, zrobiłam fotę dla jaj 😁 No i żeby znajomi zazdroscili 😎
Wichurkowa   Never say never...
29 czerwca 2016 11:36
No jest mega wystrzelony w kosmos,ale dla mnie pisze mega teksty,  typowe-życiowe  😎 I wg lubię go :-D
Żałuję, że nie zdjął okularów, albo się nie uśmiechnął by dopełnić fotę, no ale trudno, jakiś zmęczony był i zrezygnowany, nawet nic nie mówił :P W ogóle umarłam tam ze śmiechu, bo widzę, że stoi grupka dzieciaków i gimbazy, mijam, po chwili woła mnie koleżanka, że popek jest i żebym jej zdjęcie zrobiła. Myślę, lol, no dobra, to też chcę. Popek się wyłonił i mówi "minutka", dzieci ŁOOOOOOO, podjarane, koleżanka przeżywa "jezu jak mi serce wali", jakiś gimnazjalista z telefonem "HALO, TATA???", ogólne poruszenie, wszyscy wyciągają telefony, szukają długopisów i kartek, koleżanka nuci mi obok "pizda nad głową", ja tylko umieram w środku z absurdu całej sytuacji. W końcu jest, wyłania się, dzieci znowu ŁOOOOO JAAAAA AAAAA, kolejka na zdjęcia, dzieciaki zagadują, napinają bicepsy, żeby porównać z popkiem, który ma, mówiąc dosadnie, wyje*ane i tylko im podaje rękę, dziewczyny ze dwie objął, coś tam się niby uśmiechnął. Połowa kolejki, popek do managera/kolegi "PIOTREK RATUJ", Piotrek, nicpoń jeden, zaśmiał się tylko. Popek wymiękł, opadł na poślady i teraz zdjęcia siedziane, wyje*anie popka wkracza na nowy poziom i wyciąga fajka, pyta, czy ktoś ma ogień. Jakiś chudy gimnazjalista max 15 lat w typie kujonka podaje mu zapalniczkę. Koleżanka w fazie ekstazy zasiada obok, robi sobie milion selfie, później ja jej robię pozowane. W końcu siadam ja i dociera do mnie, że yy, co by tu zrobić - siadłam, zrobiło mi się trochę głupio, że stara baba siedzi z gimbazą i robi sobie zdjęcia z jakimś popkiem ryszki szyszki. Wstałam, no bo ile sobie ten Popek może ze mną zdjęć robić, wystarczy przecież, kolejne dzieci idą, Popek wstaje, tłum się zagęszcza, szybkie rozdanie autografów i uciekł do hotelu.
Jestem rozczarowana, taki wygadany chłopak, pewny siebie, a przed grupką fanów ani cześć, ani nara, ani heszke w meszke.
myślę, że po prostu był przemęczony - inny by zwiał od początku - a jak piszesz facet dał sie osaczyć i foty porobić...
takie życie "GWIAZDY"
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2016 14:18
Ja mam nadzieję, że będę mogła się niedługo pochwalić jednym z bardziej wymarzonych zdjęć ze znaną osobą 😎
Ale muszę poczekać, na (OBY!) koniec Euro 2016 😁
Przeczytałam sobie tekst piosenki (?) "pizda nad głową" i zwątpiłam. Serio.
Które teksty są niezłe?
budyń, umarłam ze śmiechu też 😁 😁 Popka się na RV nie spodziewałam
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 czerwca 2016 14:26
Amnestria - już sam tytuł tego "utworu" jest niesamowicie głęboki i przyciągający 😉
mały offtop - co Was tak jara w tym Popku?  👀
Kto to jest?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2016 14:37
Przeczytałam sobie tekst piosenki (?) "pizda nad głową" i zwątpiłam. Serio.
Które teksty są niezłe?


Ja z siłowni obok pracy zrezygnowałam, bo jego "utwory" leciały przez godzinę  😵
[quote author=budyń link=topic=28.msg2564760#msg2564760 date=1467205539]
Żałuję, że nie zdjął okularów, albo się nie uśmiechnął by dopełnić fotę, no ale trudno, jakiś zmęczony był i zrezygnowany, nawet nic nie mówił :P W ogóle umarłam tam ze śmiechu, bo widzę, że stoi grupka dzieciaków i gimbazy, mijam, po chwili woła mnie koleżanka, że popek jest i żebym jej zdjęcie zrobiła. Myślę, lol, no dobra, to też chcę. Popek się wyłonił i mówi "minutka", dzieci ŁOOOOOOO, podjarane, koleżanka przeżywa "jezu jak mi serce wali", jakiś gimnazjalista z telefonem "HALO, TATA???", ogólne poruszenie, wszyscy wyciągają telefony, szukają długopisów i kartek, koleżanka nuci mi obok "pizda nad głową", ja tylko umieram w środku z absurdu całej sytuacji. W końcu jest, wyłania się, dzieci znowu ŁOOOOO JAAAAA AAAAA, kolejka na zdjęcia, dzieciaki zagadują, napinają bicepsy, żeby porównać z popkiem, który ma, mówiąc dosadnie, wyje*ane i tylko im podaje rękę, dziewczyny ze dwie objął, coś tam się niby uśmiechnął. Połowa kolejki, popek do managera/kolegi "PIOTREK RATUJ", Piotrek, nicpoń jeden, zaśmiał się tylko. Popek wymiękł, opadł na poślady i teraz zdjęcia siedziane, wyje*anie popka wkracza na nowy poziom i wyciąga fajka, pyta, czy ktoś ma ogień. Jakiś chudy gimnazjalista max 15 lat w typie kujonka podaje mu zapalniczkę. Koleżanka w fazie ekstazy zasiada obok, robi sobie milion selfie, później ja jej robię pozowane. W końcu siadam ja i dociera do mnie, że yy, co by tu zrobić - siadłam, zrobiło mi się trochę głupio, że stara baba siedzi z gimbazą i robi sobie zdjęcia z jakimś popkiem ryszki szyszki. Wstałam, no bo ile sobie ten Popek może ze mną zdjęć robić, wystarczy przecież, kolejne dzieci idą, Popek wstaje, tłum się zagęszcza, szybkie rozdanie autografów i uciekł do hotelu.
Jestem rozczarowana, taki wygadany chłopak, pewny siebie, a przed grupką fanów ani cześć, ani nara, ani heszke w meszke.
[/quote]

Nieszczęsny Popek, od ,,Króla Albanii nap*erdolonego koką" po rolę pluszowego misia na festynie  😁
Dzieciakom do 18 roku życia powinno się odłączyć Internety. Tak w ogóle.
Przeczytałam sobie tekst piosenki (?) "pizda nad głową" i zwątpiłam. Serio.
Które teksty są niezłe?
Nie żartujesz?!
Dołączam się do prośby: Podajcie jakiś utwór, który ma niezły tekst. Lub z innego powodu jest fajny.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 czerwca 2016 16:07
[quote author=desire link=topic=28.msg2564635#msg2564635 date=1467190982]
mały offtop - co Was tak jara w tym Popku?  👀
Kto to jest?
[/quote]

No właśnie, powinnam go znać?  😡 👀
Wrocław dissuje Warszawe, ze nie powiedziała, że będzie 😎

Nawet w sumie powiedziała... Tylko Wrocław nie zauważył 😉
Wichurkowa   Never say never...
29 czerwca 2016 16:28
Ja cała jego Nowa płytę uwielbiam,piosenka król cyganów,każdy z nas,wiara czyni cuda,każdy z nas,imprezka domowa,itp  hahah dla mnie kozak  😁
Dziewczyny, Popkiem głównie jarają się dzieciaki w wieku gimnzajalnym, bo czasem troche poklnie no i jego teksty są jakie są, więc dzieciaki się "jarają" zakazanym. Chociaż nie powiem, jak mam nastrój (bo ja słucham właściwie każdej muzyki, więc skacze po piosenkach od klasyków po żenadę) to czasem posłuchałam sobie z moim facetem pakistańskiego disco i powygłupiamy się do tego 😀 No, ale ja od czasu do czasu słucham Braci Figo Fagot, więc raczej postrzegam muzykę Popka przez ich pryzmat (BFF tworzą pastisz). Mam wrażenie, że on część z tej muzyki tworzy tylko dla beki swojej i innych ludzi. Zresztą, facet dobrze się wstrzelił i doskonale wie, co robi 😉
No i jako wielka fanka d'n'b i dubstepu lubię jego niektóre bity 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2016 16:37
To ja już wolę Czadomana  😂
Ja może fanką nie jestem, chociaż strasznie mnie bawi cały Gang Albanii, na głupawkę jak znalazł :P
Z tego, co gdzieś kiedyś słyszałam, to cały zespół został stworzony właśnie tylko i wyłącznie po to, aby zarabiać na gimnazjalistach 🤣
Wichurkowa   Never say never...
29 czerwca 2016 17:00
Gimbazą nie jestem,ale to chyba komplement skoro go lubię  😁
Popek na revolcie, świat się kończy  😁   budyń wygrałaś wszystko  🏇

Safie
Czadomena uwielbiam też  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2016 17:59
Ja powiem tak, jako miłośniczka polskiego rapu, Popkowi-raperowi mówię stanowcze nie. Kiedyś był jakimś raperzyną w jednym z krakowskich składów. Bez talentu, muzyka prosta, ich fani to głownie dresy, którym mózg wyturlał się pod łóżko.
Jak uciekł do UK, zrobił sobie skarę i wytatuował oczy to miałam go za totalnego debila. Natomiast koleś wygrał życie. Siedząc w garażu, nagrywając wideo, robiąc z siebie kretyna zarobił na małolatach taki hajs, że można mu tylko zazdrościć. Oprócz płyt wypuścił linię energetyków, browarów i drinów. Dzięki małolatom, którzy jaraja się nim jak ksiądz nowym ministrantem pozwolili mu zarobić mega gruby hajs i żyć w dostatku jeszcze długo. Nie, jego muzyka to nie będzie nigdy nic pokroju Ostrego czy Grammatika. Jego muzyka to nabijanie się z innych, z siebie i jakieś niewytłumaczalne bragga 😀



Jestem rozczarowana, taki wygadany chłopak, pewny siebie, a przed grupką fanów ani cześć, ani nara, ani heszke w meszke.

Zapewne nie był naćpany koksem 😉
desire   Druhu nieoceniony...
29 czerwca 2016 20:39
Przeczytałam sobie tekst piosenki (?) "pizda nad głową" i zwątpiłam. Serio.
Które teksty są niezłe?


w pełni sie zgadzam. 😀   


ja go kojarze tylko i wyłącznie z re-volty i dyskusji w sercowych o liściu rzuconym ukochanemu, którą rozpoczęła halo, a ktoś wrzucił linka z jego piosenką na właśnie ten temat.  😂
To ja już wolę Czadomana  😂

A to dla odmiany kto? Tego też powinnam znać? Czuję się staro, nie kojarzę ani jego, ani Popka. 😜 Gang Albanii - tylko z nazwy...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się