Końska rewia mody cz. 3

Co to za owije ???
wątek zamknięty
firmy nie znam, kupiłam razem z czaprakiem zdrugiej ręki, ale jeśli Ci bardzo zależy, mogę spróbowac się dowiedziec 👀
wątek zamknięty
zastanawiam się czy nie kupić jakiego rózowego czapraka ;p ale musi być taki jaśniutki róż, mozecie coś polecić?
wątek zamknięty
IloveMosiek Jakoś bardzo to nie 😉 Pytam tak z ciekawości bo wyglądają podobnie do moich. To polar-elastik ???
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 kwietnia 2009 21:12
ostatnio Wicher pierwszy raz w życiu był na treningu w komplecie pod kolor. po prostu wielkie łaaaał  😁


i słusznie! do twarzy mu 🙂
(i pisze to nawet pomimo tego, że nie lubie jak podkladka dołem wystaje 🙂😉


zastanawiam się czy nie kupić jakiego rózowego czapraka ;p ale musi być taki jaśniutki róż, mozecie coś polecić?

ostatnio w ogloszeniach mignął mi różowy tattini - widziałam go na zywo - jest cuuuuudny 😍
to taki słodki delikatny cukierkowy róż
a do tego czaprak bardzo fajny - gruby i mięsisty - tak jak lubie
nawet nie wiesz ile razy się zastanawiałam nad kupieniem go 😁 tylko, ze dla mnie to byłby taki czaprak do przytulania - na razie jeszcze nie dotarłam do ubierania wałacha w róż 😉
ale jakbym miała klacz - to bym jej tego nie darowała 😁
wątek zamknięty
właśnie się nad nim zastanawiam, a mam klacz, nawet dwie 😀
tylko nie wiem czy ten w ogłoszeniach to full czy pony bo nikt mi narazie nie odpisuje poczekam, aż się dowiem jaki to rozmiar i chyba się zdecuduje

***
EDIT:


i jak??
zastanawiam sią czy róż czy żółty eskadron, no chyba, ze wezmę 2  🤣
wątek zamknięty
korsik  bierz dwa :P
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 kwietnia 2009 22:11
właśnie się nad nim zastanawiam, a mam klacz, nawet dwie 😀
tylko nie wiem czy ten w ogłoszeniach to full czy pony bo nikt mi narazie nie odpisuje poczekam, aż się dowiem jaki to rozmiar i chyba się zdecuduje

to jest chyba ten, ktory obmacywałam na miejscu w Karinie... DR full 😉

na zywo on jest sporo delikatniejszy niz to co ci wyszlo w przeróbce 😉
to jest naprawdę miły, deliaktny rożyk. cos jakby ci biały czaprak lekko na rożowo zafarbował 😉
moim zdaniem - jest cudny 🙂

...ale  jak możesz - to bierz dwa 🤣
wątek zamknięty
Radzę Ci się decydować szybko  😎 o sama już zaglądnęłam tam i właśnie od kilku minut sobie go wyperswadowuję.
Ale ja mam bardzo słabą wolę  😎
wątek zamknięty
Magdzior Twój koń jest podobny do Reszki H&M

IloveMosiek ślicznie w bordo 😍

fin nadal twierdze ze źrebięce są za małe gdyż już takie kupiłam i muszę je teraz sprzedać mimo ich regulacji w trzech miejscach
no wiem, dlatego Ci znalazłam szetlandowe, w czym problem?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 kwietnia 2009 08:42
fin - bo Magdzior to H&M właśnie 😂 😉
wątek zamknięty
IloveMosiek Jakoś bardzo to nie 😉 Pytam tak z ciekawości bo wyglądają podobnie do moich. To polar-elastik ???


taaak


fin, caroline  :kwiatek:
wątek zamknięty
ma ktoś moze jakiś czaprak ujeżdżeniowy w domu i mógłby mi zmierzyć długość i szerokość?? (eskadron, ES, schockomogle, fair play itd.)
:kwiatek:

***
EDIT:
już nie trzeba, zapomniałam, ze mam w domu eskadrona  😡
wątek zamknięty
korsik, jakbyś jeszcze chciała, to mam w domu eskadrona, eurostara, hkma i kieffera ujeżdżeniowe 🙂 mogę zmierzyć we wtorek 😉
wątek zamknięty
już nie trzeba  :kwiatek:

już kupiłam  😍
wątek zamknięty
gniadosrokate w czekoladzie i pistacji🙂😉)


wątek zamknięty
Inny kolor czaprak a inny owijki?!  🤬

Ale spoko widzę że owijki pasują do lamówki czapraka..wszystko pod kontrolą widzę  😁

Sama słodycz  😀
wątek zamknięty
dziewczyny!

ulubiona Landryna znow sie poleca  😁

Zestawy kolorystyczne mamy nastepujace:

zielony taki w roznych wariantach:



ropuszkowy (takie same owijki tez):



jeszcze taki pad:


czarny padzik:



pomaranz (plus owijasy)



No i moja nowa milosc, czyli bezowy pad_bezowe owijki i koszula, na fotach nie mam. Niebieski zarezerwowany na pleasure dla kasztana.

Jednak nie wiem co zalozyc na Proska na pozostale 3 czy 4 konkurencje. Reining na pewno czarna koszula i czarny pad (pytanie ktory). I teraz nie wiem: biale oiwjasy czy czarne? Bialy kapelusz czy czarny? Brazowe czapsy czy czarne?

🙇
wątek zamknięty
Karolass, Mi się widzi coś takiego jak na 6 zdjęciu tylko może owijki czarne tym razem?
wątek zamknięty
Karolass - czarny padzik (ten z szóstego zdjęcia)-białe owijki-czarna koszula-biały kapelusz-czarne czapsy 😉 A pozostałe konkurencje... Klaczucha świetnie prezentuje się w tej jaskrawej zieleni 😍

A tak poza tym: Okser ma teraz fajne świąteczne przeceny. Na rzeczy z nowej kolekcji Eskadrona również 😁
wątek zamknięty
tez tak myslalam, ze bialy kapelusz i czarne czapsy. Ale owijki czy czarne czy biale? Sama nie wiem... eh... 😉

A ropuchowy jest super, ale nie mam juz tych jasnych czapsow. Musialabym ubrac czarny zestaw. Pasowaloby?

A, no i jedziemy Hunter Under Saddle.

Biale czy bezowe bryczesy? Za granica widzialam, ze w bezowych pomykali...
wątek zamknięty
Według mnie białe... Chociaż kobyłka ma odmiany, więc lepiej widoczne będą czarne. Eh 🙄

Czarny zestaw byłby okej. Oczywiście z tą ropuchową koszulą 😍

Jeśli biały czaprak, to białe bryczesy 😀
wątek zamknięty
korsik a co kupiłaś? 😉
wątek zamknięty


a tutaj maja bezowe.

No i badz teraz madry  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 kwietnia 2009 21:02
Białe lepiej  😉
wątek zamknięty
no to ok. biale bryczesy. I kropka. Landryna sie zdziwi jutro, jak zobaczy mnie w rajtuzach  😁

Ropuszkowy to jeden zestaw... A co wybrac jeszcze na pozostale dwa?
wątek zamknięty
Breva  to eskadron?
wątek zamknięty
Karolass - pomarańczowy i może ten czarny z piątego zdjęcia ❓
wątek zamknięty
Karolass A może ten pad z 4 zdjęcia i do tego np turkusowe owije ???
edit:  Albo jasno zielone 😉
wątek zamknięty
Dramka - no właśnie owije pod lamówkę - lubię mieć dół dopasowany do detalu na górze🙂

martynkakoniki - si, to eskadron🙂 świetny! super się układa - no zachwycona nim jestem🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.