Końska rewia mody cz. 3

na str equishopu nie wchodze bo mnie wirusy atakuja


🚫 no wlasnie, co sie do cholery dzieje z ta strona, ledwo sie otworzy i juz mi komunikaty wyskakuja 🙄
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2009 19:28
szukam jakiegoś białego, fajnego, grubego czapraka ujeżdżeniowego na zawody, do 150zł. Co polecacie?
wątek zamknięty
Może Schockemöhle?
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
09 kwietnia 2009 19:48
Schockemohle jest fajny:-)
Jeszcze Euro-Star Sportive jest super, ale nie pamiętam ile kosztował:-(
Zwykły, gruby, pikowany w fale HKM spisuje się u mnie bardzo dobrze. Wogóle nie stracił grubości, koloru itd. Naprawdę fajny. Cena też jest niska.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2009 19:53
KuCuNiO, Sportive fajny, ale chyba już nie można go dostać, bo był kolekcją limitowaną.
Misia, właśnie zastanawiałam się nad Schockemohle, ale całym białym, bo jakoś ta beżowa lamówka do mnie nie przemawia.

a ma ktoś ten z Amigo?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 kwietnia 2009 20:01
szokmol jest super
stubben nie do zajezdzenia
lamicell elegance u mnie sprawuje sie rowniez bardzo dobrze

i tak dalej 😉 kiedyś opisywałam całą game białych czapraków (kilka przeszlo przez moje rece 😉) zaraz poszukam tamtego posta i podlinkuje 🙂

edit
znazłam post, ale fotki w nim sobie gdzies poszly kiedyś najwidoczniej 😉
jak coś, to moge ich poszukać, ewentualnie 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,29.msg8966.html#msg8966
wątek zamknięty
Szukam jakiś ładnych katarków na szetlandy 🙂 Moze ktoś przeglądając strony natkną sie na takowy lub ma taki i może coś polecić ? 😉
wątek zamknięty
Eni sio z tym do kantarowego wątku 😂 poza tym już Ci jakieś znalazłam 😁

Hucułeczka taki jak pokazałaś, tylko czarny ma moja koleżanka ze stajni. Jest nawet fajny i chyba adekwatny do ceny, ale podszycie ma hmm... dziwne  😁
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2009 20:11
caroline byłabym wdzięczna :kwiatek: ale na śmierć zapomniałam o Lamicellu!
takie w necie znalazłam
[img]http://lh4.ggpht.com/_Nml7Xo_QmBU/RqC1h-tIsjI/AAAAAAAAAlw/e6HCUUT0FNs/s640/IMG_0115[/img]
wątek zamknięty
tylko on moze wyglądac na twoim hc  jak derka  😉
wątek zamknięty
Miałąm nadzieje  że tutaj jakaś dobra duszyczka natknęła się kiedyś na jakiś ładny szetlandowy kantarek 😀 W końcu to końska rewia mody  😁
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2009 20:18
Ciska a to swoją drogą 😂 musiałabym poprosić kogoś o zmierzenie długości, bo mam np. eskadron duży wszechstronny i wcale źle nie wygląda, a pod ujeżdżeniówkę jest idealny 🙂
wątek zamknięty
no bo moim zdaniem to one są spore  😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 kwietnia 2009 20:30
ciska, racja 😉

anky


eskadron


lamicell


szokmol





a stubbena mam tylko taką 😁


wątek zamknięty
Z białych miałam HKMa z mikrofazy, aktualnie Jarpolek z ozdobnym sznureczkiem. Bardzo prosty, elegancki i po praniu nie wygląda jak szmata ( HKM wyglądał niestety, przestał kompletnie trzymać fason ).
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wisienka ale pony będzie za duże na jej szetlandy... 80cm w kłębie  😂
wątek zamknięty
jeszcze za mały?  🙇
to może źrebięce?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wisienka już ją o to pytałam  😉
wątek zamknięty
No, ale chodzi o takie kantary dla odsadków już, kupuje sie np rozmiar 1 i one mają dużą regulację.
Mam taki jeden czerwony z Dhecatlonu i pasuje na 2 letnią klaczke ( na ost dziurke, ale jest) i na małego półrocznego też pasuje.

🙂
wątek zamknięty
fin nadal twierdze ze źrebięce są za małe gdyż już takie kupiłam i muszę je teraz sprzedać mimo ich regulacji w trzech miejscach  🙄. Pytam się o kantary na szetlandy przy których będę miała pewność że będą pasować i dziękuję wam za odpowiedzi  :kwiatek:  

Tatinni śliczne te kantarki zwłaszcza eskadrona ale moje małe zbóje rozprawiłby sie z nimi szybkom więc szkoda trochę kasy aż tyle na nie wydawać 😉 Ale może jak się uzbiera to kupie m takie "wizytowe"  😁
wątek zamknięty
[quote="strucelka"]Misia, właśnie zastanawiałam się nad Schockemohle, ale całym białym, bo jakoś ta beżowa lamówka do mnie nie przemawia.[/quote]
Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale ja mam właśnie białego Schockemohle tylko, że z podwójną niebieską lamówką i jestem bardzo zadowolona. Fajnie wygląda, sierśc nie przyczepia się zbytnio do wewnątrz (mam premium) i bardzo fajnie sie dopierał do tej pory.

wątek zamknięty
Enii Mam trochę kantarów szetlandowych więc mogę Ci coś polecić. Najlepiej sprawuje się kantar z decathlonu. To ten najzwyklejszy rozmiar jeden.  Mam tez jeden ze sklepu www.starymlyn.com.pl Ale nie wiem czy są tam one na stronce.
[[a]]http://animalia.pl/produkt,6580,523,Eurohorseline_Kantar_dla_%C5%BArebi%C4%85t_EXCLUSIVE.html[[a]] Taki też mam i jest super. No i ładny przede wszystkim.
Mam nadzieję, że się Pursat nie obrazi, bo to jej foty 😉
1. ten z linku
2. decathlon
3. chyba jakiś z Amigo
wątek zamknięty
Antibarbie a ja właśnie pisałam o tym z dhecatlonu, mam identyczny. 🙂
wątek zamknięty
Ciągnąc temat bialych czaprakow... orientuje sie ktos czy ten z nowej kolekcji Eskadrona z rozowa lamowką jest bialy czy jasno kremowy? Bo widzialam go na zywo i nie kojarzę... a potrzebuje ladnego bialego czapraka w cenie do 120zl powiedzmy 😉
wątek zamknięty
z tego co mi wczejściej pisałaś, jest prawie biały, bardzo delikatnie kremowy
wątek zamknięty
Ten z różową lamówką to taki... offwhite 😉

A z kolei ten z kolekcji nightblue-moon jest zupełnie biały, tak?

edit: I poradźcie jeszcze, jakie owijki będą pasować do śliwkowego (plum) czapraka euro-stara? Bo te euro-starowe są już praktycznie nie do kupienia... 🤔
wątek zamknięty
Kurcze tylko u mnie jest taka sprawa że mam i kantary źrebięce i rozmiary: 0,1,2 i żadne nie pasują ! O dziwo jak kupowałam kuce to miały kantary rozm. 0 i kupiłam tez 0 z myślą ze będą dobre.... a tu psikus. 🤔 W dodatku moje kuce to nie szetlandy tylko mini apallosa które mają drobniejsza budowę i przy tym drobniejsza główkę niż szetlandy. Roz. 0 za mały a 1 na ostatniej dziurce wisi na nich....ehh mam jakieś kuce nie wymiarowe. Dlatego szukam kantarów na szetlandy bo może te będą jakoś rozmiarowo pasować. Nie chce kupować ciągle rozm.0 z nadzieja że trafi się model który będzie pasować bo jak nie będzie to niedługo sklep otworze bo już takich kantarów na oko i z nadzieja kupowanych mam naprawdę dużo  😁
No nic będziemy próbować i skorzystam z rad mi tutaj udzielonych i coś tam zamówimy... mam nadziej że będą pasować bo inaczej  😵
wątek zamknięty
ostatnio Wicher pierwszy raz w życiu był na treningu w komplecie pod kolor. po prostu wielkie łaaaał  😁

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.