Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

[quote author=Scottie link=topic=2914.msg1931365#msg1931365 date=1385110978]

Z tego, co pamiętam, Ash też miała przeboje na twarzy po odstawieniu tabletek anty, tyle, że ona robiła badania hormonalne i o dziwo- wszystkie hormony miała w normie.


Będę robiła teraz bardziej dokładne badania hormonalne ze względu na inne problemy. Twarz wygląda dobrze, ale i tak co jakiś czas na brodzie mnie "syfi" bolącymi gulami.

A brwi musiałam uzupełnić makijażem permanentnym bo pomimo 10 lat od tamtej wpadki nie odrosły :/
[/quote]

Ash a możesz zdradzić, które hormony będziesz sprawdzać?
Mi poradzono sobie sprawdzic testosteron i tsh
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2013 07:32
[quote author=ash link=topic=2914.msg1937178#msg1937178 date=1385632399]
[quote author=Scottie link=topic=2914.msg1931365#msg1931365 date=1385110978]

Z tego, co pamiętam, Ash też miała przeboje na twarzy po odstawieniu tabletek anty, tyle, że ona robiła badania hormonalne i o dziwo- wszystkie hormony miała w normie.


Będę robiła teraz bardziej dokładne badania hormonalne ze względu na inne problemy. Twarz wygląda dobrze, ale i tak co jakiś czas na brodzie mnie "syfi" bolącymi gulami.

A brwi musiałam uzupełnić makijażem permanentnym bo pomimo 10 lat od tamtej wpadki nie odrosły :/
[/quote]

Ash a możesz zdradzić, które hormony będziesz sprawdzać?
[/quote]

testosteron, prolaktyna, progeteron, tsh, FT3, FT4, antyTPO
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 listopada 2013 08:18
ash, dolozylabym jeszcze DHEA-S. i pamietaj, prolaktyne nie robi sie dzien po seksie i nie w czasie miesiaczki, nie pod stresem ale na czczo. 🙂 to tak a propos, bo nie wszyscy wiedza a bez sensu zeby wyszly zaklocone wyniki.
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2013 08:26
Gienia-Pigwa, dzięki za info!!!
a co to DHEA-S?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
29 listopada 2013 09:24
tez androgen. ja mam np bardzo wysoki, czesto przy pcos jest nie tylko testosteron za wysoki, ale tez DHEA-S.
nie wiem ile kosztuje oznaczenie tego, ale jak nie duzo to bym jak najbardziej robila.
ash   Sukces jest koloru blond....
29 listopada 2013 13:52
dzięki za info!!
Czy możecie polecić jakąś dobrą maseczkę na zamknięcie porów na twarzy?
Lub jakiś zabieg u kosmetyczki, który nie kosztuje "majątku"...
na eko-banka.pl 15% rabatu na wszystkie produkty, kod rabatowy: mikołajki

edit. 😁 trzeba złożyć zamówienie do 1.12.13


DZIĘKI WIELKIE ZA CYNK!!!!  :kwiatek: Zakupiłam: http://eko-banka.pl/pl/p/Ginka-ghassoul-naturalna-glinka-z-Maroka-300ml/543
Ostatnio się tak czaiłam i czaiłam na nią, czytałam i czytałam, aż dzięki Tobie skorzystałam z promocji. 🙂
proszę 😉 warto tez zerknąć na kremy Sylveco 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
29 listopada 2013 20:40
akzzi, w sensie- masz rozszerzone pory i chciałabyś je zwęzić? To maseczką lub zabiegiem kosmetycznym się raczej nie da... Może kremem/maścią, ale to też raczej długotrwały proces. Sprawdź Acnederm i Effaclar Duo LRP.
Scottie czyli na to to tylko lek jakis?
Zawsze mialam takie 'dziurki' na twarzy, ale myslalam ze to 'normalne'.
Wczoraj wybierajac podklad zostalam uswiadomiona, ze to sa rozszerzone pory
i zaczelam sie zastanawiac co moge z tym zrobic.
Troche mi glupio isc z takim blahym problemem do
dermatologa.
Scottie   Cicha obserwatorka
29 listopada 2013 21:57
akzzi, jak najbardziej to problem dla dermatologa. Ja też mam podziurkowaną twarz od kiedy pamiętam (czyli od kiedy mam trądzik) i raczej się tego nie pozbędę...
Ostatnimi czasy stan mojej skóry uległ poprawie i szukam jakiegoś podkładu do wyrównania kolorytu.

Polecicie jakiś do młodej cery tak, aby nie podkreślał skórek, ale i nie pozwalał skórze się błyszczeć? I żeby nie zabijał ceną - do ok.30 zł (znajdę w ogóle coś sensownego?). :kwiatek:

Najlepiej by był dostępny w Naturze bądź Rossmannie, bo innych drogerii w mieście nie mam.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 grudnia 2013 07:55
delikatnie kryjący? 🙂
Delikatnie lub średnio kryjący, na pewno nie żadna szpachla. 🙂
dziewczyny, znacie moze jakis peeling ktory sie rozpuszcza na skorze podczas masowania? Potrzebuje jakiegos bardzo delikatnego, bo nawet takie dla skory wrazliwej mnie zima "rysuje". Przychodzi wam cos do glowy?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 grudnia 2013 16:09
Delikatnie lub średnio kryjący, na pewno nie żadna szpachla. 🙂

Ja miałam delikatnie kryjący Manhattan Clear Face Perfect Mat. Jest bardzo fajny 🙂
dziewczyny, znacie moze jakis peeling ktory sie rozpuszcza na skorze podczas masowania? Potrzebuje jakiegos bardzo delikatnego, bo nawet takie dla skory wrazliwej mnie zima "rysuje". Przychodzi wam cos do glowy?


a może po prostu enzymatyczny?
nerechta Chciałam napisać dokładnie to samo. Piling enzymatyczny, ja innego nie stosuję od kiedy go "odkryłam". 🙂

A ja chyba znalazłam mój indywidualny KWC. http://ziaja.com/ziaja-med/2933,krem-kojacy-nawilzajacy Używam go tylko na noc lub na dzień jeśli nie idę do pracy i się nie maluję. No jest po prostu bombowy! Mam nadzieję, że nie zapeszę...
mam dwa enzymatyczne, jeden jest bardzo lajtowy i stosuje sie jak krem na noc (i nic nie daje), a drugi profesjonalny ktory wyzera mi skore niestety...
Co dziwne to mam takie problemy tylko zima - troche przymrozku i od razu robi mi sie skorupa na twarzy i wszystko mnie podraznia.
Zaraz będę próbowała tej glinki marokańskiej, Luby myślałam, że mnie utłucze jak zobaczył, że znów coś zamówiłam...  😁 Mówi: teraz błoto z Maroka, a później co?! Deszcz z Szanghaju?!   😁

W każdym razie żałuję, że do błota z Maroka nie zamówiłam olejku różanego. Ale to nic, zakupię w przyszłym roku. Narazie poposiłkuję się oliwą. 😉
nerechta, możesz spróbować naturalnie: jak masz na podorędziu świeżego ananasa, to ukrój plaster i zrób sobie nim masaż twarzy. Na mnie działa 🙂
Dobra, jestem po pierwszym użyciu glinki. Wow. Buzia gładka jak pupcia niemowlaka, zmatowiona, wyraźnie oczyszczona i co mnie najbardziej zdziwiło... Mam wrażenie, że "wyciągnęła" zaskórniki na nosie, bo prawie wcale nie widać tych czarnych kropek! Czad! trochę za mało spsikiwałam wodą czoło i mam zaczerwienioną skórę, ale reszta twarzy narazie nie wykazuje żadnych negatywnych zmian. 🙂
Nerka ja już gdzies tu pisałam , że mam jeden kosmetyk wszechczasów i jest genialny. Najdelikatniejszy jaki kiedykolwiek  miałam i jednocześnie najsilniej działający. Cena dośc zaporowa ale jest niesamowicie wydajny - prędzej mi się przeterminuje niż skończy a używam go już bardzo długo.

[[a]]http://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Twarz-Oczyszczanie-Kanebo-Sensai-Sensai-Silky-Purifying-Silk-Peeling-Powder_productbrand_3000031523.html[[a]]
Hexa, cena powala 😉

Dziewczyny, polecicie jakiś fajny krem pod oczy dla młodej cery? Mam 18 lat, chciałabym dać mojej skórze wszystko, czego potrzebuje, żeby się nie starzała za szybko 🙂
No i najlepiej by było, gdyby cena mnie nie zabiła 😉

W wyszukiwarce patrzyłam i było coś o ziaji, ale bez fajerwerków, więc z chęcią przeczytam co polecacie 🙂
ziaja ma beznadziejne składy kremów. Lepiej zainwestuj w olej np. arganowy.
Rul, olej arganowy mam, ale to starczy jako cała pielęgnacja pod oczy?
Heval, arganowy wystarczy jako cała pielęgnacja, ale nie nada się na dzień pod makijaż, jeśli rano zależy ci na czasie 😉. Sprawdź w aptece krem Oeparol nawilżający, ja właśnie skończyłam próbkę i chyba kupię całe opakowanie - kosztuje ok. 15 zł.

Edytuję:  miałam ten
Dziewczyny możecie mi polecić jakiś bardzo dobrze nawilżający krem do twarzy? Póki co mam Oriflame Pure Nature Red Apple & Oat i co chwilę muszę się smarować, bo mam aż białą twarz z tego wysuszenia. Zwłaszcza nad powiekami i naokoło ust. 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się