Ochraniacze

oollaa12 moje też po pierwszym użyciu praktycznie nadawały się tylko do ciurania, więc były to pierwsze i ostatnie skorupy w mojej "karierze" 😉 ale nie widziałam jeszcze absolutnoe żadnych skorup, które po użyciu były choć trochę... estetyczne. Pal licho rysy, ryseczki i rysicha, ale te przebarwienia i brud w te ryski włażący są nie do doszorowania. Dlatego jak skorupy, to tylko czarne!
jett mam te HKMy używam ich już 2 i pół roku, są porysowane, bo to skorupki, ale wszystko da się ładnie doprać i nie ma z tym najmniejszego problemu. Niestety od wakacji jakoś ta gąbka ze środka zaczęła się także psuć, ale jak mówię, używam ich już 2 i pół roku, właściwie codziennie, czasem nawet na dwa konie i są naprawdę ok jak na taką cenę. 😉

A wczoraj testowałam na Siwej ochraniacze Euro-Stara i powiem, że jestem bardzo zadowolona z wykonania i jakości, ale zdziwiła mnie rozmiarówka, bo dostałam L-ki, (M nie było chyba), a kobyła chodzi w cobach i bałam się, że L-ka będzie za duża, a tu niespodzianka i ochraniacze są idealne, wręcz na styk. Także jakiś wielkolud na pewno w L się nie zmieści.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2012 17:53
Dostałam moje BRy i jest totalny szał 😜 Są przepiękne, super wykonane i bardzo dobrze się na nodze układają 🏇
Koniczka te koniakowe?? Koniecznie wstaw zdjęcia  😜
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2012 18:06
ja dostalam biale i jeszcze nie wlozylam ich na konia a juz mam ochote na koniaki  :emot4:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2012 18:10
Koniakowe, a jak 😜  Też mam ochotę na następne 😁 Niestety moim aparatem to za dobrych zdjęć nie zrobię 🙁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
29 grudnia 2012 18:12
Koniecznie wstawcie dziewczyny fotki na zwierzakach 🙂
Mi się marzą koniakowe, brązowe i szampańskie( a wszystko na jednego konia  :hihi🙂
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2012 18:15
milusia, ja wstawie dopiero w styczniu po przeprowadzce, jak juz zaczne wsiadac, bo na lonzowanie to mi ich szkoda (wieem  🤔wirek: ).
Anderia   Całe życie gniade
29 grudnia 2012 18:16
Co się dziwić jak ochraniacze superowe 😀 Do mnie bardzo gadają białe i czekoladowe, odwrotnie proporcjonalnie do możliwości kupienia ich właśnie teraz... 😉
Koniczka, no i ten kolor, jest po prostu fantastyczny. Z podobnym czaprakiem (bardzo dobrze pasują nougaty Eskadrona, tak patrzę, czy by się czegoś z Caballa nie dobrało, bo Jarpolowe masło orzechowe będzie chyba za jasne) pod czarne siodło, do czarnego rzędu - szaaał 😜
Taki haute couture klimacik 🍴

Tobacco są numer 1, na drugim miejscu z kolorów - brązy, na trzecim ex equo szampańskie i białe 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2012 21:03
Kolor jest bomba,  i na gniadym pięknie wypada! Chociaż kolorystyczni konserwatyści ode mnie ze stajni zachwyceni nie byli 😁
Dla mnie ochraniacze muszą do czegoś pasować. Albo do siodła albo do czapraka. Te koniakowe wyglądają cudnie, tylko do czego one pasują? ;/
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2012 21:07
quantanamera, euro-star brandy-ebony do koniakow  😍
Już się nie mogę doczekać fotek. Tym bardziej, jak mówicie że to piękny kolor  😜 Czy mają taki złoty odcień jak na stronie ootemana ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2012 22:03
Kolor mają bardziej jak tu owijki i na czapraku:

a gdzie FOTY?! 🤬
albo w sumie nie, lepiej nie wrzucajcie. Prawie zapomniałam o tych ochraniaczach i mój portfel też mówi że wolałby nie widzieć zdjęć.
ja cierpię na komplet czarnych BR 🤔 obie pary starych czarnych są zmasakrowane, i w sumie muszę kupić, ale jak kupię BR to razem z kaloszami.. prawie 500 zł 😤
czy te BRy nadalyby sie dla strychujacego konia?
LOVELY też się nad tym zastanawiam. Ostatnio widziałam je na żywo i według mojego laickiego oka jest tak. Koń nawet strychujący na pewno będzie dobrze chroniony ( w środku jest taka twarda wstawka) ale ten wierzchni kolorowy materiał chyba by nie wytrzymał za długo, szczególnie u kutego konia. Mój nie jest podkuty, ale strychuje więc chyba i tak nie zaryzykuje zakupu. A te granatowe BR tak do mnie mówią  😍
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi zmierzyć ochraniacze BR w rozm. M oraz L

wg poniższego schematu?
Cobrinha możesz też dzwonić do animali - jak nikt ci nie zmierzy 🙂. Mi pani z animali mierzyła kalosze BR na telefon
Ok, jak nikt na forum się chętny nie znajdzie to zadzwonię...  😉
jett   success is the best revenge
01 stycznia 2013 15:24
A może ma ktoś skorupki BR Event? Jak z jakością?  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
01 stycznia 2013 16:16
jett, mam jeden komplet, za starych czasów w Sopocie u mnie w stajni były dwa i - mówiąc oględnie przeżyły bardzo, bardzo dużo w każdą pogodę na różnych nogach i cały czas żyły. Nawet się nie odbarwiały, no nic.
Macałam trochę tego typu skorupek, jak dla mnie super w nich jest to, ze sama skorupa jest taka, miękka, nie wiem jak to powiedzieć - Plastyczna? Bardzo, bardzo polecam.
anetakajper   Dolata i spółka
07 stycznia 2013 07:09
Szukam ochraniacza do transportu na ogon. Chodzi mi o ochraniacz na cały ogon. Ktoś wie gdzie mogę dostać  👀
anetakajper   Dolata i spółka
07 stycznia 2013 10:38
Dzięki bardzo  :kwiatek:
Niestety zamówiłam najdroższy - cwana wyszukiwarka  🙄
Dla skoczków. Zważyłam tylny ochraniacz BR pro max, waży 0,38 kg.
Dzięki! Nie jest źle.
Poddałam się tym czekoladowym BRom pro max 💘
i właśnie je kliknęłam na animalii.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się