PSY

Hando uwielbia kiszoną kapustę i ogórki...
Nie mogę sobie z tym poradzić  😕
Moje najjaśniejsze słońce Bessa 20.08.2000 - 10.08.2013 śpij spokojnie [']
Macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę np z allegro jeżeli chodzi o grawerowanie adresówek? Kupiłam swoim psom nowe w październiku tamtego roku i już są do wyrzucenia bo ten ''grawer'' się po prostu starł...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 07:15
MoniaaA, jak masz w swoim mieście Kakadu to tam zrób adresatki. Kosztują ok 25zł w zależności od wzoru, ale są super niezniszczalne.
wistra, ja mojego agresora nigdy nie puszczam luzem. Na wybieganie musi mu wystarczyć 20m linki przypiete do szelek.
Licze, że z biegiem lat mozna go będzie puścić, bo jest coraz lepiej, ale dziś nie zaryzykowałabym jeszcze.
Moon   #kulistyzajebisty
19 sierpnia 2013 08:07
pestka, nie ma słów, które wyrażają żal po odejściu przyjaciela. Znam to niestety aż za dobrze. Wypłakać swoje trzeba i nie dusić w sobie, bo potem jest jeszcze gorzej (też niestety znam z autopsji...)
Ściskam ciepło, trzymaj się jakoś.

A ja...
Jadę dziś do ciapkowa!  😀 Od razu jakoś świat nabrał kolorów, a strata Nony aż tak nie boli. Dalej nie jestem zdecydowana, którą psinę wziąć, najlepiej obie  😜 ale jadę z rodzicielem, więc wspólnie może będzie kompromis  😉
Moon, kompromis mówisz? Rodziciel będzie chciał jedną, Ty drugą... wiemy jak te kompromisy wyglądają 😁
Życzę udanego wyboru! 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 08:14
Moon, bierz obie! Serio! Tylko pamiętaj, że jak są już dwa psy to o trzeciego nie trudno.
Moon   #kulistyzajebisty
19 sierpnia 2013 08:33
JARA, ja bym z chęcią wzięła, tylko wtedy musiałabym chyba sama spać pod kaloryferem, żeby psy mogły spać... w moim łóżku  🤣
U nas kiepsko. Alergia na wołowinę i jajko kurze.
Coraz bardziej zastanawiam się nad BARFem.
ushia   It's a kind o'magic
19 sierpnia 2013 11:08
pestka - trzymaj sie biedactwo  🙁

merciful - tylko musisz sie rozgladnac jak wygladalaby w Twojej okolicy kwestia barfu bez wolowiny, bo to jednak najlatwiej dostepne i relatywnie tanie miecho
kroliki, baranina, konina i inne strusie sa trudniejsze do zdobycia na wlasna reke, musialabym leciec na gotowcach typu primex itp

swoja droga o'canis tez ma barfowe zarelko, ale nie probowalam, od nich kupowalam tylko smaczki: http://karmadlapsa.com.pl/pl/ocanis-prime
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 12:23
ushia, spoko wygląda, ciekawe jak z zawartością takiej mielonki. Serca końskie w całości są tańsze w Biosku.

Jadę po pracy odebrać proszek z róży i drożdże.  💃


maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 sierpnia 2013 12:37
😅 Go, Moon, go!  😅 (go and adopt, of course)

Moja sucz niestety też nie nadaje się do puszczenia między psy, myślę, że nie tyle jest agresywna, co właśnie niezsocjalizowana, nie ma takich typowo psich zachowań w kontakcie z pobratymcami. W mieście nie puszczam, puszczam nad jeziorem/ w lesie/ na łące, wybierając miejsce, gdzie pojawienie się innego psa jest stosunkowo mało prawdopodobne. No, albo z zaznajomioną suką moich teściów.

Ale pochwalę ja - jest lepiej. Dużo rzadziej już reaguje gwałtownie w pobliżu psa, zdarza jej się bezkolizyjnie wąchać, nawet wreszcie zaczęła podchodzić do psów, jak trzeba - zaczęła wąchać pod ogonem, zamiast od razu pchać się na kark 🙄 Jest też bardziej karna i znacznie lepsza w prowadzeniu, kiedy już się z innym zasmyczonym psem musimy minąć. Łatwiej się żyje 😉
Jutro przejadę się po mieście i poszukam mięsa na BARF.
A przed chwilą właśnie wróciłam z grupowego treningu canicross. Ja już nie mam siły na nic, a psa cały czas nosi 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 13:41
merciful, na gotowe mieszaki Primex
http://barf.pl/woj_kujawsko_pomorskie.html

Na stronie miesodlapsow.pl dostawa w całej PL za 21zł kurierem.
dobrze wiedzieć że jest jeszcze ten o'canis. Cenowo wygląda to całkiem przystępnie. Zawsze jakaś alternatywa dla mniej pospolitych mięs.

A my w końcu mogłyśmy wrócić do domu  😅
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
19 sierpnia 2013 14:58
Macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę np z allegro jeżeli chodzi o grawerowanie adresówek? Kupiłam swoim psom nowe w październiku tamtego roku i już są do wyrzucenia bo ten ''grawer'' się po prostu starł...


ja polecam te [[a]]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23528724&string=adres%C3%B3wka&search_scope=userItems-23528724[[a]] mam od około 2 lat dla cavaliera i asta i jestem bardzo zadowolona, bo są tanie, można grawerować obustronnie i nie niszczą się tak szybko

na dogo bardzo polecają takie kolorowe [[a]]http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16470554&string=adres%C3%B3wka&search_scope=userItems-16470554[[a]]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 15:55
Kurde miałam prawie 3 psa 😁 znalazłam sunię, ale po 30 minutach i właściciel się znalazł. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
19 sierpnia 2013 15:56
Melduję się.
Jednak ta pierwsza skradła nam od razu serducho. Jest trochę wystrachana, nie potrafi chodzić na smyczy, a mordkę ma przesłodką. Weszła do domu (tzn - wnieść ją musiałam bo się bała) postała, popatrzyła na nas jak na wariatów... i glebła się pod stołem, identycznie jak Nona. Czeka nas jeszcze sterylizacja za miesiąc (ze względu na miednicę nie mogli tego zrobić wcześniej), ale mam nadzieję, że się przyzwyczai, bo to, że będzie najbardziej kochanym psiakiem na świecie to na pewno 😉

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
19 sierpnia 2013 15:58
opatrzność czuwa jednak
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2013 16:16
Nasza nowa kiczowa obroża  😎 Pewien pan z pracy mi ją dziś podarował, bo dostał w gratisie do karmy, a on ma boksera (samca) i niespecjalnie chciałby go w niej prowadzać. Obroża raczej tandetnej jakości, do tego na brokacie  😎




No ale czy Buła nie wygląda w niej jak anioł?  😍
Ale piękna ! Czasami trochę kiczu potrzeba do szczęścia. I człowiekowi i psu.  😁 Ja bym ją zostawiła dla jaj- a co?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 sierpnia 2013 16:41
Moon, ale słodzinka! Moja tak samo - weszła do domu, obczaiła dywan i... przespała na nim 3 tygodnie tylko z przerwami na spacery i jedzenie. musi odespać stresy.
Jaka princessa z Buly w tej obrozy 😉
merciful, na gotowe mieszaki Primex
http://barf.pl/woj_kujawsko_pomorskie.html

Na stronie miesodlapsow.pl dostawa w całej PL za 21zł kurierem.


My właśnie zamówiliśmy 25 kg  plus gryzaki 😀iabeł:
Mirna właśnie sprawdza czy od spodu miski oby coś się nie przykleiło po kolacji  😁  Komicznie to wygląda. Nigdy więcej grymaszenia przy jedzeniu  😅

Moon
Piękna jest! Na pewno  odwdzięczy Ci się stokrotnie  🙂
ushia   It's a kind o'magic
19 sierpnia 2013 20:47
moon - super! niech sie zdrowo chowa 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 sierpnia 2013 21:09
Mam mieszane uczucia. 2 godziny temu przywiozlam szczeniaka do domu. Kundelek. Byliśmy u weta. Młody ma tendencję do wykazywania agresjii więc sporo pracy przed nami. I teraz rprzypomnial mi się mały Dragon i znów ryk. Czy to normalne, że przy nowym psie tak mocno wspomina się tego Pierwszego ukochanego psa, jakim był mój Dragon?
Maluch nie zlazi mi z kolan. Jest uroczy i chwycił mnie za serce ale w pamięci jeszcze żywo jest Dragus.
ushia   It's a kind o'magic
19 sierpnia 2013 21:16
Dragonnia - ja pierwsza sunie stracilam jeszcze jak bylam w podstawowce - 20lat temu?
Do dzis mnie to boli, a pojawienie sie obecnej psicy jeszcze odswiezylo wspomnienia.
Co nie zmienia faktu, ze nowy pies zajmuje i mysli i czas - poczekaj "ulozy" Ci sie to wszystko
dragonnia Od śmierci mojego pierwszego ukochanego wilczura miałam już kilka psów. Ale żaden nie był mi nigdy taki bliski jak Brutus.
Są czasami takie psy, które pozostawiają po sobie po prostu pustkę niedającą się w żaden sposób zapełnić.
Na szczęście psie dzieci mają to do siebie, że są mocno absorbujące więc głowa do góry 😉 Przyjdzie taki czas, kiedy wspomnienie starego przyjaciela nie będzie już tęsknotą a miłym zamyśleniem...jak to dobrze było mieć takiego psa u boku w takiej a nie innej chwili życia. 
Powodzenia z maluchem!


dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 sierpnia 2013 22:23
ushia, mam nadzieję, że będzie jak mówisz.
Psiak dostał imię Draco. Właśnie go wykapalam i leży obok łóżka silnie niepocieszony, bo nie pozwolilam mu wlazic na łóżko. Zaczynamy wychowywanie. W końcu Alfa to ja.
Joakul, dziękuję za te słowa.
Macie oboje rację. Są psiaki w naszym życiu, które na zawsze zajmują szczególne miejsce w sercu. Mam nadzieję,że Draco będzie tak samo wspaniałym psem jak Draguś lub jak nasz, ciągle w fajnej formie rotti Max.
Max wogóle fajnie przyjął młodego. Pokazał co wolno, a co nie i Draco przytemperowal swój agresor.
Już po godzinie razem lazili po podwórku.

Pestka, łącze się w bólu i bardzo współczuję. Mój Dragon od 2 miesięcy za teczowym mostem, a boli jakby to było dziś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się