Pielęgnacja ciała

zaba   żółta żaba żarła żur
07 stycznia 2009 11:19
Drogie Babeczki-jaki krem ochronny,który nie tylko chroni a także działa korzystnie na cerę,poleciłybyscie na te paskudne mrozy?
Nie cierpię kremów natłuszczających,bo wiekszośc pozostawia tłusty film na dziobie no i dziób swieci sie jak psu jajca,ale przy takich mrozach chyba powinnam o tym zapomniec... Pytanie tylko-jaki?  🤔
Żaba może spróbuj krem lipidowy firmy Iwostin,fajnie ochrania,nie tłusci-przynajmniej mojej gęby- zawiera wode termalna z Iwonicza która ma superowy wpływ na skórę.Do kupienia w każdej dobrej aptece za ok 30 zł.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
07 stycznia 2009 14:26
ja polecam Neutrogene
też polecam Neutrogenę-jest lekka, nie ma tłustej konsystencji, po nałożeniu błyskawicznie się wchłania i w ogóle jej nie czuć 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
07 stycznia 2009 16:37
ogolnie wszystkie kosmetyki neutrogena są świetne. balsamy, krem do rąk, pomadka ochronna  😍
Ja jak się smaruję takim tłustym to kilka min później po prostu wycieram lekko twarz, żeby zdjąć nadmiar.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
07 stycznia 2009 23:20
Hehe ja również neutrogenę polecam:-)
Balsamy, kremy, pomadki...:-)
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
08 stycznia 2009 07:26
a czego używacie do włosów?
A jaki krem teraz na to zimno na cerę naczynkową?????
czarnapanda polecam Iwostin - działa fajnie, nie uczula (mnie 😉 ) i cena sensowna - powinien być w aptekach; mam tez Avene Cold Cream, ale nie typowo do naczynkowej (do tego jest inny preparat), jest dość ciężki, ale też dobry.
zaba   żółta żaba żarła żur
08 stycznia 2009 10:20
a czego używacie do włosów?

Od wieeelu lat jestem wierna KERASTASE  💘
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
08 stycznia 2009 20:48
ja keratese, biosilk, albo loreal... i myśle nad spróbowaniem czegoś nowego 😀iabeł:
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 stycznia 2009 20:57
nesta na pierwszej i drugiej stronie jest bardzo dużo powiedziane na temat pielęgnacji włosów... o ile dobrze pamiętam
w ramach poprawy humoru kupiłam sobie krem rozświetlający nutri blask l'oreal  😀iabeł:
maseczka dyscyplinująca l'oreala po drugim zastosowaniu dała widoczny efekt... włosy są taaakie gładkie, błyszczące, mięciutkie... ech, fajnie mieć długie włosy  😎
Czarnapanda ja używam Eris do naczynkowej i nie jest zła, ale szukam czegoś ciekawszego.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 stycznia 2009 01:01
Od wieeelu lat jestem wierna KERASTASE   💘

ja tez. nie ma nic lepszego do wlosów. ich maski czynia cuda  😍
ja mam odżywkę nabłyszczającą semi di lino i jestem całkiem zadowolona  😉
loreal professionnel tez lubie
Kami   kasztan z gwiazdką
09 stycznia 2009 17:55
Macie jakiś sprawdzony przepis na peeling z kawy i na papkę z kawy (żeby się potem folią owinąć) - w internecie jest po kilka wariantów i nie wiem który jest godny uwagi  👀

Jeśli chodzi o włosy - ja jestem wierna Pantene i L'oreal Proffesional  🙂
gdzie ty chcesz sobie ta papkę z kawy nakładać?  🤔 i potem jeszcze folią owijać? chyba nie na twarz...?  🤔
Kami   kasztan z gwiazdką
09 stycznia 2009 20:10
Nie  😁 wyczytałam, że papka z kawy rozpuszczalnej (i w różnych wersjach różne inne składniki) nałożona na nogi i brzuch wygładza skórę, działa nawilżająco i odchudzająco  🤣 no i nie wiem która wersja jest najlepsza - bo może być z olejkiem, z balsamem do ciała, z przyprawami...
a ja polecam Garniera i Ziaje bardzo lubie obie firmy i sa skuteczne jak dla mojego ciala😉
Też uwielbiam Ziaje. Wszystko co do tej pory tej firmy wpadło mi w ręce, było genialne
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 stycznia 2009 07:03
a ja mam nieco pytanie z innej beczki ale tez zwiazany z pielegnacja ciala. czy pijac te herbatki odchudzajace, przecwi celulitow, odprowadzajace wode mozna uzyskac jakis widoczny efekt? czy to taki pic na wode?
wczoraj kupilam sobie wlasnie taka herbate "Vitax anty cellulit program"
slojma   I was born with a silver spoon!
10 stycznia 2009 08:59
A ja polecam zdecydowanieVichy aqualia thermal super nawilża, a mam naprawdę suchą skurę i inne kremi nawilżajace nie pomagały. Pod oczyaqualia thermal yeux-eyes. Na noc pod oczy kremik z body shopu eye reviver, a obecnie na dzień na mróz dermedic  prosensiv jest bardzo tlusty i poczatkowo zostawia tłusą powłokę na skórze dlatego należy go nałożyć i z jakieś 20 min odczekać przed wyjściem. Wchłania się powoli, ale narawdę super zabezpiecza przed mrozem. A na ciało kosmetyki neutrogeny, a kremi do ak i stóp neutrogeny to istne mistrzostwo swiata 🙂
a ja mam nieco pytanie z innej beczki ale tez zwiazany z pielegnacja ciala. czy pijac te herbatki odchudzajace, przecwi celulitow, odprowadzajace wode mozna uzyskac jakis widoczny efekt? czy to taki pic na wode?
wczoraj kupilam sobie wlasnie taka herbate "Vitax anty cellulit program"


Solina - o samej herbatce nie ma co na efekty liczyć.

To pewnie w jakimś stopniu działa, ale w połączeniu z ćwiczeniami, zmianą diety, itp.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
12 stycznia 2009 21:47
Nie  😁 wyczytałam, że papka z kawy rozpuszczalnej (i w różnych wersjach różne inne składniki) nałożona na nogi i brzuch wygładza skórę, działa nawilżająco i odchudzająco  🤣 no i nie wiem która wersja jest najlepsza - bo może być z olejkiem, z balsamem do ciała, z przyprawami...


ja często robię peeling z kawy. daję jakieś 3-4 łyżki stołowe oliwy, 2-3 kawy, do tego cynamon i lece pod prysznic  😉
nesta, oczywiście kawy sypanej?🙂


nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
13 stycznia 2009 07:01
dokładnie tak, z sypanej
trzynastka   In love with the ordinary
13 stycznia 2009 19:25
znacie jakieś kosmetyki które działają i są truskawkowe?
Kocham truskawki a jedyną serią jaka napotkałam były te z avon'u  🙄
ninevet, poszukaj w body shopie. Pachną 3 x bardziej truskawkowo, i nie dostaniesz po nich alergii
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się