Postcrossing-korzystacie?

Ada   harder. better. faster. stronger.
06 lutego 2011 13:02
Czy wysyłanie ponownie kartki, które nie dotarły?
Rosja jest już jako przedawniona-73 dni, a Taiwan dzisiaj 59 dzień  🙄
Moja kartka do USA nie mogła dojść przez 70 dni, została oznaczona jako przedawniona, wysłałam jeszcze jedną bo było mi głupio, że nie doszła. Została dostarczona po 87 dniach od wylosowania adresu, kod był nadal aktualny i odbiorca mógł ją zarejestrować  😉
Ja nigdy nie wysyłalam ponownie.

I tu jeszcze dwie Holandie:



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2011 21:42
Mi się właśnie jedna kartka przedawniła. I nie wysyłam drugi raz, bo widzę, że dziewczynka nie loguje się w ogóle na stronie.
Druga kartka idzie ponad 40 dni i też nie mam zamiaru wysyłać po raz kolejny z takiego samego powodu jak powyżej.
Ja się melduję po pewnym czasie nieobecności. Mam na koncie dostarczonych 6 kartek, choć kolejne 5 podróżuje. Do mnie dotarło 9 pocztówek  😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
07 lutego 2011 08:24
U mnie też dziewczyna nie logowała się od ponad miesiąca, kartka przedawniona dwa tygodnie - no trudno, takie rzeczy się zdarzają.
Dostałam dziś piękna kartke z gorami z Norwegii, w ramach podziękowań od jednej z userek. Śliczna!
I takie koniki z Niemiec. Kartka w stylu hand-made ale bardzo mi się podoba:



😍
a ja śliczną z chicago  🤣
Wysyłam do Rio de Janeiro! 😅
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
08 lutego 2011 08:17
A ja ostatnio przestałam losować na zmianę Holandię-Finlandię ... i mam Hong-Kong i Tajwan, po raz 5 chyba już.
A ja dziś dostalam niespodziankę, dwie kartki z USA - w tym jedna z autografami ludzi, którzy chodza przebrani za postacie w Disneylandzie - Goofy, Pluto itp. razem z dłuuuugaśnym listem od pani z USA, która pracuje w Disneylandzie  😜

Edit: dziś piękny Amsterdam 🙂 i 6 kartek w kopercie z Portugalii - bomba  😍

Kilka z moich zaległych:
obie USA



Australia
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 15:37
Holandia


Niemcy



Rico, ale zazdroszczę Ci tej pocztówki z TTB  😍
Ja dostałam z Brazylii konie  (obraz autorstwa M. Mączki  )
Ostatnio dostałam dwie nadprogramowe kartki 😉
Chociaż moje dwie też już wędrują i wędrują i nic...
Jara,ale te Twoje też są świetne  😀
Dziś konik z Finlandii, szkoda, że na odwrocie tylko "grettings from Finland, happy postcrossing"


coś moje dojśc nie chcą  😫 a szkoda, bo mam taaaki zapas kartek do wysłania, a nie mogę nic losować  😫 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lutego 2011 15:37
Ja mam 6 w drodze, a jedna czeka na przeterminowanie.

Wielka Brytania


Mogłabym dziś jedną pocztówkę wylosować, ale wtedy cały weekend będzie u mnie leżeć i dwa dni będą nabite. A ledwo się powstrzymuje 😀
Ja nie umiem się powstrzymywać w losowaniu ;D. Ale coś nic nie dochodzi do tych co wysłałam ostatnio 🙁.

Dziś dwie piękne kartki z prywatnej wymiany (w tym jedna niespodziankowa)- jedna z Japonii z gejszą i jedna od Japonki z USA, co wysyłała mi kartki z końmi z Sacramento. Taka niespodzianka, piękna duza kartka z końmi i powozem, czadowa  😍 Super miła babeczka, wyślę jej coś znów tez 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 lutego 2011 10:17
rico, wow, fajnie 😉

Ja nadal podtrzymuje że chyba mam jakiegoś pecha  😁

Dwie moje kartki nie dotarły.
I nawet priorytet do Czech idzie już 7 dzień  🤔
ovca   Per aspera donikąd
15 lutego 2011 10:38
Ależ mi ta kartka humor poprawiła dziś  💃
ovca śliczna  💘 Skąd ona?
ovca   Per aspera donikąd
15 lutego 2011 10:49
Z Finlandii 🙂
Mam taką ochotę coś wysłać  😀iabeł: Niestety obecnie mój portfel jest na diecie. Nie jest to duży wydatek, ale tu 2 złote, tam 3 i się zbiera...  🙄
Dostałam właśnie b. ładną kartkę z Francji.
Chociaż  raz nie same happy postcrossing ale dłuugi list 🙂

edit: wylosowałam Taiwan!
edit2: i Usa. Nie ma problemów z dojściem kartek do USa?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lutego 2011 14:12
Nie ma, ale priorytety ostatnio idą ok 14 dni. - do USA
Ja wczoraj wysłałam kartę do Puerto Rico! 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 lutego 2011 14:31
Rosja, USA, Serbia, Holandia, Niemcy - przed chwilą wylosowałam. Wznawiam zabawę 🙂
Moja Rosja doszła po 10 dniach priorytetem  😀 Wylosowałam... Rosję.

Już nie widze za dużej nadziei dla tej, którą wysłałam do USA (dla tej Pani co ma 91 lat). Nie loguje się od miesiąca... 🙁
Brazylia idzie 20 dni, Estonia i Holandia (wszystko wysyłam priorytetem) już ok 10 dni 🙁 Zawsze Holandia dochodziła po dwóch, trzech dniach...
Australia i Chiny idą ok tygodnia już, ale wiadomo, one musza mieć czas  😀 🤣

Dostałam dziś kartkę z Chin - bardzo fajny obrazek chiński, takie typowe dla Chin - w każdym razie bardzo fajne  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2011 11:23
Cos moje nie chcą dochodzić ;


Brazylia
Ale fajna Brazylia! Umówiłam się kilka dni temu na wymianę z Brazylijką więc jestem ciekawa, co mi wyśle 😀.

Dziś znów bardzo miła niespodzianka... Mówiłam, że kocham postcrossing  😍 ? Pierwsze co dostałam to kartkę z Białorusi z jakimś zamkiem 🙂. I druga... z Australii, z prywatnej wymiany, śliczny koń ze źrebakiem - napisali, że widzą te konie z okna sypialni 🙂 (sami produkują pocztówki). Dodatkowo w kopercie dostałam od nich zdjęcie z zoo w Melbourne, oraz dwa magnesy - jeden z koalą i drugi kalendarz na 2011 r. z ich zdjęciem i koalą  😍 Super, naprawdę tak sie ciesze, że przez postcrossing można poznać tak fantastycznych ludzi 🙂. Poślę im coś, ale jeszcze nie wiem co - względnie małe by weszło do koperty no i związane z naszym krajem.

A i dostalam jeszcze e-maila od Rosjanki, chcemy się wymienic kartkami - ale kurcze "napisała" po polsku - przetlumaczone w translatorze :/ i za bardzo nie wiem o co chodzi, już łatwiej by było gdyby po angielsku napisała :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2011 09:14
Wylosowałam Turcję, tylko teraz nie wiem jaki znaczek? Na Europę czy Azję?

edit:
Doszła dziś do mnie kartka z Rosji, dziewczyna wysłała mi zdjęcie swojego psa. Chyba się ucieszy, bo jej kartka doszła do mnie po 68dniach ;D
Mi do Turcji jak na Azję chyba liczyła 😀.

O kurcze, z tą Rosją to naprawdę trzeba mieć szczęście żeby w miarę szybko doszła. Akurat umówiłam się na wymianę z Rosjanką i jestem ciekawa, kiedy w ogóle dojdzie :P.
Wczoraj otrzymałam jakąś świątynię z Japonii, od dziewczyny której też wysyłałam. Szła równo 4 dni :P.
Dziś śliczny koń z Texasu - taka jakaś inna ta kartka ale bardzo mi się podoba! No i ... słonie z RPA! Od babki, z którą się wymieniałam. Kartka jest prześliczna! Będę musiała raz iśc do kogoś poskanować, bo znów robią się zaległości :P.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się