Zdjęcia Naszych Koni

Iskrzaczek, cudne siwe 🙂

wątek zamknięty
Ritka,
5-letni własciwie młp (choć w papierach ma sp) po Hebabie. Probujemy pracowac  od grudnia razem, ostatnio ma niestety wakacje czesciej niz powinien, głownie przez moja uczelnie ..
cieszy mnie, ze sie wielu osobom podoba :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
09 czerwca 2009 07:43
kasska, żartujesz chyba! cudowny jest. nic dziwnego, ze się podoba. Świetną robotę z nim robisz!
wątek zamknięty
kasska fajne siwe 🙂
A jak galop ?? Poprawilo sie cos ??
wątek zamknięty
deb,
danke  :kwiatek:

smerfi,
z tym galopem jego to sprawa wyglada roznie, w zaleznosci od tego jaki ma dzien, generalnie niestety ma tendencje do schowania sie z pyskiem i uwalenia na przodzie  🙁

tutaj jakis baaardzo kiepski filmik z najazdu na jakiegos hopka (skoczkow to z nas nie bedzie raczej niestety  😁 )galopem, moze cos zobaczysz i sie wypowiesz🙂 na temat samego galopu, skok uczcijmy minuta ciszy..pozniej link usuwam http://s647.photobucket.com/albums/uu194/bohdanowa/?action=view&current=V09-06-09_0856.flv
wątek zamknięty
Mia - dziękuje  :kwiatek: i czekam na zdjęcia twojego przystojniaka 😀

Pursat - dziękuje  :kwiatek: o boże jaką przecudowną maść ma twoje maleństwo! zakochałam się! 💘

Nocka:






wątek zamknięty
[quote author=Poniuś link=topic=37.msg271395#msg271395 date=1244495237]
Poniuś czy te zdjecia wszystkie z jednej stajni są??


Tak, odemnie a co?
[/quote]

strasznie mi boksy przypominaja jedna taka stajnie : ale reszta juz nie wiec spokój 🙂  😎
wątek zamknięty
unicorna piękne zdjęcia i śliczny koń!
poniuś jak zwykle kasztany pięknie wyglądają 🙂, zdjęcie ziewającego - obłędne!  😀
polonez Bolek jest moim idolem wśród kucyków!
fantazja widzę, że szukacie dla siebie powołania cały czas  😉, w ujeżdżeniówce fajnie wam!  🙂

My w końcu znaleźliśmy powołanie  😎


wątek zamknięty
unicorna śliczne x3

Pinesska
urocze a poza tym uwielbiam gniadoszki ^.*

Moja kolej ^_^
Moja kochana klaczka x33
{foty z zimy bo nie mam aktualnych ładnych xp }
wątek zamknięty
Majszon . zmniejsz to zdjęcie bo się nieźle forum rozjeżdża...
wątek zamknięty
ołk już pomniejszyłam x3
wątek zamknięty
Pinesska tak, szukamy, a Wy widzę że znaleźliście  😀 i fajnie wyglądacie, w ujeżdżeniówce lepiej mi się jeździ i siedzi


dzisiejsza jazda to była poezja, koń wykonywał polecenia, w miarę się nie stawiał, bajka po prostu, szkoda że fotografa nie było
wątek zamknięty
To i my się wciśniemy. W sumie zdjęcia kiepskie bo tylko z pastwiska ale zawsze to troszkę więcej słoneczka w ZNK  😅

Heroina:







wątek zamknięty
Pinesska uwielbiam Twojego Brzaska i Twoje fotki też! Taka dobra energia z nich bije! 😀

Iskrzaczek bajeczny siwy, tylko go schrupać! 😜


A teraz tadam tadam! Po raz pierwszy w tym wątku, moje dzierżawione słonko (tudzież słonik) BUNIA! 😅













i portrecik by Dominika Frej
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
09 czerwca 2009 18:47
Pinesska- wreszcie się doczekałam kolejnych fotek 🙂Pięknie  wyglądacie 😍
Mia - fajne gniade, ma ładny odcień sierści 🙂
amnestria - napisz coś więcej o swojej gniadej 🙂
wątek zamknięty
Slojma Buniaczek to tak naprawdę Walia wlkp (od Wetlina po Kartacz), wielka (173 cm) i dłuuuuga baba ze stosunkowo krótkimi nóżkami. Ma zdaje się 13 lat i karierę skokową za sobą. Trochę przeszła, bo i ochwat zdaje się był, i coś ze ścięgnami, operacja jednej nogi. Generalnie tyłami ledwo dokracza.
Ale jest najfajniejszym, najsłodszym koniem jakiego poznałam. Absolutnie oszalałam na jej punkcie, bo choć wiele mi wybacza i generalnie jest grzeczna w obsłudze (zarowno z siodła jak i z ziemi) to czasem potrafi po kobiecemu tupnąć nóżką 😀

po prostu 💘
wątek zamknięty
kasska witam kolejnego półbraciszka na forum 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 czerwca 2009 19:27
amnestria powtórzę, się, ale CUDA! CUDA! A portrety to mistrzostwo 🙂 To ostatnie to jak do katalogu z kantarami 💘
wątek zamknięty
amnestria ten kantar to Lamicell rozmiar 3?? Ależ ona ma głowę! Mojemu trójkę zapinam na ostatnią dziurkę ^^ a też koło 170 cm ma w kłębie  🙂
wątek zamknięty
ojoj Raven 😡 :kwiatek: przekażę Buni, ucieszy się 😀 (ostatnie zdjęcie to już takie bardziej profi jest i widać różnicę, ale tamte też mi się bardzo podobają, autorstwa kolegi ze stajni Michała)

Dzionka no ba, że 3 😂 W dodatku jak dla mnie to mógłby ten kantar być większy. Z ogłowiem jest to samo, równiez przyciasnawe 🤔
No, ale jak się ma taaaaki łeb... 😁

wątek zamknięty
slojma, Hmm ... już ktoś z re-voltowiczów kiedyś zwrócił uwagę na maść Gniadej Małpki (ale nie mogę sobie przypomnieć kto  😡 ) Dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
09 czerwca 2009 20:04
amnestria- Miło tak poczytać jak o niej piszesz widać, że jest bliska Twemu sercu, życzę Wam udanej wspólnej drogi 🙂
wątek zamknięty
Pozuj koniku, pozuj, pokaż jaki jesteś szlachetny i bystry zwierz:



Szlachetny...



...i bystry...



No właśnie. A podobno fotografowanie koni to łatwe zajęcie 😉
wątek zamknięty
quanta ale się uśmiałam  😀 i tak jest pięęękny  😍

amnestria, dzięki  😡  jakie pogodne fotki! pasujecie do siebie z Bunią  🙂 chyba nabiera porządnie ciałka, co?

Mia lubię oglądac twojego zwierzaka  🙂

slojma dzięki  :kwiatek:

jeszcze dwa i już mnie nie ma 🙂


wątek zamknięty
quantanamera ja, jak chyba wszyscy, mogłabym cały czas zachwalac Twojego zwierza 😍
wątek zamknięty
Pinesska polonez Bolek jest moim idolem wśród kucyków!

dziękuję w imieniu Bolka
...ale na ostatnich zdjęciach jest jego brat Lolek  😁


ten z grzywą to Lolek  😀









wątek zamknięty
Slojma 😡 i nie dziękuję, żeby nie zapeszać 😉

Pinesska bo ja wiem..? 😁 Ona tak chyba zawsze wygląda, bez względu na to czy pracuje czy nie 🤣 Jedyna zmiana to chyba taka, że brzuch jej się zmniejszył, bo dziurek w popręgu nam brakuje 😀

Quanta jakie, na pierwszym zdjęciu, Kucyk zaprezentował kokieteryjne spojrzenie 😀

Polonez kucyki rządzą! fajoskie! 😅
wątek zamknięty
oj no to gafę palnęłam  🤣 w takim razie i Bolek i Lolek są moimi ulubieńcami  😎 Lolek taki ogierzasty  :wysmiewacz22:
wątek zamknięty
Dziekuje serdecznie za miłe przyjęcie  :kwiatek:
Uwielbiam patrzeć na wszystkie re-voltowe koniki 😍
wątek zamknięty
Pinesska super wyglądacie w weście, cieszę się że znaleźliście to co was kręci 🙂

Amnestria śliczne fotki z Bunią 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.