Zdjęcia Naszych Koni

slojma   I was born with a silver spoon!
08 stycznia 2009 13:25
Burza- Jakie piekne zdjecia, gdy było cieplutko, aż sie rozmarzyłam
wątek zamknięty
zuza aaale super pomalowany Karmel!


A to my ze spacerków, jak widać humor dopisywał - troche śniegu a ile radochy. A tak serio to nie uśmiech, to szczękościsk -efekt niedostosowania stroju do temperatury  🤣 😉







A tu już hardcore, pogoda dla wytrwałych heh:



wątek zamknięty
Slojma sama się rozmarzyłam... 😉

Amazonka ostatnie foto- ale teren  😜
wątek zamknięty
Oooj ten teren...  zimny na pewno  😉 ale widoczki niesamowite. Żałuje że słońce zdążyło się schować na dobre jak wyjechaliśmy bo rano było ślicznie... 😍
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
08 stycznia 2009 15:43
amazonka* śliczne zdjęcia i suuuper teren.Bardzo Ci chłopak siwieje  🙂
A w imieniu Karmela dzięki - przekarze właścicielce
wątek zamknięty
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
08 stycznia 2009 15:46
amazonka ale fajne zimowo-terenowe foty...
Na pierwszym to chyba naprawde zbyt cieplutko sie nie ubralas🙂A konisia masz ladnego...na zimowym tle poprostu bosko  🙂
wątek zamknięty
zuza-o matko, kolejny ideał konia na volcie się pojawił!
Wy normalnie mnie chcecie zniszczyć psychicznie  🤦 Tożto kasztan z 4 skarpetami jest mym marzeniem  😜
Przepiękny malec!
amazonka-nie powiem, że Siwy piękny bo już to wiesz, ale jaką on ma super grzywke! 😉
wątek zamknięty
moje zimowe stadko  😍















wątek zamknięty
polonez, aaale futrzaki! Mój młody też tak zmamuciał 😉
Co to za słodki pysk na pierwszym zdjęciu?
wątek zamknięty
Doria młp  😁
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 stycznia 2009 17:11
wlasnie dostalam od wandy zdjecia malego i nerwiny ze wrzesnia:


pomyslec ze to male stworzonka siega mi juz prawie pod pache  😲
wątek zamknięty
Amazonka piekny siwy!!!
Margaritka dopiero po zdjeciach człowiek widzi jak konio rosnie co?
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
08 stycznia 2009 17:21
MoniaaA dzięki.Taki był plan-mama prawie cztero-skarpetkowa (na poprz.stronie) a tato też 4 równiutkie  😉 tylko odmiana na głowie cos nie do końca jak u rodziców ale tez ok  😀
polonez bardzo fajne stadko,bardzo lubię rudą hucułkę.A gnade ze ślicznymi odmianami na główce to Twoja Młoda-czy cos pomyliłam ?
No margaritka po źrebakach widać jak ten czas leci  😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 stycznia 2009 17:24
dla mnie on ciagle taki sam! jeszcze nerwina miala jako takie miesnie wtedy  🙄
wątek zamknięty
zuza w takim razie gratuluję! Bo czasami to wiesz, niby mama taka tata taki a dziecko wychodzi zupełnie inne niż się myślało 😉 Ale maluch jest cudowny, to prawda! Czekam na więcej. Jak ma na imię?
wątek zamknięty
zuza

młoda to ta gniada bez odmian, która suszy zęby na jednym zdjęciu  😁

ta z odmianami to jej matka  😉

wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
08 stycznia 2009 18:00
MoniaaA to Karmel od Konwalii wlkp po Latopisie wlkp.
Własność koleżanki,od mojej klaczy.Mam nadzieje,że ja lub Ola będziemy sie nim tu chwalić  😉 i za rok i za dwa i jak już będzie zasuwał pod siodłem  😀
tu z listopada


polonez wiedziałam,że cos pomyliłam  😡  ale obie bardzo mi sie podobają-na usprawiedliwienie  😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 stycznia 2009 18:05
Burza pociepl nam jeszcze 🙇 Super-truper-bananowo-wakacjowo 😉
polonez, zuza, armara, Bombal, milusia Fajnie te Wasze śnieżne konie 🙂. Moja to tylko stoi, włącza pauzę i wpada w letarg. Inne konie walczą na kantary, biegają, bawią się w śniegu itd., a ona stoi obok 30 letniej seniorki i tak takie dwa osiołki spdzają czas 😉
zuza Karmel boski 😜 Śliczne ma odmiany!
amazonka super się z Siwym prezentujecie 🙂 Oj tam szczękościsk, ale za to jaki szczery 😁
wątek zamknięty
"moje" konie  😍






wątek zamknięty
Emaertea sympatyczne mordki 🙂

wątek zamknięty
Zuza ehh no nie mogę nacieszyć oczu 😉 Piękny!
wątek zamknięty
Agresor vs Pieniacz - kolejne starcie  😀iabeł:


czyli krótka historia wciąż na ten sam temat  🙄 🤣

I mój ukochany, totalnie zbulwersowany koń.  😂 W końcu to derka ze starej kolekcji...  😂


Zuza - piękny!  😍
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
08 stycznia 2009 18:31
Emaertea ale futrzak na pierwszym zdjęciu  🙂,wszystkie fajne
Raven ,MoniaaA,Sierra dzięki :kwiatek:
Raven moja prawie 23 letnia seniorka też stoi zawsze i ani myśli się ruszyć jak reszta biega-teraz można powiedzieć,że już się w życiu nabiegała ale ona tak juz od kilku dobrych lat  😉
Sierra ale walki "ogierów"  😉 a jeśli chodzi o Młodego to mam nadzieje,że w przyszłości rozbuduje się tak ładnie jak Twój
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 stycznia 2009 18:34
Sierra ooo jak oni się kochają 😍 Chcą się przytulić, ale rączki jakoś nie chcą się zarzucić na szyję kolegi i buziaczka dać, ale myszaty musi się wysylić żeby dosięgnąc... 🙁 A Czardaszo tak go na dystans trzyma i udaje niedostępnego... 😎
zuza ale ta moja ma dopiero 10 lat, a zachowuje się jak babuleńka 🤔 Szkoda tylko, że na jeździe dostaje ADHD i myśli, że ma ze 2 latka 😁
wątek zamknięty
Sierra, jaki z niego bandyta! Rozhulał się chłopak na tych wakacjach 😉
wątek zamknięty
Sierra  te dwie pierwsze fotki..  😜 😜  zajebiste  😀
wątek zamknięty
Sierra, zauważyłam pewną inspirację rudym smokiem:



😀
Kurczę, faktycznie Ci chłopak kwitnie, dokazuje, aż miło popatrzyć. No i hucyk też w dechę, mały diaboł  🙂
wątek zamknięty
Quanta
super porównanie! gratuluję spostrzegawczości!
wątek zamknięty
A gdzie tam spostrzegawczości, toż to Szał uniesień Czardaszyńskiego 😉 jak malowany 😁
wątek zamknięty
Quanta To była pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy, gdy zobaczyłam to zdjęcie. Szał... ten "Szał".

Dość dodać, że jakbym w tym momencie siedziała na Rudym, to pewnie i minę podobnej do tej Pani bym miała  😀iabeł:

Hucyk mistrz, kładzie "wszystko" i od Czardasza momentalnie uczy się ganiania innych żyjątek: od psów po ptaki 😉

Raven To tylko tkz. "kłopoty w raju"  😁

MoniaaA Ano, mój biedy, chory koniczek...  🤔wirek:

Martynakoniki Dzięki  :kwiatek:

Zuza Dzięki  :kwiatek: Tylko oby tylko charakter miał lepszy od mojego lenia i oportunisty 😉  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.