Dzisiaj na obiad ...

Gillian   four letter word
16 grudnia 2010 10:42
w szpitalu pewnie masz bez przyprawiania i bez sosu, dlatego jest mdłe 🙂 no i dzięki Tobie mam pomysł na obiad dziś 😀
Narobiłyście mi smaka na to "Puree" 🙂

Chyba zrobię z cebulką jakimś podsmażonym boczkiem i może brokułami mniam..

A ja dziś jeszcze kurak z Pomysłu na...

A mielonego kuraka z dużą ilością koperku i marchewe z groszkiem też bym zjadła 🙂
w szpitalu pewnie masz bez przyprawiania i bez sosu, dlatego jest mdłe 🙂 no i dzięki Tobie mam pomysł na obiad dziś 😀


miło 🙂

zero sosu, a co do przypraw- nie wiem, ja tam z gotowania to d... jestem.  🤣
U mnie dzisiaj na talerzu:

szpinak w liściach (doprawiony szczyptą soli i 2 ząbkami czosnku plus 2 łyżki oliwy z oliwek- ale nie smażę na tym, szpinak mrożony wrzucam do garnka i jak się już zrobi potencjalna breja to doprawiam) plus polędwiczka wołowa marynowana przez całą noc (marynata to trochę oliwy, sporo octu baslamicznego i zioła prowansalskie). Szpinak na talerzu polałam sobie trochę kefirem (niestety mój fetysz 😉 ).

Jutro robię kotlety cielęce nadziewane żurawiną i orzechami włoskimi 😜
Dzisiaj na obiad... pyry z gzikiem 😎
macie jakieś pomysły co można łatwo i szybko w mikrofali zrobić? stoi tu taka obok mnie w pracy i się chyba nudzi  😁 najwyższy czas zacząć używać
my_karen   Connemara SeaHorse
17 grudnia 2010 14:37
Ja dziś zapiekłam w piekarniku ziemniaki z boczkiem, cebulka i marchewka, na wierzch troche sera żółtego. Uwielbiam🙂
macie jakieś pomysły co można łatwo i szybko w mikrofali zrobić? stoi tu taka obok mnie w pracy i się chyba nudzi  😁 najwyższy czas zacząć używać


Przygotować pyszności w domu i w niej odgrzać?
Gillian   four letter word
17 grudnia 2010 14:53
kupić w Pierdonce lazanię? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 grudnia 2010 14:57
Grzybowa z makaronem 😍

A jutro pierogi będziemy z mamą robić 😉
Zen Odpada  😉 do pracy wyjeżdżam po 8.00 a wracam przed 19.00. A gdzie tu koń, życie towarzyskie i inne sprawy...

Gillian ooo, pierdonke mam nawet blisko miejsca pracy więc trzeba będzie w któryś dzień spróbować  😉
Gagulec   Mistrz lokalny
17 grudnia 2010 15:12
Gulasz z ziemniakami i pomidorkiem  😅
baffinka, bzdura, trzeba tylko chcieć 😉 Ja też mam dzień taki, że wychodzę o 7, wracam o 17, mam konia, dziecko, dwie prace, psa, cały dom na głowie- i jakoś wszystko się układa 😉
A ja już jestem w domu i mam coś normalnego na obiad.  😀

Karkówka z Pomysł na... Pycha!  😀
A do tego surówka z pora.  🙂
zen niby tak, ale mi się właśnie nie chce  😉 Wole jakoś pożytecznie wykorzystać te 9 godzin które spędzam w pracy  😎
To są też takie fajne warzywka Hortexu specjalne do mikrofali 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 grudnia 2010 15:54
zen, A gdzie mozna je dostać? W tesco na moim osiedlu nie widziałam 😉
Knedle ze śliwkami  😀
Notarialna, w moim osiedlowym sklepie są. W chłodniach z mrożonkami. Dokładnie to hortex stimeria.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 grudnia 2010 16:42
Ryyyyyybaaaaaa!
Plus ryż i surówka z pekińskiej, marchewki, kukurydzy i cebuli ze śmietaną. MMMMMMMMMniam!
Gillian   four letter word
17 grudnia 2010 22:08
ja lubię hortexowe warzywa na patelnię - najlepsze jest meksykańskie, po prostu szał ogóra!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 grudnia 2010 22:12
Gillian, Mówisz o gotowych daniach? Świetne są. Ja sobie upodobałam danie prowansalskie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 grudnia 2010 22:14
A to moim zdaniem biedronkowe mrozonki lepsze, o dziwo 😉. A ich zupa kalafiorowa, świetna, zadna sieka, duuuze kawaly kalafiora, super.
Gillian   four letter word
17 grudnia 2010 22:15
Notarialna, tak 🙂 chińskie jest jakby nieco mdłe i trzeba doprawiać po swojemu... Prowansalskie pyyyycha 🙂
A to moim zdaniem biedronkowe mrozonki lepsze, o dziwo 😉. A ich zupa kalafiorowa, świetna, zadna sieka, duuuze kawaly kalafiora, super.


Mnie ostatnio bardzo miło zaskoczyły mrożonki warzywne firmy "fresh". Połowę tańsze niż Hortex, a warzywa są ładniejsze, lepiej zamrożone.

Wczoraj eksperymentowałam z leniwymi, nawet nie wiedziałam, że tak prosto i szybko je się robi  😜
ja miałam zupę buraczkową  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 grudnia 2010 15:01
Tercet, Z botwinki najlepsza, a najlepsze jest pływające zielsko w botwince 😍
ja zrobiłam kurczaka po pekińsku 🙂
Zupa kalafiorowa i pieczeń rzymska z indyka z jajkiem i sosem wasabi.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 grudnia 2010 11:44
My dziś na bogato - będzie zapiekanka makaronowa z mięskiem, grzybami i beszamelem. Jak niedziela, to niedziela. O!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się