Ogłowia

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2010 22:18
Notarialna, właśnie dodałam ci komentarz na fbl'u z zapytaniem o nie  😂
Fajne jest  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 maja 2010 22:28
Ja już miałam latać za tą dziewczyną i się dopytać o nie, ale potem już laski znaleźć nie mogłam.
No zakochałam się w nim 😍
kujka   new better life mode: on
15 maja 2010 22:29
episode, a ja wlasnie nie lubie tak wysoko zapietych ale dzieki 🙂
Burza no wlasnie mogloby ale czy musi? bo w sumie jest nad koscia, a przeciez w meksykancu nie chodzi o to zeby byl pod okiem tylko nad koscia... a jak nie to niech mnie ktos poprawi?
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 maja 2010 22:35
kujka, odrobinkę wyżej, zeby pasek nie szedł po "kancie" kości i byłoby IMO idealnie. zasada mówiła o 2 palcach nad kością 😉
Notarialna, może się mylę, ale jestem na 90% pewna, że to Jacson tylko naczółek zmieniony. Mam takie samo  🙂
kujka   new better life mode: on
16 maja 2010 10:10
caroline, dzieki!  :kwiatek:
Czy znacie jakiegoś rymarza z okolic Katowic albo kogokolwiek kto będzie w stajnie naprawić (wymienić) mi sprzączkę w ogłowiu? Myślicie, że np. jakiś szewc sobie z tym poradzi? 😉

Ponawiam pytanie, bo mi śpieszno, wybaczcie (niemożliwe żeby nikt nie wiedział, no :hihi🙂 Kto może mi coś takiego naprawić/wymienić?
ja moje ogłowie dawałam do wymiany kilku części do takiego starszego pana szewca w okolicy, który zajmuję się tym tylko od tak, bo na pracę w zawodzie jest za stary . 🙂 bez problemu mi sprzączkę wymienił, tylko musiałam mu przynieść nową .
w bielsku jest na pewno rymarz, a bliżej to nie wiem...
Wendetta, rymarz jest w Tarnowskich Górach, ul. Strzelecka. Wymienia sprzączki , zszywa, albo wymienia całe paski. Tylko czeka sie długo  🤔
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
16 maja 2010 18:03
Miał ktoś do czynienia z ogłowiami Sjohagen Wear?
Jak z jakością skóry, trwałością i wyglądem?  😉
darolga   L'amore è cieco
16 maja 2010 19:32
Notarialna - nachrapnik Jacson, na stówkę, a naczółek Schockemohle 😉
o ja się zakochałam w schockemohle michigan

piękne jest  😜 cena też..
ładne, ale ja wolę grubsze nachrapniki 😉
LOVELY, co Ci się w nim podoba? Nawet nie ma profilowanego nachrapnika 😉
trochę takie ... płaskie 😉
tulipan- ja też, ale ostatnio zwątpilam w firmy produkujące sprzęt jeździecki, czy teraz można kupic porządny sprzęt nie wydając przy tym majątku? nie, czy to jest normalne zeby za pad dawać ponad 2stówy? nie, naprawde przeraża mnie to.. w ogłowia od pana marka też zwątpiłam, klei się, strzępi i wgl do dupy..
naprawde nie wiem za co te mega ceny, skoro to nie jest wogole tego warte..
od dłuższego czasu zastanawiam się nad jakimś ogłowiem i naprawdę nie wiem co porządnego (na kilka lat) mogłabym kupić..
może ktoś podpowie? bo ja już zgłupiałam..

edit- Burza- jakiego profilowanego?
Sorry myślę o dwóch rzeczach naraz- chodziło mi o profilowany naczółek  😁
LOVELY ja uważam, że sprzęt dostępny w PL (nawet ten z górnej półki) jest odpadem. Weźmy przykład ogłowi Kieffera: mam dwa kupowane w Niemczech i jedno w Polsce. Jakość nieporównywalna. Albo bryczesy Pikeura - to samo. Także ja Ci nie pomogę. No, a kwestia ceny to kwestia popytu. Jak ludzie kupują pady za ponad 200zł to tyle one będą kosztować - bo czemu mniej ? 😉 I też ostanio się przekonałam, że ES nie jest taki super (owijki są conajmniej gówniane, a Anky fatalnie układa się pod siodłem.
tulipan- no własnie- wychodzi na to, że w pl nie kupisz porządnego sprzętu wartego tyle ile kosztuje, anky szmaciane (mimo ze ja swoje dwie stare lubię) eskadron schodzi na psy (owijki są tragiczne) esy krzywo skrojone.. a ceny? z kosmosu..
chyba poprzeglądam jakies niemieckie strony może znajdę coś ciekawego...
dokładnie tak jest i dlatego ograniczam zakupy w kraju do minimum.
Kto szukał torby na ogłowie??

http://www.decathlon.com.pl/PL/torba-na-og-owie-85505897/

Ja mam tylko sprzęt z niemiec i cięzko mi uwierzyć że kupiony w polsce kieffer jest inny  🤔
Lovely ja kupiłam prestige za 450 zł - uważam, że to dobra cena za świetne oglowie z genialnymi wodzami. Używane non stop, narazie 1,5 roku i wygląda jak nowe, stubben po  takim czasie wyglądął dużo gorzej.
Forta- szkoda tylko, że z prestige model typowo ujeżdzeniowy- szeroki nachrapnik itd, kosztuje 1500-2000zł  😵
Dramka a jednak, mimo że to się w głowie nie mieści 😉

Lovely - mogę Ci polecić Kieffery i Euroridingi niemieckie. Przetestuje jeszcze hooksowe i dam znać (choć tu zdania są mocno podzielone).
Lovely mozna dostac taniej  😉

Ja uważam że STUBBENy mają najlepszą skóre. Ja ze swojego jest zachwycona, tak jak z poprzedniego.
Dramka, wiem, ale w tańszych źródłach  😉 niestety nie mam potwierdzenia- paragon, faktura- a mimo, że to renomowane firmy, to bałabym się tak kupować.. chciałam kupować ochraniacze veredusa olipici, ale jak zobaczyłam jakie dziewczyny wrzucały fotki co się z ich ochraniaczami stało to stwierdziłam, ze wolę dłużej odkładać, ale w razie w nie zostać na lodze
btw- na stronie kieffera nie ma wszystkich modeli ogłowi, nie?

p. Marek robi kantary?
Miał ktoś z was możne do czynienia z ogłowiami z kraemer'a❓ ❓ ❓
chodzi mi np o takie
[url=http://www.kraemer-pferdesport.de/websale7/Zaum-Mailand.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3eb%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2fkraemer-pferdesport%2fs}{l%2f01-aa%2fl}{mi%2f247485%2fmi}{pi%2f320302%2fpi}{po%2f1%2fpo}{fc%2fx%2ffc}{p1%2f30f5429ecb3829efa60728e6a4f1f899%2fp1}{md5%2f0b248b000ad5fef2d2ec980e694bc999%2fmd5}]link[/url]
"niestety nie mam potwierdzenia- paragon, faktura- a mimo, że to renomowane firmy, to bałabym się tak kupować"  🤔wirek:

coś nie tak? chodzi o to ze nie jestem przekonan do kupowania bez możliwości reklamacji 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 maja 2010 16:37
Dramka, nie ma nic w tym dziwnego, ja na przykład mam jedne bryczesy od ciebie, z których puszcza kolor leja.
Jak je kupowałam to lej był brązowy a meteriał kremowy a przez to że kolor puszcza materiał już nie jest kremowy :/
Gdybym je kupiła w sklepie na pewno by reklamowała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się