Ogłowia

caroline   siwek złotogrzywek :)
06 kwietnia 2011 16:45
naciau, nie prowokuj mnie 😉

utknęłam na tych dwóch szokmolach 😍
Paris w wersji srebrnej
[img][[a]]http://www.schockemoehle-sports.com/sites/default/files/1100-00020%20black_3.jpg?1296559280[[a]][/img]

Hannover w wersji z opadającym naczółkiem takim jak w Paris
[img]http://www.schockemoehle-sports.com/sites/default/files/tg_hannover_1_0.jpg?1252569631[/img]

i raczej chyba juz mi się nie uda wyrwać od nich 😉



...swoją drogą strona schockemoehle i ich wyroby mnie kiedyś wykończą... uzależniam się 😉
caroline Rurka Pasierowska koniecznie  😍
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 kwietnia 2011 18:04
Caroline ten shokmolowy Paris... a ten szwed... 😵  🤬
jak dla mnie ideał ogłowia ze szwedem, cudo! 😜
no rurka rurka passiera  😀iabeł:
Tez jestem za Paris!

schockemoehle to jaki przedzial cenowy pi razy oko?
s.   happiness is easy
06 kwietnia 2011 19:25
caroline, piękny jest ten schockemohle Paris, ale jak dla mnie cena nieadewatna do jakości niestety :/


Czy Pan Marek robił komuś ogłowie ze złotymi okuciami ?  👀
ja mam ze złotymi okuciami od P. Marka, ale moje było robione sporo lat temu 🙂 co nie zmienia faktu że jakościowo przebija wszystkie ogłowia które do tej pory miałam w rękach  😉
s.   happiness is easy
06 kwietnia 2011 20:09
Precelku pokaż  👀  :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 kwietnia 2011 22:09
Jutro jadę odebrać ogłowie od P. Marka 😀 Zamówiłam coś na wzór Villa Horse V Elegance jestem ciekawa jak wyszło 🙂
caroline zdecydowanie Paris, jest piękny, będzie zdobił Twojego konia  😉
Caroline a Paris mu wejdzie na głowę bez problemu? Bo ja mam wrażenie po moim zwierzu że większość fuli jeśli chodzi o nachrapnik to jest za mała ;/ przez to paski do oczu wchodzą ;/ A Twój koń ma zdecydowanie też sporą główkę 😉
czy mi się wydaje, czy Jacson ma w pewnym sensie zawyżoną rozmiarówkę? full jest na jakiegoś olbrzyma 😵
na konia 175 cm z ogromnym pyskiem paski policzkowe były zapięte na ostatnie dziurki, na konia nieco mniejszego jest już za duże, ale ten wałach też ma łeb nie od parady 😁.
muszę kupić temu drugiemu ogłowie, ale nie wiem, czy brać cob, czy full innych marek będą okej.
S. proszę bardzo:

Ile kosztuje ogłowie sommer? gdzie dostane? ktos posiada?  :kwiatek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 kwietnia 2011 21:54
Caroline a Paris mu wejdzie na głowę bez problemu?

zobaczymy czy wejdzie 😉
zwykłe fulle kieffera pasowały na niego akurat, więc myślę, że i szokmol da radę 😉
Poszukuję jakiegoś fajnego ogłowia munsztukowego z megga grubym nachrapnikiem 👀, czarne z płaskimi paskami  (nie rurki). MOŻE WY COŚ POLECICIE bo nic nie mogę znaleźć  😕. Bardziej w typie http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=39.8010 (obrazek z kasztankiem i gniadym - ogłowie z gniadego ) Proszę o pomoc  👀
noen   A story of a fighter of our human race
09 kwietnia 2011 23:37
sonia111, http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg917479.html#msg917479 tu masz link 😉
dzięki  😉
noen   A story of a fighter of our human race
09 kwietnia 2011 23:44
sonia111, moe zamowisz u rymarza, napisz pw do quanty, napewno odpowie gdzie kupila to oglowie 🙂
sonia111 to ogłowie robione przez Pana Marka na specjalne zamówienie quanty. z tego co pamiętam to chyba nawet było nie tak dawno na sprzedaż.
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2011 20:02
Satural w ursusowym. czyż nie wygląda super? 😍
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 kwietnia 2011 20:05
nie nie wygląda super wygląda pięknie
deb Nachrapnik ładny. Naczółek jest z białym czy diamencikami?
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2011 20:57
z diamencikami
Mój styl  😎
😍 deborah pięknie, wygląda jak z katalogu! ; ) podobają mi się takie błyszczące naczółki
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
14 kwietnia 2011 20:02
Jutro jadę odebrać ogłowie od P. Marka 😀 Zamówiłam coś na wzór Villa Horse V Elegance jestem ciekawa jak wyszło 🙂


Kurczak- czy Ty o czymś nie zapomniałaś  😤
Ja tu cały czas czekam!  😫
Czarne przeszywane na biało + świecący naczółek.

Klami niestety mało widać  🙁 Co to za oglowie? Nachrapnik  😍
Dramka, to Prestige E 80 a do tego naczółek Stubben Cristal.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się