Ogłowia

Sivrite, wydaje mi się, że kingston.
Sivrite, tak, to jest Kingston.
Anai, Quanta, fenk ju.
Używa może ktoś hkm linda? Jak z rozmiarówką i jakościowo
Czy ktoś posiada ogłowie Premiere rennes?
Nie widziałam niestety realnych zdjęć, a te producenta różnią się kolorystycznie między sobą 🙂
Fajnie by było zobaczyć je na koniu, więc jeśli ktoś byłby w posiadaniu takiego zdjęcia to będę bardzo wdzięczna za jego pokazanie  :kwiatek:
Ja mam, ale zdjęcie mogę wrzucić dopiero wieczorem.
Super 🙂 będę bardzo wdzięczna!
Takie mam, mam nadzieję, że mogą być?
Dziękuję Ci bardzo :kwiatek: bardzo mi to pomogło  🙂
Szukam czarnego lekkiego w wyglądzie ogłowia. Koniecznie anatomiczna potylica i absolutnie żadnych cekinków czy brylancików na naczółku :P Najlepiej do 500zł, da się coś sensownego kupić w tej cenie?
Equigrav, teraz Kentaur wprowadził taką linię, wejdź na gnl, bo tylko tam widziałam
Equigrav, tylko to chyba nie jest anatomik, ono jest długo w ofercie. Tzn. jest pewnie, ale miałam na myśli te nowej linii:


https://www.gnl.pl/dla-konia/leather-articles/oga-owia-i-nacza-a-ki/english-noseband/oglowie-kentaur-anatomic-ii.html

Ale to co podlinkowałaś ma koleżanka i polecała je.
Kupię gdzieś nachrapnik symetryczny czarny lub czarno biały ale nie szwedzki? Bo szukam i szukam i jakos nic ciekawego nie znajduje. Jakby był szeroki i bez skosnika (munsztukowy) to ozłocę  🙇
Możecie mi polecić brązowe oglowie ze szwedzkim nachrapnikiem i najlepiej ozdobionym naczolkiem. Nie lubię brązowego sprzętu ale kupiłam siodło i muszę zmienić... Nic kompletnie mi się nie podoba.
Budżet do 300zl. Ale jak będą ładniejsze droższe to też poproszę. Wezmę tańsze na już a później wymienię 🙂

W kolorze tego siodła
Sonkowa to kakao?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 maja 2018 19:02
Sonkowa kompletnie nie wiem jaki odcień na żywo
zobacz sobie to QHP Odin
Sonkowa, a Hooks? Mają takie fajne i jeszcze w promocji 🙂
Sonkowa, - nie musisz zmienić, idzie połączyć - np. czarno-brązowym popręgiem 😉 Znajoma ma odwrotną sytuację, miała brązowe siodło, do którego dozbierała sprzęt, w tym wymarzone i kosmicznie drogie ogłowie Dyona. Niestety, z siodłem były przeboje, bo pomimo szycia na miarę upierdliwie nie chciało pasować, po kilku latach bujania się odzyskała kasę i kupiła pasującego erreplusa, czarnego. Rozpacz była totalna, ale potem znalazła czarno-brązowy popręg i wygląda to razem bardzo ładnie 😀
Jeśli nie lubisz brązów szukałabym czegoś czarno-brązowego właśnie. Mi się ostatnio strasznie podobają brązowe ogłowia z czarnym podszyciem 🙂 Może być też czarne z brązem lub właśnie popręg, czy inny element, który to zgra.
Sonkowa to kakao?


Właśnie nie. Jest dosłownie takie jak na tym zdjęciu. Ani ciemny brąz ani jasny.. Taki pomiędzy..

keirashara no właśnie mi się nie podobają takie połączenia. Broniłam się przed brązowym sprzętem ale trafiła się taka okazja z siodlem, że byłabym głupia gdybym nie wzięła. A przez dwa miesiące nie mogłam nic znaleźć..

Dzięki dziewczyny! Oba oglowia są śliczne. Tylko obawiam się, że ciut za ciemne.. Chciałam kupić coś na już bo mam zawody w weekend ale chyba zdecyduje się na tego Hoocksa.  💘
Sonkowa jeśli piszesz o siodle ze zdjęcia to albo cacao, albo dark brown, erre ma takie dwa brązy i koniec. Nie wygląda mi to na dark, więc cacao.
W takim razie tak. Ciemne na pewno nie jest. Nie znałam odcieni erre. Myślałam, że chodzi Ci po prostu o odcień. Z kakao bym tego nie porównała.  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 maja 2018 22:21
Sonkowa zobacz sobie Equipe redbrown z linii Emporio
Ze wszystkiego co już sprawdziłam pasuje br tobacco i premiera też tobacco i jeszcze szokuś, ale musze sprawdzić nazwe koloru. W stopniu zadowalającym pasuje też jasny brąz globus sport  😉
kitty dzięki! Prześliczne są. Mogłabyś mi podlinkowac premiere i Globusa brązowego bo znalazłam tylko czarne. To BR jest przepiękne.  😍 tylko mega jasne... Nie wiem czy będzie dobrze wyglądało na moim skarogniadnym..
To siodło w połączeniu z tym Hooksem będzie dobrze wyglądało? Nie mam pojęcia co zrobić..
Sonkowa, ale siodło ci ściemnieje, jak będziesz je porządnie smarować 😀
Sonkowa jedno siodło mam już ponad rok i nie ściemniało na tyle żeby ciemne ogłowie mnie nie raziło... ja mam mega problem z kobyłą, bo ona jest baaardzo xfull, więc upolować odpowiedni brąz jest ciężko....
Na zdjęciu dobrze nasmarowany globus, a premiere kupowałam tu:
https://hypostore.com/premiera/snaffle-bridles.html?color=492
Dzięki  :kwiatek: śliczne te premiere i cena bardzo w porządku.
Myślałam, że o tego Globusa Ci chodzi:

https://sklep31419.shoparena.pl/pl/p/Globus-Sport-Oglowie-COB/691

Podoba mi się ale wszędzie tylko czarne.

Masz też erre? Wydaje mi się, że te Premiere są jaśniejsze od niego. BR jest chyba ciemniejsze.

xxagaxx smaruje i łudze się, że tak właśnie będzie.  😂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 maja 2018 08:43
Jak dla mnie to brązy wstawione przez kitty to kompletnie różne odcienie.
Bardziej to siodło wpada w takie lekkie wiśniowe niż w pomarańczowy, na tym zdjęciu które wstawiono.
[url=http://www.x-horse.com.pl/equipe-oglowie-emporio-bre06,3,183,1534]Czegoś takiego bym bardziej szukała[url]
Jak baaardzo mrużę oczy to też widzę tę różnicę.... Choć oczywiście nie wykluczam swojej ślepoty....
Siodło erreplus cacao, ogłowie premiera imperia congac, ogłowie shockemohle clayton vintage.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się