Warszawskie voltopiry :)

Dość młoda, na oko z 24-26 lat, niezbyt wyróżniająca się dziewczyna. Średniej długości włosy (chyba brązowe), szczupła. To było z miesiąc temu 🙂
To mogła być ona w sumie 😉 Ale to takie zgaduj-zgadula 🙂
Trochę tak. W każdym razie nie miała kolorowych włosów, dredów, kolczyków na pół twarzy ani wielkich tatuaży, ogólnie nic co bardzo rzuca się w oczy 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
07 grudnia 2015 13:43
Czy gdzieś w okolicach metra Wilanowska (pętla autobusowa) jest jakaś kawiarnia, nieco romantyczna, kameralna, gdzie mozna by pojśc na dobra, niedroga kawę?
Słuchajcie szukam fotografa-amatora, który mógłby w pewien styczniowy weekend poświęcić trochę swojego czasu (oczywiście odpłatnie) na 2-3 godzinki (między 21 a 1 w nocy) na sfotografowanie imprezy urodzinowej na Woli. Może macie wśród swoich znajomych kogoś takiego, albo sami robicie zdjęcia? Nie potrzebuję wielkich efektów, chcę, żeby zdjęcia były wyraźne 😉
Dziewczynki możecie polecić jakiś pub okolice Bankowego w stronę Książęcej?
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2015 11:22
Gdzie oprocz fotojokera moge wydrukowac od ręki zdjecia(na tym papierze foto)? Tam mi powiedzieli 10zl od zdjecia, to normalna cena za takie uslugi czy gdzieś znajde taniej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 grudnia 2015 11:23
W Rossmannie, ale nie wiem jak z cenami.
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2015 11:25
smarcik danke! Zapytam w rossmanie i moze w empiku ale trochę sie boje ze skoro to sieciowki to bedzie podobnie: ( moze znacie jakis prywatny punkt? Albo moze czy ktos wie czy orfi na polnej drukuje zdjecia? Sorry za chaotycznosc ale potrzebuje na cito :kwiatek:
Gniadata, cyfrowaciemnia.pl - Lwowska 2. Punkt foto nazywa się ADStudio. Tylko trzeba wcześniej zadzwonić i zapytać jaki mają ruch i czy zrobią od ręki. Często najlepiej jest wysłać im zdjęcia i w czasie gdy się do nich dojeżdża robią. Ja u nich ślubniaki drukuję.
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2015 12:19
abre dziekuje!! :kwiatek:
Gniadata, w Rossmanie są automaty do zdjęć, co w Fotojokerze (Cewe), a nie czy ceną się różnią.
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2015 20:57
kaszmirowa no ja i tak potrzebuje format 15x21 i 20x30 i fotojoker go oferowal na swoich uslugach, w rossmannie juz sie kapnelam ze takich nie ma
Szukam wizażystki/makijażystki która zrobi mnie na studniówkę, najchętniej z dojazdem do mnie, jeżeli nie to po praskiej stronie Warszawy. Znacie kogoś, polecacie?  :kwiatek:
Infantil mam znajomą, która zawodowo ogarnia takie rzeczy z dojazdem do klienta 🙂
Tu namiary:
https://www.facebook.com/beautyexpressmobilnakosmetyczka/?fref=ts

Ja co prawda korzystam tylko z manicure i henny, ale znam sporo osób, które malowała na wesela i wszystkie były zadowolone 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
25 grudnia 2015 20:02
Ania Szymala (na facebooku: Make me up by Ania Szymala) chyba też dojeżdża do klientek, a jak nie- pracuje na Białołęce. Włosy chyba też potrafi układać, ogólnie całkiem fajnie jej stylizacje wychodzą. Niestety nie znam jej cennika.
Dzieki dziewczyny, muszę się za to zabrać  :kwiatek:
Czy są tu mieszkańcy Konstancina? Szukam osoby, która raz/dwa razy w tygodniu postrzątałaby mi mieszkanie. Czy moglibyście kogoś polecić? W mieszkaniu są dwa koty i dwa psy, jeden pies jest duży, więc musi to być osoba, która nie boi się zwierząt.
Bischa   TAFC Polska :)
18 stycznia 2016 19:58
Gdzie tanio wymienie okrycie/tapicerka, nie wiem szczerze powiedziawszy, jak to sie nazywa, chodzi mi o material na poduchach lozkowych, tak jak wymienia sie nie raz w fotelach i innych? Nie wiem ile to jest tanio, nigdy tym tematem sie nie interesowalam, a zaczyna mi sie miejscami ten material rozdzierac na "zdobieniach" przeszyciach, zalany tez kilka razy herbata/woda, wiec sa plamy no i wzor mi sie nie podoba, czas zmienic po 15 latach 😁 Nie chce kupowac lozka, bo calosc jest w dobrym stanie, tylko material juz nie bardzo...
Czy można gdzieś w Warszawie oddać do prania gruby i duży koc. W mojej pralce się nie mieści. Najlepiej żeby wartość prania nie przekraczała wartości koca 😀
Co do pralni to nie wiem ale może jakiś punkt gdzie piorą derki? Wiem, że niektóre sklepy jeździeckie współpracują z takimi miejscami.
Ewentualnie stara dobra metoda - spłukujesz pierwszy syf, wrzucasz do wielkiej miski/wanny i depczesz 😉 My tak praliśmy koce na obozach. Dawało radę.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2016 11:29
thaya ja bardzo polecam pralnie na Żoliborzu - Clarissimo Piwowar (Promyka, przy Gwiaździstej). To jest pralnia przemysłowa, piorą rzeczy o dużych gabarytach, jak i odzież osobistą. Ceny raczej niskie (na przykład 3 komplety bielizny pościelowej to ok 45 zł; koszule po około 10 zł). Wszystko jest zawsze idealnie uprane i uprasowane. Oddawałam tam śpiwory, dywany i posłanie psa.
Bischa   TAFC Polska :)
01 lutego 2016 12:09
Gdzie tanio wymienie okrycie/tapicerka, nie wiem szczerze powiedziawszy, jak to sie nazywa, chodzi mi o material na poduchach lozkowych, tak jak wymienia sie nie raz w fotelach i innych? Nie wiem ile to jest tanio, nigdy tym tematem sie nie interesowalam, a zaczyna mi sie miejscami ten material rozdzierac na "zdobieniach" przeszyciach, zalany tez kilka razy herbata/woda, wiec sa plamy no i wzor mi sie nie podoba, czas zmienic po 15 latach 😁 Nie chce kupowac lozka, bo calosc jest w dobrym stanie, tylko material juz nie bardzo...


Ktos, cos?
rybka   Różowe okulary..
01 lutego 2016 13:59
Bischa, podjedź na Koło albo na bazarek na Bemowie (chyba w soboty jest, Róg Prymasa Tysiąclecia i chyba Wolskiej), tam kiedyś (ostatni raz 3 lata temu tam byłam wtedy byli) przyjeżdżali ze Swarzędza ludki, którzy robili meble na zamówienie. Myślę, że tam najtaniej kogoś znajdziesz.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lutego 2016 14:06
Czy ktoś może mi wytłumaczyć z którego miejsca dokładnie jadą busy z lotniska Modlin do Warszawy? :kwiatek: I dokąd? Są jakieś, które jadą bezpośrednio do metra/w pobliże?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 lutego 2016 14:36
CzarownicaSa, te np. jadą bezpośrednio pod Pałac Kultury, więc pod metro i startują bezpośrednio sprzed terminala w Modlinie.
https://www.modlinbus.pl/?gclid=CMGkmqjk1soCFcjnwgod92kBwA
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lutego 2016 14:38
Czyli jak babcia wyjdzie z lotniska to będzie miała od razu busa przed lotniskiem?
Dzięki! :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 lutego 2016 14:47
Wydaje mi się, że tak. Tak jest napisane na stronie przewoźnika 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 lutego 2016 14:49
Rybka, myslisz, ze poduchy same mi wymienia, bo nie chce calego dobrego mebla wywalac.
rybka   Różowe okulary..
01 lutego 2016 20:03
Rybka, myslisz, ze poduchy same mi wymienia, bo nie chce calego dobrego mebla wywalac.

Myślę, że spokojnie to zrobią, ale zobacz też w googlu wpisz Tapicer Warszawa, również sporo punktów jest, zadzwoń, zapytaj. Może coś bliżej domu znajdziesz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się