Śląsk

Potrzebuje pomocy. Jakim autobusem dostane sie z Bytomia do Katowic na ul. 3 maja? 🙂
820? albo tramwajem 6. a najlepiej chyba pociągiem 😉 zobacz sobie na kzkgop.pl te linie co pisałam, tam jest mapka też
Ani 820, ani 830 czy tramwaj nr 6 nie mają takiego przystanku w rozkładzie.  🙁 Dlatego pytam tutaj, moja wiedza na temat autobusów i tramwajów się skończyła jeśli chodzi o te do katowic.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 maja 2015 18:46
Matuzaleem, to będzie Katowice dworzec chyba. 3 maja jest ulicą tuż obok Dworca. możesz pociągiem 😉
Matuzaalem, 830 staje na Katowice Stawowa. to też już blisko. 6 dojedziesz do Ronda i tam możesz czymś podjechać na dworzec (albo dojść nawet). pociągi są dość często chyba [url=[[a]]http://rozklad-pkp.pl/pl/tp?queryPageDisplayed=yes&REQ0JourneyStopsS0A=1&REQ0JourneyStopsS0G=5100006&REQ0JourneyStopsS0ID=&REQ0JourneyStops1.0G=&REQ0JourneyStopover1=&REQ0JourneyStops2.0G=&REQ0JourneyStopover2=&REQ0JourneyStopsZ0A=1&REQ0JourneyStopsZ0G=5100020&REQ0JourneyStopsZ0ID=&date=30.05.15&dateStart=30.05.15&dateEnd=30.05.15&REQ0JourneyDate=30.05.15&time=07%3A10&REQ0JourneyTime=07%3A10&REQ0HafasSearchForw=1&existBikeEverywhere=yes&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrInc=yes&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_3=1&REQ0JourneyProduct_opt_section_0_list=0%3A000000&existOptimizePrice=1&existHafasAttrExc=yes&REQ0HafasChangeTime=0%3A1&existSkipLongChanges=0&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrExc=yes&wDayExt0=Pn[[a]]|Wt|%C5%9Ar|Cz|Pt|So|Nd&start=start&existUnsharpSearch=yes&came_from_form=1#focus]KLIK[/url]
tym razem ja potrzebuję pomocy 😉 szukam jakiegoś szewca/ rymarza, który podejmie sie naprawy lub wymiany całego zamkna w sztylpach (czyli skóra).
Najlepiej Katowice, Będzin, Sosnowiec, DG, od biedy Bytom. Ktoś coś? :kwiatek:
ja wymieniałam na Małachowskiego w Będzinie, u szewca w jakiejś bramie, ale nie powiem dokładnie której, bo mama mi zanosiła 😡 no ale blisko PKO na pewno 😁
a podpytasz mamę? :kwiatek: zrobił porządnie? ile placiłas?
podpytam. płaciłam jakoś 20zł za sztukę (tzn rozwaliły mi się pojedynczo, więc wymieniałam dwa razy i to było parę lat temu), tylko musiałam mieć swój zamek
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2015 17:06
zapytaj też w Skarbku, jak coś 😉
tym razem ja potrzebuję pomocy 😉 szukam jakiegoś szewca/ rymarza, który podejmie sie naprawy lub wymiany całego zamkna w sztylpach (czyli skóra).
Najlepiej Katowice, Będzin, Sosnowiec, DG, od biedy Bytom. Ktoś coś? :kwiatek:


ja mam superaśnego w Zabrzu, ale jak coś to bywam prawie codziennie w sosnowcu 🙂
wendetta, mama mówi, że ten szewc już nie pracuje tam

wtf, co oni za ślepe rondo i jakiś dziwny kawałek drogi postawili w Tychach? 🤔
wendetta, jeśli jeszcze aktualne, to mamie pomyliło się z zegarmistrzem  😁 mogę ci napisać mniej więcej, jak tam się idzie, ale nie wiem, czy już nie znalazłaś kogoś 😉

cytuję z drugiego wątku

W Amigo w Będzinie 20 czerwca będą amatorskie zawody w skokach,
zapowiada się fajnie, bo są pod patronatem prezydenta miasta Będzina, więc nagrody też lepsze 🙂

http://www.szj.info.pl/images/zawody/2015/propozycje_bedzin_2015_06_20.pdf


ktoś się wybiera? może jakieś spotkanie?
Calore to możesz podejść, ja będę w biurze zawodów i jako fotograf 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 czerwca 2015 05:44
calore, prawdopodobnie podjadę pokibicować dwóm koniom ode mnie ze stajni 🙂  (to zależy jeszcze od list startowych)

Kabris , czemu nie ma ujeżdżenia, tylko same skoki?  🤬
Też nad tym ubolewam, jednak wolą zrobić jedno a lepiej, a tam głównie skoki 🙂
Ale tydzień później jest Kasztanka Parkoszowice - towarzyskie skoki i ujeżdżenie,
potem Gościniec Siewierski- też oba 🙂
Więc jakiś wybór jest 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 czerwca 2015 20:57
Tylko ja konia do przyczepy nie wsadzę, a Amigo po sąsiedzku  🙄
Jak na złość na te wcześniejsze się nie zgłaszałam bo liczyłam na ten termin  🤦
Kabris, safie, to zgadamy się jakoś w piątek może 😉 a wiecie, o której zaczynają się zawody? albo jestem ślepa albo nie znalazłam w ogłoszeniu 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 czerwca 2015 21:01
Kabris, safie, to zgadamy się jakoś w piątek może 😉 a wiecie, o której zaczynają się zawody? albo jestem ślepa albo nie znalazłam w ogłoszeniu 😉


od 10😲0 do 15😲0 🙂

Tylko ja się przed 14 będę musiała zbierać bo jak na złość kowala mamy  🙄
Niestety zostałam wkręcona w rolę wodzireja 😀
Tak więc można podchodzić i zaczepiać, bo ja ludzi nie poznaję  😀
Czy ktoś ma jakiegoś godnego polecenia fijoterapeute? Albo kogoś kto nastawia i zaleca ćwiczenia pracującego w zawodzie o innej nazwie? 👀 Bytom, Katowice i okolica?
Mam problem kręgosłupowo-biodrowy który generuje nowe napięcia.

Jeśli ktoś sugeruje zapytać w innym wątku to proszę dać znaki.
Z góry dzięki! 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 czerwca 2015 17:57
calore, od nas konie mają jechać o 10:15 ; 11😲0 ; 12:54  i 14:42  🏇
safie, 4 konie czy po 2 przejazdy? to ja chyba pojawię się gdzieś na 11 😉 łap za chwilę pw 😉

btw, raz byłam w amigo na zawodach, ale nie pamiętam, gdzie wtedy był parking. na tym boisku trawiastym?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 czerwca 2015 20:44
2 konie po 2 przejazdy 🙂
na zawodach jeszcze tam nie byłam, zwykle mi nie po drodze  😵 ale podejrzewam, że na boisku 🙂
heh, na zawodach to tam byłam jak byłam w gimnazjum 😁
I jak wrażenia po Amigo? 🙂
Oczywiście ja musiałam coś palnąć:
"Zapraszamy zawodniczkę do oddania skoku bezpieczeństwa"  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 czerwca 2015 16:56
Kabris, byłam zaskoczona taką ilością wyłamań  😲  Piorun z dziewczynami się bardzo fajnie spisał, Róża niestety się nie popisała ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu  🤔

w sumie to patrząc po niektórych to rzeczywiście "skok bezpieczeństwa" był :p

Hej, hej =) Ponoć w Gliwicach jest jakaś wypożyczalnia strojów. Chodzi o strój takiej bajerskiej Helgi na Oktoberfest. 👀 Gdzie taki znajdę? Albo może gdzieś indziej jest jakaś fajna wypożyczalnia?
Zadzwoń do teatru, kiedyś wypożyczałam od nich 😉
equi.dream, ale teatr w Gliwicach? 🙂 Czy masz jakiś inny na myśli?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się