Stajnie w Warszawie i okolicach

archeo   Bo warto :D
20 maja 2013 08:41
Montreal jeśli chodzi o Dragona w Radzyminie to z czystym sumieniem mogę polecic. Moj T ma zawsze czysto, siana w opor (bez problemow dostaje kostke do siatki na noc), caly dzien na trawie. Plac jest, tereny tez. Dodam, ze tereny super, mozna spokojnie codziennie na kilka godzin pojechac i za kazdym razem innymi sciezkami.
Cena tez bardzo zachecajaca.
Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
20 maja 2013 09:22
Montreal, Milusin spełnia Twoje wymagania, jak coś to odpowiem na wszystkie pytania 🙂

P.S.  w dodatku ta sama strona Wisły 🙂

Pozdr  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
20 maja 2013 10:15
No ale daleko jak cholera z Wyszkowa, chyba z 50km? 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 maja 2013 10:17
No do Sulejówka to będzie tak ponad 50.
Mam działkę pod Wyszkowem i jadę w weekendy ok 50-60 minut samochodem.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 maja 2013 10:41
lazurowa, archeo,

potwierdzam, Dragon ma jeden generalny plus - tereny nie do objeżdżenia 😉 i półtorej godziny wierzchem nad zegrze 🙂

a co do infrastruktury ośrodka, no to trzeba jeszcze poczekać, ale już i tak jest duży postęp 🙂
tereny dla mnie to są mega... a te zegrze to duży +, tydzień temu z aleqsandra się wybrałyśmy na małe pływanko i chilling :>
Mój trener (Marcin Tomporowski) będzie w Wawie niedziela/poniedziałek, jakby ktoś chciał fajny trening to zapraszam na pw. Gdyby się zebrało więcej jeźdźców to jest możliwość regularnych spotkań. Tylko proszę tego nie odebrać jako reklamę, po prostu zwyczajnie daję znać i szczerze polecam ; )
W Stajni Pod Lasem obecnie brak miejsc, ale zawsze można przyjechać i zobaczyć🙂
Milusin niestety ma ten sam teren do jazdy co Aromer czyli prawie zero terenu.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 maja 2013 13:38
to ja dodam że dragon dzisiaj obwieścił brak wolnych miejsc
Prosze o wszelkie info najlepiej od obecnie stojacych w stajni PGR Brodno na priv.
Hej!!
Ma ktoś informację na temat stajni w Bobrowym Stawie?Podobno jest tam dość rygorystyczny regulamin..Proszę o szybkie informację🙂
szkoda, bo lokalizacja Dragona jest bardzo fajna, wybieram sie tam w każdym razie obejrzeć, może zwolni się miejsce, jest coś jeszcze niedaleko warte zwiedzenia ? no i do Zająca też chyba wpadnę
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 maja 2013 16:23
montreal, wiesz, mogą być rotacje, np ze względu na koniec promocyjnej ceny, albo jak ktoś jednak uzna, że to nie to czego oczekuje... wiesz, stajnia na razie raczkuje i wszystko jeszcze zależy od wielu czynników, więc warto ją nadal brać pod uwagę 🙂


ja np dodam jeszcze co do dragona, że obecnie pcham temat możliwości różnych konsultacji na terenie ośrodka 😉
dlatego i tak jadę zobaczyć, ale chcę przy okazji zobaczyć jak najwięcej i niedaleko jest podobno jest stajnia u zająca, u jakiegoś pana mietka ... jeszcze coś ? i może ktoś mi coś powiedzieć więcej na temat tych stajni ?
archeo   Bo warto :D
21 maja 2013 16:31
U Mietka to może być Zagosciniec. Jeśli mam rację to 😀użo trawy, tylko trochę gorzej ze sprzątaniem. Codzień tylko  doscielane
montreal, niedaleko Dragona masz: Mokre (Wierzbowy Gaj), Słupno (ta stajnia przy samej trasie). Stajnia u pana Mietka jest kawałek dalej, koło Wołomina, bardzo dużo łąk, dobrze karmione konie, duży plac, co do czystości boksów - bywam tam ostatnio dość regularnie i zawsze jak bywam to jest czysto 😉 + z tego co wiem jest wolny boks u pana Mietka.
Kawałek dalej jest stajnia Hawajka (Majdan, k. Wołomina), oraz Humorek (Leśniakowizna), a jeszcze dalej Enklawa.

W praktycznie każdej stajni bywam w miarę regularnie i mogę coś o każdej napisać.
słyszałam coś, że stajnia p Mietka ma iść na sprzedaż.. ale potwierdzam że dużo padoków, lążownik, plac do jazdy, nie ma hali i świetne tereny do jazdy:>
majeczka   Galopem przez życie!
21 maja 2013 22:16
W okolicy Serocka jakby ktoś szukał polecam Stajnie Gracja - piękne zielone pastwiska, trwa nie do przejedzenia, czysto w boksach i w ogóle wszędzie czyściutko, wszystko zadbane, jest plac do jazdy, docelowo ma być hala, bardzo fajna atmosfera, nie ma rekreacji.
Lazurowa, dziwne, ze Ty slyszalas, a P. Mietek jeszcze nie 😉 ot i nowinka... skad masz takie wiesci?
Mazia   wolność przede wszystkim
22 maja 2013 08:20
Lazurowa, dziwne, ze Ty slyszalas, a P. Mietek jeszcze nie 😉 ot i nowinka... skad masz takie wiesci?



jednak forum ma wielką moc, wie wcześniej od właścicieli...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
22 maja 2013 09:41
[quote author=Megane link=topic=46.msg1781994#msg1781994 date=1369203900]
Lazurowa, dziwne, ze Ty slyszalas, a P. Mietek jeszcze nie 😉 ot i nowinka... skad masz takie wiesci?



jednak forum ma wielką moc, wie wcześniej od właścicieli...
[/quote]


made my day xD
może nie o tej samej stajni mówimy? za cmentarzem między laskiem a łąkami?
od kogoś kto tam stoi, a czy to prawda to nie wiem :>
...no to jak nie wiesz, to nie pisz... każdą informację można sprawdzić u źródła a nie domysły wypisywać na forach.
Tak, nasza stajnia jest za laskiem koło cmentarza.
Montreal, jaką trasą jeździsz do Warszawy? Jeśli Ci po drodze, to zapraszam do nas w odwiedziny 🙂
Na razie jest wolny boks w drewnianych anglikach - moja klacz z COPD tam stoi i ma się bdb 😉
myślisz, że chce mi się jeździć do stajni i pytać się czy to prawda? nie musisz się od razu bulwersować, wystarczyło napisać, że mam złe informacje i tyle :>
lazurowa, nie, wystarczy nie potwierdzone informacje zostawiac dla siebie...  🙄
to je potwierdziliście mi tutaj 🙂
myślisz, że chce mi się jeździć do stajni i pytać się czy to prawda? nie musisz się od razu bulwersować, wystarczyło napisać, że mam złe informacje i tyle :>

Lazurowa, a ja słyszałam, że w Klembowie w "Karczmie Rządza" sprzedają jakiś "lewy" alkohol, po którym się rzyga dalej niż widzi  😎
Koleżanka opowiadała... jadła tam obiad 🙂





😁 żart oczywiście, ale zobacz, jak taki tekst działa...
Trawers Paszków ma halę? I to taką dużą? Ktoś to widział?

http://www.komis-jezdziecki.pl/pensjonat-hala-dla-koni-pod-wawa-pm-20.html
3 padoki! Wow! 😉 👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się