Poszukiwany/poszukiwana

Orientuje się ktoś może gdzie teraz jest ogier Alabaster http://www.bazakoni.pl/horse_8850.html, w/g Bazy koni należy do S O w Gnieźnie, ale w spisie ogierów go nie ma, a google nie pomaga
Alabaster nie żyje już od jakiegoś czasu.
Altiria dzięki za info  🙁
Szkoda, że tylko takie smutne miałam.  🙄 
A czy ktoś zna historię konia o imieniu Dowgir "W"
http://www.bazakoni.pl/horse_169952.html
Zna ktoś konika polskiego Tyrana stojącego w Pieszycach (dolnośląskie)? Więcej informacji niestety nie posiadam.
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
10 stycznia 2013 15:14
Szukam wałacha małopolskiego Shrek ( m: Serenada po Embargo o: Szejk po Taranie ) Siwy wałach w 2012 był jeszcze w Wierzawicach k. Leżąjska wcześniej stał w Janowie Lubelskim.

Edit: Jeszcze klaczy małopolskiej HECA m: Halka po Horysiu o: Taran po Chryzotylu obecnie ma 13 lat. Słyszałam, że jakiś czas temu była w Krakowie
Dała napewno 3 źrebaki: Haker, Huffy i Hr Hazel maść ciemno/skarogniada ( w paszporcie skaro bodajże ) ok 160 w kłębie  zdjęcia poniżej
Poszukuję info o kucu imieniem Dolar. Kiedyś stał w Jaszkowie... wie ktoś gdzie jest?
LESZNO/RAWICZ/PECNA !!!!!
Może nie jest jeszcze za późno.
Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu konia:

Kuter wlkp. od Kumoszka wlkp. ( Czerkies xx Kumka) po Samolot wlkp. (Dersław Samola )
10.06.1994 r ,hod R.K.S Łubnica
maść gniada,gwiazdka na czole,na prawej tylnej nodze piętka na nogach blizny od drutu
wzrost 174 cm

Nadzieja umiera ostatnia....
Farifelia   Farys 21.05.2008
11 stycznia 2013 03:00
Poszukuję informacji na temat siwego Wałacha Jorg. Matka NN śl Ojciec Jarabub xo. Nie wiem czy jeszcze żyje ale jego rówieśnicy jeszcze tak więc mam nadzieję że i on żyje... Urodzony w 1991 lub 1992 roku, już nim pamiętam dokładnie. Stał długie lata w Żywcu Moszczanicy, potem sprzedany do rzeźni... Ale na szczęście wykupiony i stał jakiś czas w Toporzysku. Potem nie wiem co się z nim stalo. Słyszałam jedynie że poszedł gdzieś do Krakowa do jakiegoś mini zoo czy coś w tym stylu, ale nie jestem pewna, to tylko zasłyszane informacje. Jeśli ktoś cokolwiek wie na jego temat, bardzo proszę o informacje!
Witam. Poszukuję informacji na temat klaczy małopolskiej Kleopatra, skarogniada 10 letnia z charakterystyczną błyskawicą jako odmianą. Czy ktoś widział czy ktos wie.
A może ktoś wie coś na temat tarantowatej (przypomina siwą w hreczce) klaczy Fobia. http://www.bazakoni.pl/horse_56773.html 

Sprzedana/oddana z okolic Częstochowy (Truskolasy) do ...?
Albo może z innymi końmi z tamtej stadniny (niektóre może jeszcze tam są?):
Pomerania gniada, mała szlachetna młp.
Carpe Diem http://www.bazakoni.pl/horse_111429.html
... wszystkich nie sposób wymienić, a było ich sporo. Coś tam jeszcze zostało?


Fobia
Poszukuję informacji na temat siwego Wałacha Jorg. Matka NN śl Ojciec Jarabub xo. Nie wiem czy jeszcze żyje ale jego rówieśnicy jeszcze tak więc mam nadzieję że i on żyje... Urodzony w 1991 lub 1992 roku, już nim pamiętam dokładnie. Stał długie lata w Żywcu Moszczanicy, potem sprzedany do rzeźni... Ale na szczęście wykupiony i stał jakiś czas w Toporzysku. Potem nie wiem co się z nim stalo. Słyszałam jedynie że poszedł gdzieś do Krakowa do jakiegoś mini zoo czy coś w tym stylu, ale nie jestem pewna, to tylko zasłyszane informacje. Jeśli ktoś cokolwiek wie na jego temat, bardzo proszę o informacje!

Nie wiem jaki przedział czasowy Cię interesuje, ale w sierpniu 2011 widziałam go w Toporzysku.
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 stycznia 2013 15:27
DeJotka To właśnie wiem, bo nawet byłam go tam odwiedzić i w sumie sama go tam odnalazłam 😉 Ale chcę właśnie wiedzieć co się z nim stało po Toporzysku, bo słyszałam, że został sprzedany, ale niestety nie mam pojęcia gdzie... 🙁 Plotki mówią, że do Krakowa, do mini zoo, ale czy to prawda to nie mam pojęcia. Chcę właśnie wiedzieć, co się z nim teraz dzieje.
to znajdz w googlach mini zoo w krakowie i zadzwon tam ?
W sumie jak to w Krakowie to mogę nawet się przejść i sprawdzić kiedyś 😉
w Krakowie w mini zoo nie ma takich dużych zwierząt, bo jak myślę, szetlanda to on nie przypomina
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 stycznia 2013 19:44
DeJotka jeśli będziesz miała taką możliwość, to bardzo proszę 🙂

marysia550 właśnie tak słyszałam, że z kucykami na pastwiska chodzi, więc może jakieś ziarnko prawdy w tym jest? Może jeśli nie ma go tam teraz, to może chociaż był? Ja szczerze nawet nie wiedziałam, że w Krakowie jest mini zoo, więc możliwe, że coś w tym racji jest 😉
ja mam na mysli mini zoo przy krakowskim zoo.  Ja nie byłam tam jakiś czas, ale pastwisk to tam raczej nie ma , jak i warunków na konia tych gabarytów http://www.zoo-krakow.pl/doc.php?group=31
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 stycznia 2013 21:15
No faktycznie... Nie mam pojęcia, może gdzieś indziej trafił? Np do kogoś kto też ma jakieś kucyki, konie tak do pokazu? Albo jako towarzysz do jakiegoś konia, ? W każdym razie słyszałam, że gdzieś pod Kraków trafił. Tak jak mówię, nie musi to być prawda, bo to są zasłyszane informacje, a wiadomo jak to z takimi bywa 😉
Jakieś mini zoo jest przy Rogatym Ranczu w Zabierzowie przy Skale Kmity, ale tak z przelotu jazdy samochodem nie kojarzę tam za bardzo dużego konia.
Poszukuję klaczy Kalahari ur.1996 r. po Cordialu,maść kasztanowata

Oraz wałacha Sokół,NN,łaciaty-rude łaty,dwukolorowy ogon,na pewno stoi w okolicach Warszawy
falabana
Najlepiej wejść na stronę Truskolas www.cwal-truskolasy.pl lub zapytać u źródła.
DressageLife Sokół stoi na PGR Bródno od samego początku
Wiem że był tam,bo to był mój koń i sprzedałam go ponad 3 lata temu,tyle że słyszałam plotki że został sprzedany itd i byłam ciekawa czy dalej jest na Bródnie 🙂
Szukam wałacha o imieniu Oliwer. Urodzony w 2009 roku, 170 cm wzrostu. Gniady z latarnią i skarpetką na prawym tyle. Matka Oczara, ojciec Halogen.
Sprzedany został w przeciągu ostatnich 2 tygodni. Nie wiem gdzie pojechał. Bardzo go polubiłam i chciałabym wiedzieć co u Niego.




Może ktoś słyszał coś o nowym koniu w okolicy? Bardzo mi zależy.
.
Poszukuje Wałacha o imieniu  Wotan , matka Witka wlkp i ojciec Arlan .Kary okol 175 cm w kłębie .  Urodzony 2002-03-19 . Może wie ktoś się z nim dzieje ?
witam

szukam zdjęć ogiera Conus B - ojca mojej dziewczyny  😉

http://www.bazakoni.pl/horse_44431.html

czy ktoś spotkał gdzieś wałacha SANTOR ? po Polderze , kary , wysoki 176-178 cm , jedyna odmiana na przedniej nodze , nie pamietam prawa czy lewa , znak szczególny wywalony jęzor z boku pyska podczas jazdy .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się