Poszukiwany/poszukiwana

Wiem że był tam,bo to był mój koń i sprzedałam go ponad 3 lata temu,tyle że słyszałam plotki że został sprzedany itd i byłam ciekawa czy dalej jest na Bródnie 🙂


Sokół ciągle jest w PGR Bródno, pracuje obok, więc regularnie go widzę. Ostatnio brał udział w paradzie z okazji Trzech Króli. Mam zdjęcie, ale nieostre.
Witajcie
Próbuję odnaleźć klacz o imieniu AKACJA klacz w papierach miła wpisane rodziców jako NN.Teraz ma 22 lata (ur w 1991r)
Kiedy sprzedawałam konia 4 lata temu była w klubie jeździeckim GROM pod Warszawą.Właściciel ciągle zmienia numer usunął facebooka a teraz podobno zmienił adres....Akacja sprowadzona była z Rosji i była izabelowata na głowie miała łysinkę gdzie z jednej strony było male wgłębienie.Klacz może być wszędzie chociaż kupujący w umowie miał że klacz zostaje u niego a jeśli nie to ją odda mi z powrotem.
Pilnie poszukuje jej z powodu że była najukochańszym koniem i z bólem serca ją musiałam sprzedać ;(
Poniżej zdjęcia Akacji które udało mi się znaleźć

Prosze o kontakt albo na priv w wiadomości albo na e-mail klaudiapotaczek@wp.pl
Witajcie
Próbuję odnaleźć klacz o imieniu AKACJA klacz w papierach miła wpisane rodziców jako NN.Teraz ma 22 lata (ur w 1991r)
Kiedy sprzedawałam konia 4 lata temu była w klubie jeździeckim GROM pod Warszawą.Właściciel ciągle zmienia numer usunął facebooka a teraz podobno zmienił adres....Akacja sprowadzona była z Rosji i była izabelowata na głowie miała łysinkę gdzie z jednej strony było male wgłębienie.Klacz może być wszędzie chociaż kupujący w umowie miał że klacz zostaje u niego a jeśli nie to ją odda mi z powrotem.
Pilnie poszukuje jej z powodu że była najukochańszym koniem i z bólem serca ją musiałam sprzedać ;(
Poniżej zdjęcia Akacji które udało mi się znaleźć

Prosze o kontakt albo na priv w wiadomości albo na e-mail klaudiapotaczek@wp.pl

Sokół ciągle jest w PGR Bródno, pracuje obok, więc regularnie go widzę. Ostatnio brał udział w paradzie z okazji Trzech Króli. Mam zdjęcie, ale nieostre.


Ojej,i tak poproszę  🤣 🤣
Hej,
Czy ktoś coś wie na temat klaczy Inka? stała w Lewadzie przez dłuższy czas, potem miała kontuzję. Izabelowata, wystawiała język zarówno w boksie, jak i na jeździe. Będę bardzo wdzięczna ze wszelkie informacje.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 stycznia 2013 20:39
Szukam informacji o koniach:
Orlanda http://www.bazakoni.pl/horse_68820.html
Grappa* (siwa klacz)
Orenda *(córka Orlandy, gniada z odmianami)
Haszysz *(siwy wałach po klaczy Hellana)
Gradus 2* (w paszporcie maść gniada, obecnie siwy; jelenia szyja; po klaczy Gracja)
Demon* (kary wałach po klaczy Demencja http://www.bazakoni.pl/horse_49734.html)
Gierka (gniada, drobna klacz; po klaczy Gra; może być nieufna)
Derwisz (2002r wlkp. wałach; kasztan z odmianami; po klaczy Demencja wlkp i ogierze Toledo xx)
Gradus* (siwy wałach po Gracji)
Gracja (siwa, wlkp. z paleniami na grzbiecie z obu stron)
Gracjan* (gniady wałach)
W stajni były konie ras: wlkp., młp., sp., xo, xxoo. Nie pamiętam już, jakiej rasy były wszystkie konie.
*- Ojcem może być: Nadruk lub Toledo xx

Mam tylko takie zdjęcie:

od lewej: Gradus 2, Haszysz, Zojka, Derwisz, Gierka
edit: Znalazłam jeszcze zdjęcia z 2009r.:

Od lewej: Orlanda, Gradus 2 (teraz sporo wyższy), Haszysz
Gracja
Haszysz
Gradus
Siwe z pewnością bardziej wysiwiały. Gradus 2, Haszysz, Gierka i Derwisz wyjechały wraz z karo-srokatą klaczą  (miała fatalne kopyta; charakterystyczne plamki na łopatkach, szczególnie z jednej strony, jakby namalowane pędzelkiem; aksamitna w dotyku sierść) w wakacje w okolice Warszawy.

Głównie chodzi mi o to, gdzie się podziewają i czy są w dobrych rękach.

thekoniara- już były poszukiwane - spójrz http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,472.msg988708/topicseen.html#msg988708
Tak wiem ale o tych klaczach bylo wtedy kiedy przyjehały do polski...potem kupiła ja moja kol i teraz ja poszukuje...bardzo wazne
Elena   emocjonalnie elastyczna
14 stycznia 2013 21:11
thekoniara1222 ostatnim miejscem pobytu Akacji, które udało mi się ustalić jakiś czas temu była Łopuszna koło Nowego Targu 😉 nie wiem czy była tam przed tym jak ją kupiłaś czy po, bo innych informacji w internecie nie znalazłam  😉
Akacja została sprzedana i pojechała do nowego domu z Łopusznje do klubu jeździeckiego Grom 🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
14 stycznia 2013 21:15
thekoniara1222 tego niestety już nie wiem 😉 ale chętnie bym się dowiedziała, gdzie obecnie się znajduje 😉 jej pierwsi właściciele w Polsce mają do niej sentyment ;p
Ja nawet pamiętam dni, kiedy się u nich znalazły, ale moją ulubienicą i tak była Kodeina.
Właśnie Akacja była sprzedana od nich (tamten link co mi dałas) i kupiła ja Daria 🙂 sprzedała ja i klaczy była w klub jeździecki
Grom  pod Warszawą w Tarczynie z tego co nam wiadomo...Klacz stała tam 4 lata.Teraz niestety właściciel zmienił stajnie z tego co wiadomo i nic nam o akacji nie wiadomo
Elena   emocjonalnie elastyczna
14 stycznia 2013 21:28
marysia550 niestety teraz po całej trójce pozostały tylko zdjęcia ( bo tak naprawdę nie wiadomo, gdzie kuce się znajdują obecnie) i Akcja jako jedyny źrebak, który ma w Słopcu dożywocie  🏇

edit: Kodeina ma się bardzo dobrze i do tej pory przewozi dzieci po parkurach :P
widać, że Ci co są spokojni dłużej w  zdrowiu żyją.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89379.30.html

To mo zliwe jej własciciel..kretacz i wg...przeczytajcie 2 pierwsze strony i bedziecie powiadomione...lecz z akacja przez 4 lata było wsyztsko ok a teraz nagle nie wiadomo

Sokół ciągle jest w PGR Bródno, pracuje obok, więc regularnie go widzę. Ostatnio brał udział w paradzie z okazji Trzech Króli. Mam zdjęcie, ale nieostre.


Ojej,i tak poproszę  🤣 🤣


Poszukuję wałacha małopolskiego!
wał. Kaprys m (Hebab o - Kolia sp/Modest m), ur.14.08.2007r, maści siwej, nieduży (ok. 155cm). Ostatni znany postój konia: Zubrzyca Dolna (woj. małopolskie).



edit:

Podaję jeszcze kontakt:
e-mail: k.oleksinska@interia.pl
gg: 5172295
no i oczywiście PW.

Będę bardzo wdzięczna za każdą informację!

edit 2:

Dodam jeszcze, że jakiś czas temu konik był ponownie wystawiony na sprzedaż (przeze mnie z resztą). Pomagałam w sprzedaży konia poprzedniemu właścicielowi, niestety aktualnie nie wiem co się z koniem stało. PODOBNO został sprzedany, tylko nie wiadomo komu, dokąd (informacji niestety nie uzyskałam). Stąd moja prośba o pomoc w poszukiwaniach 😉.
kojarzę tego ogiera miał stanówke
Jak to stanówkę? Przecież nie miał licencji... A i przepraszam, już teraz wałach od jakiegoś czasu, z przyzwyczajenia napisałam, że ogier 😉.
Witam, szukam zdjęć koni hodowli Pawła Mazurka, szczególnie tych urodzonych przed 2000r. oraz wszelkich informacji na ich temat.

Poszukiwana również klacz gniada SALINA po WALLON ur. 1996r. Proszę o informacje na PW lub maila foto.faraa@gmail.com , ponieważ rzadko tu zaglądam...

Szukam także koni po og. LE DUC po Lord Alexander.
Farifelia   Farys 21.05.2008
15 stycznia 2013 10:01
faraa Tu znajdziesz kilka informacji o Le Duc'u i jego potomstwie:
http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=1513.0


Tu jeden ogier po Le Ducu:
http://www.bazakoni.pl/horse_115701.html

A tu klacz:
http://www.bazakoni.pl/horse_120616.html
Szara - Oliwer jest w stajni w Morągu (warmińsko-mazurskie).  😉


Niestety to nie ten sam Oliwer. Prawdziwy sobowtór!
Szukam dalej. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Został sprzedany na pewno po 29 grudnia'12
Wie ktoś może cokolwiek o ogierze NILAN gniadotarantowaty, rasy mały koń. matka Nida kn (Nadbużna - Tulipan) ojciec Absurd m (Hala - Dandys) wzrost do 150 cm.
Byłabym bardzo wdzięczna o jakiekolwiek informacje 🙂
bajerqa1992   "Jedziemy, galopujemy tak przez życie całe"
17 stycznia 2013 10:38
Jak obiecałam wstawiam link do grupy na fejsie:
http://www.facebook.com/groups/450370085019005/
Jak będzie nas więcej to może uda nam się odnaleźć konie w prostszy sposób 😉
POZDRO :P
[glow=red,2,300]Poszukuję dwóch koni.[/glow]

Pierwszy to ogier/wałach (znałam go jako ogiera) ŁYSEK. kasztanowaty, z gwiazdką i taką małą kreską nieco dalej. dość krępy.  dominujący, ale przytulaśny.

Drugi to klacz Eliza. Gniada. Nieśmiała, indywidualistka.
Ostatnie info o nich mam z roku 2011, że wyjechały z Jasionki (woj. lubelskie) od rolnika do ośrodka pod Warszawą/w Warszawie. Mogą mieć inne imiona, nie wiem, czy miały paszporty.
Mają ok. 4-5 lat, matka ogiera/wałacha to Martyna/Martynka, o. nn. Eliza m. nn, o. nn :<
Konie są w typie wlkp. Proszę o jakieś dane, bo chciałabym je kiedyś odwiedzić.



Ponawiam...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 stycznia 2013 18:27
Czy może ktoś wie, gdzie podziewa się klacz wlkp.poch.tr.wschpr.  Malawesta?

http://www.bazakoni.pl/horse_33287.html
PILNE !
Poszukuję klaczy o imieniu Piwonia, młp. maść ciemnogniada. Prawdopodobnie woj. lubelskie. Ostatni znany pobyt konia to Stajnia Borysiuk w Radzyniu Podlaskim. Ojciec: Paszkwil (chyba). Ok. 6-8 lat.




dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
17 stycznia 2013 22:31
Heartandlady dam sobie dwie ręce uciąć, że gdzieś ja widziałam !! Poszukam w mojej pamięci, na pewno  lubelskie albo podkarpackie. Jak tylko sobie przypomne - napiszę.
Wie ktoś może cokolwiek o ogierze NILAN gniadotarantowaty, rasy mały koń. matka Nida kn (Nadbużna - Tulipan) ojciec Absurd m (Hala - Dandys) wzrost do 150 cm.
Byłabym bardzo wdzięczna o jakiekolwiek informacje 🙂


...a ja szukam samego ojca tego konia- ABSURDA (Hala- Dandys)- tarantowaty ogier.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się